Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato, myślę o Tobie i życzę Ci aby ten początek wiosny i warszawskie słońce przyniosło Ci mnóstwo szczęścia i radości 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja bym pomimo wszystko to zgłosiła...taka już jestem !! Ja w pracy już.:-)Miłego dnia Wam dziewczynki życzę.;p Pięknie słoneczko świeci i cieplutko jest na dworze.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - ja bym zapewne tak samo robiła i reagowała jak Ty właśnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no ja też, bo ode mnie jej w ogóle nie wymagali !! Oby nie chcieli jej.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki-ja tez pracowalam w ogrodzie wczoraj i juz na nic nie mialam sily wieczorkiem. Lato 76 ma juz napewno swoje dzieciaczki w brzuszku to juz po 14stej. Lena2005-ajakie ty masz AMH? jesli wolno spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - trzymam i ja mocno kciukasy na Was, aby tym razem się udało.:P ajda11 - a jakie jest Twoje AMH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - trzymam i ja mocno kciukasy na Was, aby tym razem się udało.:P ajda11 - a jakie jest Twoje AMH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że jak długo wiadomość nie chce się wgrać i jak potem jakiś błąd wyskakuje, no to i tak się ona zapisuje, ale widać ją 2 razy.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-moje AMH bylo w zeszlym roku 1,1 ,ciekawi mnie ile spadlo ,zrobilabym to badanie teraz ale szkoda kaski, inhibine mialam 12 i prof muwil ze to wlasnie inhibina mowi o jakosci komorek wiec u mnie jest bardzo slabiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zostaje w pracy troszkę dłużej - o 16 mamy iść do urologa w moim szpitalu - może pomoże nas załatwić szybszy termin operacji męża :) A przy okazji podpytam o dr W androloga z Novum - z tego co wyczytałam pracują razem w CO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - a ciekawe, czy w tym szpitalu, co ja zabieg miałam w Pułtusku robią takie zabiegu jak u Twojego M.;D Bo fajni tam lekarze.;-)I szybko wszystko idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-A twoje AMH? ty jak startujesz po KD to nie ma znaczenia jakie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Co z Tobą kochana,czy wszystko jest OK??????,MICHALINE i ja zaczynam się martwić...... lato ODEZWIJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - pytałam jak Twoje AMH ? Źle napisałam.:/ Do KD nie ma znaczenia ten wynik--z wiadomego powodu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-całej wiadomości mi nie wgrało wtedy.;/ Pisałam,że moje AMH to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe jak tam lato-mam nadzieję,że wszystko poszło dobrze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Sorki że dopiero teraz piszę . Więc tak , rano zadzwoniłam do Novum i pani z laboratorium powiedziała , że wszystkie 3 moje śnieżynki przeżyły . No i zaprasza mnie na 14 na crio-t , ale mam pzynieść gotuwke , czyli 1200zł . Przyjechałam do Novum wczesniej , pani z recepcjii zadzwoniła do mojej dr .I mnie wcześniej przyjeła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki , jestem już po transferze . Podali mi 2 zarodki 1 był 8 komurkowy , a drógi gorszy . Dostałam wypis , i mam brać enkorton , nos-pe ,i luteine 10 tabletek dziennie . Boże jaki dzisiaj był ruch , Zamora tez robił transfery i dr Taszycka . a iler osób widziałm że były w ciąży . Dzieńki Wam kochane za kciuki , i że mnie wspieracie . Wielkie Wam dzienki !!!!!!!!!! Teraz odpoczywam , bo troszeczke mnie brzuch pobolewa .Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, bardzo sie cieszę i mocno zaciskam kciuki za maluchy:-) niech sie zagniezdzaja mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina- bo oni chiba nie chcą żeby płaciły kartą ? Nie wiem , ale pani mi tylko powiedziała że mam wziąśćzesobąna transfer gotuwkę . Powiem , że średnio jestem zadowolona z tego transferu , ale zobaczymy . Teraz dr mi nie przepisała zastrzyków z Fraxiperiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego średnio zadowolona? Kochana, teraz trzeba sie przestawić na maxa na optymizm! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - dlógo sie wachałam się , czy 3 zarodki żeby mnie podali czy 2 . Bo w zasadzie tylko 1 był ładny , i ładnie dzielił się . Ale dr powiedziała żę gdyby wszystkie trzy podamy , i one by się przyjeły się . To wtedy jest ryzyko że ciąży ja bym nie donosiłam .Więc 1 zastał w Novum na obserwacji , w poniedziałek kazali mi zadzwonić do laboratorium , i zapytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem że byłam tak jakoś potraktowana , byle jak . Pani dr w karcie wypisowej troszeczke pomyliła się . Co do leków i td . Ale trzeba być dobrej myśli , i mam nadzieje że moje śnieżynki zostaną ze mną na te 9 m -cy . Daj boże żeby tak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina - Widziałam dr Z , równierz robił transfery . Ale on to zawsze jest na buzi taki uśmięchnięty . Całe szczeńście że teraz nie mam tych zastrzyków . Ale zapytałam dr dlaczego nie biorę zastrzyków i estrofenu , to mi powiedziała że mam wszysko w porzadku i nie mószę brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×