Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczynki , ja mniałam zgode internisty , u siebie nie poszłam po nią , bo mnie tam wszyscy znają . A wiadomo takie wieści szybko się rozchodzą , a chciałam troszeczke dyskretnie to zrobić .Tylko dostałam w Novum ta zgode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - z moją stopką mi się troszeczke pokręciło się . Ale jak klikniesz na mój pseudo to wszystko zobaczysz . A co do IUI to mniałam wszystkich 6 .Tam jest wszystko dokładnie napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, pewnie ze sie nie pogniewam. Dziękuje 🌼 Ja to jestem zaskoczona dziewczyny tym, ze trzeba mieć zgodę internisty. Nie rozumiem dlaczego? Mena, cieszę sie, ze jesteś szczęśliwa. Miło sie czyta Twoje wypowiedzi dotyczące Małej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - Super że masz do NAs czas jeszcze napisać i td . Kurcze popłakałam się z tego wszystkiego , jak czytałam o twojej malutkiej . A niech to !!!! To są zły nie wiem jak to nazwać ? Super , tak myślałam że masz ją w wieku między 6 a 7 m-ca .A co do ząbków , to napewno ząbkuje , wtedy jest dziecko bardzo marudne .I potrzebuje więcej opieki . Niech zdrowo się chowa , a co do rozpieszczania to ja też mam bzika . Co prawda jeszcze nie posiadam dzidziusia , ale będę rospieszczać jak szalona . W mojej siostry dzieci , to też jim kupuje rózne gadżety i td . Ostatnio już nakrzyczała na mnie , ale co tam niech dziecko ma . Pozdrawimam Was !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - To już mi lepiej jest ,jak już powiedziałaś że na mnie nie pogniewasz się . Ta właśnie do IVF potrzebna zgoda internisty . Całę szczęście że ciebie to omineło , to jest mnóstwo badań i wydanej kasy . A jak tam minał dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, bardzo dobrze. Nie miałam zbyt wiele pracy. Na dworze coraz ciepłej. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - Dzieńki , mam nadzieje że uda się , bo pozostało moich kruszynek tylko trzy ? I liczę w duchu że zostaną zemną na te 9 m-cy . Tak bym chciała , mam nadzieje że tam na górze wysłucha moich próśb . Tak codziennie wieczorkiem modle sie o ten cud , dla mnie i pozostałych starających się dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wszystko postaremu , wiosna idzie szalonymi krokami . A poza tym martwie się że z novum do mnie nie zadzwonili . I tak nie wiem , jak tam moje śnieżynki .Oby przeżyły rozmrażanie , i zamieszkali u mnie na te 9 m-cy . Cały czas jestem kłębkiem nerwów . Ale jutro z samego ranka zadzwonie i zapytam. Bo na jutro jestem zapisana na krio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie dzwonili to pewnie wszystko jest ok. Bede sie modlić i trzymać kciuki za jutrzejsze krio i za inne dziewczynki, za nas wszystkie (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ona to cały mój świat. Ja gadam tylko o niej i w ostatnich miesiącach żyje tylko dla niej. Zresztą za chwile zobaczysz sama jak to jest. Lato z tego co pamiętam to oni rozmrażają dzieciaczki w nocy więc pewnie jeszcze tego nie robili. Dlatego każą dzwonić rano z pytaniem czy wszystko ok. Nie martw się bo na pewno będzie dobrze. Zostaną z tobą zobaczysz-gdzie im będzie lepiej.Nie płacz już kochana tylko leć odpocząć bo jutro wasz dzień. Od samego rana będę z tobą myślami. Duży buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline mysle ze mozesz napisac do nich skarge na tego lekarza. Co za oblech!!! lato - mialam kiepskie samopoczucie bo pozazdroscilam komus ciazy ale nie negatywnie. Myslalam ze nigdy takie mysli i uczucia mnie nie dopadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzia.. Oblech straszny.. Jeszcze do tego stary dziad.. Pierwszy raz sie tak zachował.. Ja już Ci kochana pisałam, to normalne, ze poczułam taka zazdrość. Pewnie każda z nas to przechodziła. Ja napewno... Jak moja sąsiadka zaszła w ciążę to sie poryczalam.. A za drugim razem już nie, więc będzie dobrze:-) Kiedy bardzo czegoś chcemy i ktoś to ma a my nie, to jesteśmy wściekli na cały świat. Tak więc kochana głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Michaline już dzisiaj mi trochę lepiej. Po prostu nie spodziewalam sie po sobie takich odczuc. A Ty jak sie czujesz? Nadal masz mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, raz słabsze, raz mocniejsze... Daje radę:-) I ogromna ochotę na słodkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka - Dzięńki , Jesteś super kobietką , jak i inne dziewczynki . Tyle dostałam od Was wsparcie , że nie wiem jak by to sama pokonałam bez Was moje drogie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu , Kochana blondyneczko , wszystko będzie dobrze . Ja Cię rozumiem , ale niepoddawajmy się . Walczmy o te nasz skarby , a zobaczysz już wkrótce będzie nam wynagrodzone . Głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - dzienki za info , ja nie wiedziałam że dzieciaczki rozrażają w nocy ? A już do krio podchodzę 3 raz , zawsze mi dr że 1 dzień wcześniej rozmrażają .Mam taką nadzieje , że moje kruszynki zostaną ze mną. Wielkie dzienki Ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - mam nadzieje ze mdlosci przejda jak najszybciej, a slodkiego to sobie nie odmawiaj :) lato - dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być WYSPIJ a nie wyślij :-) Przepraszam za błąd. Lato, więc raz jeszcze wyspij sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuia-zu , Ja mam na 14 , alep rzyjade troszeczke wcześniej . Bo nie lubię tak na ostatnią chwilę . Wolę przyjechać wcześniej , wypić herbatkę w kawiarence .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka - nie ma sprawy , i tak wiedziałam o co chodzi . A tym się nie przejmój . Ja piszę też z błędami i td , każda z Nas wie o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - jutro za Ciebie z całych swoich sił kciuki trzymam i bede myslami!!! kochana musi sie udac i UDA SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny dzionek, Lato76 trzymam kciuki za krio, teraz to już musi się udać, Miłego dnia dziewczynki, dobrze, że to już piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 dzwoniłaś już do novum? jak śnieżynki? wiesz już coś? jesteśmy z Tobą kochaniutka...czekamy na wieści,to taki ważny dzień dla Ciebie,myślę o Tobie od rana i trzymam kciuki... Witam dziewczęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, myślę o Tobie i życzę Ci aby ten początek wiosny i warszawskie słońce przyniosło Ci mnóstwo szczęścia i radości 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×