Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

mena - gratuluję medalu.;D Agniren-dostałaś e-maila od Leny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - jutro szczególnie będziemy trzymać za Ciebie kciuki i myśleć o Tobie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena66
Serdecznie witam Was dziewczyny:) Długo Was podczytuję już tyle razy chciałam napisać ale cały czas coś mnie blokowało, ale w końcu się odważyłam. Postaram się w skrócie przedstawić swoją historię. Starania od sierpnia 2010. W novum od lutego 2011, najpierw zlecone badania i starania naturalne jeśli się nie uda to mieliśmy się pojawić w sierpniu ( podczas badań wyszło że mam niedoczynność tarczycy). Niestety w sierpniu trafiłam do szpitala gdzie spędziłam ponad 3 tyg, cały organizm się rozsypał dochodzenie do siebie trwało 3 miesiące. W końcu do novum dotarliśmy w grudniu w międzyczasie zmieniałam lekarzy na miejscu i w końcu znalazłam takiego który robi monitoring. Przez 2 cykle brałam ovitrelle na pekniecie ale nie działa robia się torbiele, w lutym byłam bez zastrzyku i pecherzyk pękł. Obecnie jesteśmy po I IUI niestety nieudanej, kolejna w maju. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - dom jednak troche za daleko, do tego w ogloszeniu nic nie bylo napisane ale nie jest do konca wykonczony. A "ogrod" to plac bez trawy. Jutro jedziemy ogladac jeszcze jeden. Troche za drogi ale moze uda sie dogadac co do ceny. Najchetniej to chcielibysmy cos w okolicy Piastowa, Pruszkowa. igrek - bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - witamy na forum. Bedziemy trzymac kciuki za 2 IUI. Napisz nam cos o sobie. Skad jestes, ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - witaj ! No pewnie, że Cię przyjmiemy do siebie.;D Życzę powodzenie przy II IUI.;D Napisz, tak jak Zuzia pisałam w skrócie o Waszym problemie w stopce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczynki :) Miłej niedzieli :) Lena66 - witaj na forum :) Lato - mam nadzieje że masz sie dobrze i że @ nie przyszła :)!!! ja spędzam niedziele w łóżku... Zuzia najdź odpowiedni DOM dla waszej rodzinki... która pewnie w krótce może a raczej napewno :) sie powiększy :))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato1976
Witam Wszystkich ! mena - gratluje medalu super ! zuzia-zu - mam nadzieje , że na odpowiedni Wam domek . Ale jak patrzyłam to ceny są kosmiczne . Ale niema jak to własny domek , nikt nieprzychodzi i niemówi ,że za głośno wychodzisz na taras spijasz kawke i relaksujesz się i td .A kiedy już rodzinka się powiększy to jet mega super , niemusisz iść na plać zabaw i td . Życzę Wam powodzenia w poszukiwaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - Trzymam mocno i podwujnie kciuki za jutrzejszy transfer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - @ jeszcze nie przyszła , a najgorsze jest to czuje się tak jakby mniała przyjść . Tak , zaraz powiesz że to dobry znak i td . Ale ja mniałam 2 crio-t , i co do odczuć mniałam takie same . Niewiem co myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w kościele , a z tych nerw zapomniałam wziąść ze sobą palemki . Sam pech mnie prześladuje . Mamy zaraz jechać do znajomych , są bardzo zamożni ludzie . Mają 2 dzieci i ponad 600 metrowy dom , co prawda ona nie spsząta , tylko przychodzi 2 razy w tygodniu do nich spszątaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- No tak mało piszesz , ale ja z całego serca życzę oby te pierdolone torbielki się wchloneły . I oby jak najszybciej przystapiła do dalszych działań . Cały czas trzymam kciuki za Ciebie i innych dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu, igrek, Lena 2005, Lato 76 dziękuje za miłe przyjęcie:) Zuzia-zu trzymam mocno kciuki za jutrzejszy transer i za Lato żeby okres nie przyszedł. Czas oczekiwania jest najgorszy to co sie ze mną działo po inseminacji to masakra po prostu. A co o mnie no cóż jestem z woj. śląskiego mam już prawie 29 lat, mam nadzieje, że udało mi się tą stopkę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - witaj:) ja własnie z powodu zabawy z IUI i raz pekajacych pecherzyków raz nie zktórych robia mi sie torbiele zdecydowałam sie na IVF. Kto jest Twoim lekarzem prowadzącym! zuzia - no poewnie ze bedzie dobrze! inaczej byc nie moze! lato - objawy ciazy sa bardzo podobne do @ wiec na razie sie nie stresuj bo sama nic nie wykombinujesz... ja tam jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zuzia rocznik 83:) moją prowadzącą jest dr. O czyli lekarla Lato i Izy o ile się nie myle, jednak pierwsze IUI wykonywał dr Z, Julcia okazuje się ,że moje pęcherzyki pękają jednak same. Teraz mam troche mieszane uczucia bo byłam na własnym cyklu miałam jeden pecherzyk, myślałam że przy kolejnej IUI zostanie mi zaproponowana stymulacja, fakt że kiedyś sama sobie wzięłam CLO miałam 2 pęcherzyki ale jeden tak naprawde był ok a drugi sie przestymulował, dr mi tego nie zaproponowała sama o tym powiedziałam bo przecież stymulacja może dać większą szanse chyba, że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , jestem w znajomych . Właśnie po przekąsce wyszli sobie do ogrodu , a ja korzystając z okazji postanowiłam do WA zajrzeć . Czytam Was i patrze jakie Wy jesteście modiutkie , chciałabym mieć tyle lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- mam nadzieje , że to nie będą objawy @ tylko ciąży . Boże oby tak było . Bo chiba zwarjuje potylu nie udanych walk . Oby tym razem było inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - moim lekarzem jest dr Z, jestem zadowolona i ufam mu w 100%. Jesli masz jakies watpliwosci lub czegos nie rozumiesz to zapytaj swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - musi byc dobrze!!! z calych sil trzymam za Ciebie kciuki i z calego serca zycze zebys byla w ciazy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato wierze mocno, że się UDA:) Zuzia no ja właśnie się zastanawiam czy nie przejść do dr. Z , dr. O polecili nam znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - mam nadzieje, że nie przyjdzie...!!! oby do piatku :) nie martw sie i baw sie dobrze u znajomych, tylko bez alkoholu ;))) trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zapytać michaline bo coś kojarze ,że ona była stymulowana jakimiś zastrzykami. Chodziaż z drugiej strony po stymulacji miała 1 pecherzyk i ja widać IUI sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- tak masz racje dr O jest moją i izy rd prowadzącą . Tylko powiem co do clo to sama tak nie bierz , bo to jednak lek hormonalny . Ja po 6 nieudanych IUI podjęłam decyzje o IVF . Bo szkoda kasy i czasu . Za każdą IUI płaciła razem z wizytami USG kupe kasy . Więc teraz jak by cofneła czas to podeszła bym do maksymalnie do 3 . Ale jestem dobrej myśli , że mi się uda . TYlko pytanie kiedy ? Jak jestem u dr O to widzę sporo zdjęć , cała ściana i stolik . Jak byłam w 2007 r u niej to było raptem kilka zdjęć . I to mnie motywuje do dalszych działań . Narazie muszę kończyć , bo już wrócili wszyscy z spaceru , a niechce żeby wiedzieli i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dr. powiedziała że jeszcze do dwóch IUI możemy podchodzić, więc zobaczymy bardzo boję się IVF ale tylko ze względów finansowych mamy kredyt na mieszkanie i żaden bank nam nastepnego kredytu nie da a jakby nawet dał to i tak nie bylibyśmy w stanie go spłacić. Mówi się, że dzieci to skarbonka bez dna, czasami jednak żeby mieć upragnione maleństwo potrzebna jest dużo większa skarbonka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi slabo od przegladania ogloszen. Jak bardzo nic nie ma... a jak jest cos to kosztuje majatek :( lena66 - pogadaj ze swoja dr na nastepnej wizycie, moze jednak da Ci jakies tabletki albo zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×