Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

No to tak jak ja - jeste80 rocznik ! Ja w październiku a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię zobaczyć.;D Wysłałaś e-maila Agniren?Jak tylko Ona wejdzie, to nam porozsyła,a potem my Tobie.;D A my właśnie dostaliśmy zaproszenie z moim M do naszych znajomych na godzinę 20.;D Ona urodziła córcię 20.01.;D Już byłam i widziałam...a dzisiaj no to będzie już spała,byśmy sobie mogli posiedzieć.;)Zjeść coś i napić się !! Ona wie o IVF,więc spoko.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wysłałam :). to miłej imprezki życze :)! korzystaj teraz ... póki możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki-ja jeszcze bym chciala cos dodac jesli chodzi o boga,a ktoz to tak naprawde decyduje czy nam sie to in vitro uda? lekarze czyli medycyna zrobia wszystko do momentu transferu ,czyli przeniosa zarodek do macicy ale tam go nie przyklejaja nie mocuja do naszego brzuszka,pozostawiaja reszte w rekach boga,dlatego modlimy sie zeby zarodeczki zostaly z nami na 9 pieknych miesiecy .Bog stworzyl rodzine, a my przez to ze pragniemy dzieci to wlasnie chcemy te rodzine miec pelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ajda, reszta pozostaje w rekach Boga.. ale kościół tego chyba nie pojmuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.;p No jeszcze do Świąt tylko, bo potem już przygotowania do t...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie no to jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie mam laby.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że wolałabym być wyższa i więcej ważyć.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ my kobietki tak mamy ze kazda cos u siebie by zmienila,ja sie musialam odchudzic aty igrek chcialabys przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny wolałabym być niższa . Z tego powodu bardzo rzadko zakładam szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-trzymam kciuki za te twoja sprawe,naprawde tak duzo przeszlas ,ja jestem od 22 lat z jednym i tym samym partnerem,ale widzisz jak okrutna nas trauma spotkala,dlatego wciaz poki jest nadzieja walczymy o te pelna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide z sunia na spacerek bo mi caly ogrod zdemoluje,kopie w ogrodzie i co chwila wraca cala umorusana,ale sama tego chcialam wiec w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Ja ze swoim M jestem 13 lat , i niewobrażam sobie innego . Ale życie potrafi nas zaskoczyć . Więc różnie to bywa . 20 l to sporo . Ja kiedyś jak byłam w Novum to spotkałam się z dziewczyną która mniała 44 l . Więc cuda się zdażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 psy , ale niemuszę z nimy wychodzić poprostu wypuszczam je i sobie latają popodwórku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Zuzia super wynik, trzymam kciukasy za transfer. A ja tak z innej beczki chciałam się wam pochwalić srebrnym medalem mojego psiaka na dzisiejszej wystawie. To jego debiut od czasów szczeniaka więc jestem z niego bardzo dumna:) A jesli chodzi o Kościół i in vitro to ja mam podobne zdanie jak wy wszystkie. To jest moja sprawa i mnie Bóg rozliczy z tego co robiłam nie Kościół. Nie informowałam księdza przed chrztem w jaki sposób przyszła na świat moja córka.Kościół ewoluuje od wieków i kiedyś może sie okazać że zmieni zdanie na temat in vitro jak już na niejeden temat. I co mi wtedy powie, sorry myliliśmy się ale musisz już spędzić życie w samotności bo jesteś za stara żeby teraz korzystać z dobrodziejstw medycyny? Jak byłam mała (miałam z 6 lat) pani katechetka powiedziała, że nowo narodzone dziecko, które nie zostało ochrzczone idzie do piekła.Podniosłam wtedy rączkę i nieśmiało zapytałam "a co takie dziecko zdążyło zrobić Panu Bogu, że już je potępia?". Pani katechetka odpowiedziała, że nic ale tak to już jest. Siostrę mojej mamy która urodziła się i zaraz zmarła ksiądz nie pozwolił pochować w normalnym rodzinnym grobie tylko pod płotem z samobójcami i mordercami. Dzisiaj zdaniem Kościoła dziecko takie pójdzie oczywiście do nieba bo rozumienie grzechu pierworodnego jest już nieco inne, szersze.A prochy siostry mamy pozwolono przenieść do wspólnego grobu. I można by tak wymieniać ile razy Kościół zmienił zdanie w bardzo ważnych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ano rzadko pisuję bo jakos sie wypaliłam chwilowo tematycznie, ale Wam (tobie, zuzi i lenie) kibicuje z całego serca, reszcie tez ale Wy czekacie na wynik wiec wyjatkowo mocno...;) jak juz mi sie tarobielka pierdzielona wchłonie to wrócą mi siły do działania obiecuje;) no jasne krewetki sie krótko smaży ale w tej teperaturze na patelni wszystko wybije sie co trzeba, jak sie martwisz mozesz spytac lekarza przy okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu gratuluje komoreczek i mocno trzymam kciuki, zeby sie zadomowily na 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) u nas znowu fatalna pogoda... ja juz chce wiosny!!!! jedzieny dzisiaj ogladac dom do wynajecia. Mam nadzieje ze nam sie spodoba. Na zdjeciach wyglada bardzo ciekawie. Mam juz dosyc mieszkania na bielanach. Milego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz chcialabym Was bardzo bardzo podziekowac za kciuki. Nie wiecie ile sily mi to daje. Musi byc dobrze skoro tyle wspanialych osob trzyma za mnie kciuki. WIELKIE DZIĘKI!!!!!!! Jestescie wspaniale!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Zuzia, pewnie, ze wszystko Ci sie uda:-)! Ja by.lam przed chwila u mojej sąsiadki zobaczyć jest poltoratygodniowe cudo.. Jeju, jaka maleńka słodka istota.. To dziewczynka.. Przeurocza!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×