Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczynki bardzo dziekuje za kciuki!!!!!!!!! lato - ja raz mialam punkcje na 7 rano. Bylam nieprzytomna. Do tego musialam w nocy sie obudzic wziąć leki wiec prawie wogole nie spalam bo sie stresowalam ze zaspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo czekasz, i chciałabym np. aby Twoje endo było lepsze. jedni wierzą w zioła, drudzy nie. może chciałabyś spróbować, co ? tak podaj mi adres mailowy, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - czy oni w tym Novum zwarjowali , kto to słyszał o 7 rano Masakra jakaś !! Ale moja droga tym razem ma być inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - spokojnie :) M już śmieci wyniósł - wiec jest OK :), to dobrze że na leżąco piszesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Tak mój M jest o wiele spokojniejszy porównaniu ze mną . Wiadomo męzsczyzni troszeczke inaczej podchodzą do tego typu spraw i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - Ja poprostu jak coś mam zrobić , to staram się tych rzeczy nie odkładać na pózniej . Tak już śmieci zostały wyniesione . U mnie równierz słoneczko pokazało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , zrobiłam dzisiaj na obiad zupkę wiosenną , a na drógie krewetki w sosie czosnkowym i do tego sałatka z rókoli . A mojemu M zrobiłam mielonego , bo on nie przepada za owocami morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ja piłam przez chyba kilka miesięcy zioła na obniżenie FSH, ale już ze 2 tygodnie temu przestałam, bo stwierdziłam,że teraz no to mi nie jest potrzebne to FSH do niczego! Agniren@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - Ja w tej chwili jestem na L4 . Ale pracuje w firmie budowlanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - podaj mi proszę ten przepis na krewetki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jeśli miałabyś kiedyś czas i ochotę, to polecam Pawła Trembaczewskiego. Koleżanki które zaszły w ciąże po jednej wizycie u niego - poleciły mi go. Ja jak narazie byłam tylko dwa razy, przed punkcją i przed transferem. wiec nie wiem czy jest skuteczny :). on zajmuje sie niepłodnością. wiec jak tylko masz ochotę, skontaktuj się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - kiedyś czytałam, że w ciąży nie można jeść owoców morza... są wyjątki - że można jeść tylko świeże lub mrożone. Nie pamiętam, już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - a co On właściwie robi ? Ja leczę się w Novum i myślę, że jestem w dobrych rękach.;p Wcześniej był Sandomierz,Lublin AbOvo i Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - ja już się nie staram stymulować w związku z tym, że 4 lekarzy mi powiedziało, że to jest bez sensu w mojej sytuacji.:/Przeczytaj moją stopkę. Jak byłam na tym zabiegu w Pułtusku, no to ordynator Niedurzak i dr Doniec z W-wy ze Szpitala Wojskowego--obaj mi powiedzieli,by już właśnie tego nie robić, a zachować jajniki na produkcję łożyska !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym odradziła mi to moja dr Dobek i dr Zamora również.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi się udało, no to za 2 razem, gdybym już miała chociaż 1 dziecko--no to bym zaryzykowała stymulację, a tak to za duże ryzyko jeśli chodzi o moje jajniki---nie mogę ich przecież stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jasne rozumie Cie. Lekarze niech robią swoje. Ja nie zrezygnowałam z novum - ten Trembaczewski - był raczej dla spokoju moich przyjaciółek, które stwierdziły, że nic nie ryzykuje. termin punkcji miałam wyznaczony - wiec poszłam tylko zobaczyć jak to jest. powiedziałam mu z góry, że podchodzę do IVF. co on robi - dotyka Cie rekami, gdyż ma siłę "energii", dotyka jajników i macicy. Na początku się śmiałam, bo wyglądało to zabawnie , dał mi takie dwie pałeczki do reki - jak czarodziej :). podziękowałam, przepisał mi zioła i wyszłam. Jak jechałam do domu.. to czułam gorąco w "kroczu" aż sama byłam zaskoczona co on takiego zrobił... powiedział, że jak zajdę w ciąże - mam przychodzić do niego co miesiąc, abym nie poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to proste i szybkie danie . Bierzesz krewetki wżucasz ich do miski dodajesz przez praskie zdnieciony czosnek ja tym razem dodała 1 ząbek , a tak zwykle dodaje od 3 i więcej . I na koniec świerzy szczypiorek sporo jego dodaje , moja z kolei koleżanka zamiast szczypiorku dodaje natke z pietruszki i robi z jogurtem . Ale wszystkie chwyty dozwolone . Wiec jak sobie poleżą te krewetki w cząsnku , to pózniej smaże na oliwie . A pózniej dodaje szczypiorek i przyprawy wedłóg smaku . Ja dodaje dużo przypraw i za każdym razem jest inny smak , poprostu lubię eksperymentować . Tylko pamiętaj krewetki smarzy się krótko . Napisałam Ci tak , bo nie posiadam żadnego przepisu , a wszystko robię na oko i smak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - troszeczkę sceptycznie podchodzę do tego typu rzeczy, bo jestem osobą baaardzo wierzącą i dla mnie wszystko zależy od Boga i od naszej modlitwy. A poza tym mam koleżankę, która jest wróżką...zrobiła kursy i mojej koleżanki innej tata jest bioenergoterapeutą, ale kiedyś Nim nie był, tylko kilkanaście lat temu pracował u takiej osoby i sprzedawał zioła u Niego--miał tam swój sklepik.A jak ten wcześniejszy właśnie bioen...musiał uciekać do innego miasta, bo był szykanowany, no to ten co miał sklep Nim został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana2005 -Kurcze aż mnie ciarki przeszły ? Jakiś czarodziej ? Onie to niena moje nerwy coś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - nie mówię, że to jest złe ! Tolerancyjna jestem i wychodzę z założenia, że nich każdy robi co chce. Może i coś w tym jest...nie wykluczam tego, ale jak w moc ziół wierzę, to w takie osoby niekonieczne ! Wolę iść do Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - sorki mniało być ;lena a nie lana " Tak się dzieje kiedy piszesz na leżąco i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie , że nie można jeść krewetki w ciąży . Nie wiem nic o tym nie słyszałam . A ja już to co ma być to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciaaaa
Dziewczyny mocno sciskam kciuki za fasolinki w brzuszkach:) podczytuje ale nie mam weny na pisanie... lato - nie mozna surowych owoców moza np. małzy, surowych ryb, a gotowane to jak najbardzie czy smazone bo podczas takiego przygtowania gina wszystkie bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, lato - ja też jestem bardzo wierząca... :) bardzo, bardzo. czytałyście "piatą góre" o Eliaszu ? jak nie to przeczytajcie. czy kościół wybaczy nam IVF? - raczej nie... wszystko dzieje się w naszej głowie, to jak do wiary podchodzimy i do Boga. W spowiedzi, prędzej ksiądz wybaczy bioenergoer.. niż invitro. Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem ... co do "piatej góry"... morał tej książki jest taki, że czasem trzeba Boga poprosić o to, aby pobłogosławił to co zamierzasz zrobić, a co do końca nie jest zgodne z wiarą... poproś Boga o to aby zaakceptował że chcesz dziecko z IVF. Kiedyś na mszy, było kazanie, na temat invitro - że Bóg tak podzielił to wszystko - tzn. kobiety. Aby te dzieci które matki nie maja aby trafiły do kobiet, które są niepłodne. Nie wiem, czy tego Pan Bóg chce... Tak jak pisała Ajda / Koradianka - każdy chce nosić dzieciątko pod sercem. I czy nasze działania są zgodne z wiarą - kościołem z pewnością NIE. ale wiecie co, pomyślałam sobie taka rzecz: z czego Bóg bedzie bardziej zadowolony? 1/ z kobiety która bedzie miała dziecko z IVF i bedzie Bogu dziekować za postęp w medycynie, i z całą rodzinką będą chodzić do kościoła w Niedziel Bogu dziekować za CUD 2/ czy będzie zadowolony z kobiety - która będzie sie tylko modlić pomimo, że jest szanse są marne... aż w końcu zacznie pić, wpadnie w depresje, odwróci sie od Boga..., od przyjaciół... dlatego z tą wiarą to różnie jest, Bóg zsyła nam znaki - i ważne jest to aby wykorzystać każda szanse pojawiającą sie na naszej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×