Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanko odnośnie punkcji. Czy podczas punkcji pobierane sa wszystkie komóreczki czy zostawiaja jakiś pecherzyk żeby pękł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa-sa pobierane wszystkie te ktore mala odpowiedni rozmiar bo to swiadczy o tym ze sa dojrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - beta piekna jak na tak wczesną ciążę!!! tylko sie cieszyc:D lato - rany jak ja za Ciebie kciuki mocno sciskam, wyobrazam sobie że mysli masz rózne przerózne ale MUSI sie udac tym razem!&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa-nie zostawiaja pecherzyka zeby pekl bo punkcja jest tym peknieciem ktory wystepuje naturalnie podczas owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda, zuzia - dzieki👄 tak myslałam ze wszystkie pobierają odpowiednio duze oczywiście... Wkurza mnie juz to czekanie, nie mam pewności ze ta torbielka sie wchłoneła nawet:( ech moze i ja sie doczekam kiedys:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena-jak cudownie,jestes w ciazy duze BUZIAKI dla ciebie i twojej fasolinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Dzieńki, mam nadzieje ze tak będzie . Oby tylk do jutra wytrwać , najgorsza ta niepewność . A co do komórek , to pobierają wszystkie .Tylko pózniej obserwują ich ; czy są prawidło zapłodnione i td : Bo nie wszystkie pobrane komórki są dojrzałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- wiadomo , że każdy by chciał żeby to wszysko szybciej się działo . Więc i TY się doczekasz . Trzymam kciuki za zniknięcie torbielek , i żeby wszystko potoczyło się dalej dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie obejrzałam film i leżąc sobie czas od czasu zaglądam do Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja wiem dczekam sie, jeszcze troszke, jedna sie wchłoneła, na ostatniej wizycie była juz tylko jedna... teraz mnie przy tabletkach ant potwornie oba jajniki kłuja wiec ciężko mi cos wywróżyc co to oznacza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - nie znam się na tego typu objawach , kiedyś mniałam ja tak cykle owujacyjne bolesne . Zawsze po podaniu pregnylu . Więc mam nadzieje , że ta 1 tobielka się wchłonie i już będzie po kłopocie u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu się tutaj dostałam, cały dzień nie działał mi internet.. Lena2005 GRATULUJĘ!!!!!!! Wspaniała wiadomość :):):) Powtórz betę w czwartek, powinna się podwoić. (powtarza się co dwa dni) lato, zuzia-zu i Aneczka teraz czekamy na Wasze dwie kreski!!! :) Reszcie oczywiście też tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212- Ja mam spróbować jutro. Zobacze co mi los przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie w ogóle nie miałam dzisiaj czasu, by Was czytać w pracy !! Ja już w domku jestem.;D U mnie nawet ciepło dziś -- słoneczko świeci,wiatru dużego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena...świetnie, że u Ciebie II krechy !! To nam całej reszcie otuchy dodaje.;P Iza - no to niezłego pecha dziś miałaś.:/Mam nadzieję,że pozostała część dnia będzie ok !! Lato - każdą ciążę można przecież inaczej przeżywać, więc Kochana więcej wiary i optymizmu.:-) Ja dzisiaj na zumbę lecę na 20 - tą jak zwykle.:P Też bym chciała już być po transferze, ale niestety czasu nie przyśpieszę, więc po co się martwić na zapas.;p Jeszcze się zdążę wymartwić--no nie ?? Szybko to jakoś zleci-bo to jest już Wielki Tydzień.Dzisiaj zumba(wrócę przed 22),od czwartku Tridum Paschalne, więc więcej czasu spędzę w Kościele.Nawet będę musiała się urwać na tańce.Potem Święta,wcześniej trzeba troszeczkę do jedzonka naszykować ( placki, sałatki itd. ), w niedzielę na disco lecimy wyszaleć się już ostatni raz, a w tygodniu po Świętach zaczynam brać Progynovę i przygotowuję się do mojego upragnionego transferu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia-na pewno będziemy Cię Skarbie pilnowały !! Oj na pewno, byś tutaj nie wpadała nam znowu w jakieś doły i załamania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - wiem doskonale, jak to jest siedzieć w domu i tylko myśleć i mieć za dużo czasu ! Tak miałam po zabiegu w lutym przecież.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ja też tak czasami mam z tą stroną, a dzisiaj to ona coś szwankuje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - to ciąża ! Super !!! Moje gratulacje.;D Za 1 podejściem...świetnie.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja też mam Kochana takie myśli, że wszystkie zachodzą, a ja nie.:/Że są już po transferach i czekają, a ja nie...:-(Na nas też przyjdzie czas.:-)Będzie dobrze.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja poszlam do sypialni zobaczyc jak piesio spi na lozku, polozylam sie na chwilke i zasnelam :) dopiero sie obudzilam i wlasnie M wrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z Novum. Bąbelek ma 3 cm i serduszko bije 174/min. Macha raczkami i nozkami. Wszystko ok. To była ostatnia wizyta u dr Z. Ech. Szkoda. Bardzo lubię tego faceta. Dałam mu wino. Podziękował i powiedział, ze dla niego najważniejszym podzielowaniem byłoby gdyby mógł sie mną opiekować do końca. Przytulalilam sie, dałam buzi :-) Powiedział, ze mam wpadac do niego... Cudny ten facet!!! Powiedział, ze Jakimiuk do bdb wybór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Nieterminowe złożenie deklaracji to zgodnie z kodeksem karnym skarbowym wykroczenie skarbowe zagrożone karą grzywny w wysokości 150 zl -minimalna kwota mandatu. Nie podaje ci górnej żeby cię nie wystraszyć bo nikt ci z górnej półki nie przyłoży. Wysyłając deklaracje napisz prośbę skierowaną do Naczelnika danego urzędu skarbowego o odstąpienie od ukarania. W treści napisz kilka słów wyjaśnienia. Jeśli był to twój pierwszy taki przypadek powołaj się na to w piśmie.Nie formułuj tzw. czynnego żalu gdyż instytucja ta ma zastosowanie w sytuacjach w których organ nie miał wiedzy że musisz złożyć daną deklarację.Jeśli taką wiedzę miał pismo będzie bezzasadne. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - pięknie się czyta takie wiadomości ! A może byś pokazała nam na e-mailu zdjęcie dzidzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - pięknie, cudownia ohh i ahh!!!!!! bardzo sie ciesze ze dzidzia ladnie rosnie!!! to piekne uczucie cieszyc sie tak czyims szczesciem!!!!!!! pochwal sie zdjeciem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -jaka to cudna wiadomość , aż miło sczyta się.Super , że z dzizią wszystko w porządku .Lzy mnie ogarneły z tego wszystkiego . I widzisz ładnie postąpiłaś z tym winem , jak dobry lekarz to zasłóguje na dobre winko . Ciesze się razem z tobą ! Szkoda , że mósisz zmienić dr , ale mam nadzieje że dr J okaże się dla Ciebie super , i znajdziesz z nim wspólny język . Najgorsze te piersza wizyta , a pózniej poleci jak z płatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie okropnie boli glowa i mam 103 na 55 cisnienia. Wypilam kawe moze to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×