Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Agniren, w takim razie czekamy na Ciebie po wizycie. Na pewno wszystko jest w porządku:) marla0000, nie znam Twojej historii, więc trudno powiedzieć co pomoże. Ja zaufałabym najpierw lekarzom i jeśli piszesz, że masz problem z owulacją to trzeba by było na razie stymulować owulację lekami. Co do tych ziół to nich wypowiedzą się kobietki, które je biorą:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam problem ze snem na początku, ale teraz jest już dobrze. Staram się nie spać w dzień też. Czytałam, że kobiety w ciąży mają problemy ze snem i to jest normalne. Albo odwrotnie - ciągle są zmęczone i bez przerwy chce im się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mój M będzie mi niedługo odbierał wynik Awidność.Bo już jest,tylko nawet nie pytałam o wynik telefonicznie,bo by mi Pani nie powiedziała.:(Ochrona !! Trzymajcie kciuki,by był dobry.:-) Dam znać.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię legginsy i chodzę do tunik lub króciutkich sukienek.:D Agnire-super ! Naprawdę.:D Ja też bym tak chciała--chodzić z ręką na brzuszku i wiedzieć,że tam w nim jest nowe życie !! Masz rację--po co się stresować...lepiej zrobić badanie częściej i dla świętego spokoju.:p Ja też bym tak robiła zapewne.:-))) Kardianka-a czy Wy żyrowaliście Twoją teściową, że ten Jej dług przeszedł na was ? I pytanko do wszystkich-czy znacie jakąś skuteczną firmę windykacyjną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - witaj Kochana ! No to fajnie.:D Super...cieszę się.:) Michaline-a jakiej Ty tej pianki do włosów używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K = pęcherzykami się nie stresuj ! Niepotrzebnie wcale,bo to jest przecież bardziej takie złudne wrażenie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - ja biorę clo i menopur, ale myślałam by pić zioła dodatkowo. Ale zastanawiam się czy picie ziół ma w ogóle sens. Ja chodzę do novum. Ale idę dopiero na wizytę dopiero za miesiąc. Wtedy spytał lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla000 = słyszałam o nich, czytałam,ale nie znam ich.Podobno są dobre i pomagają.:D Nie wiem jednak na co one są !! ja piłam na obniżenie FSH ale nie Srok--kilka miesięcy...spadło o połowę,ale nie wiem..może to po prostu czysty przypadek. Poprosimy o stopkę.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - mogę Ci oddać 1 Menopur 75 j.:P Został mi z lutego tego roku, ważność do 2014 roku ! 100,00 zł. prawie zaoszczędzisz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) mam pytania do ciężarnych - nazbierało sie troche po weekendzie ;/ Karina i Michaline - czy w ciąży można chodzi do kosmetyczki na henne ? czy używacie jakiś kremów na brzuch ? czy chodzicie na gimnastyke dla cieżarnych ? ja zaczynam sie czuć fatalnie, jestem śpiaca, zmeczona, znudzona, i ciagle mi niedobrze ;/. Myślałam, że stan "ciąży" bedzie przyjemny a tak nie jest ... ;/ igrek trzymam kciuki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja wiem, że nie powinnam się jeszcze martwić, ale to nie takie proste.. W środę jadę do Novum na usg więc będę wiedziała czy coś urosło czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kochana, że to tak łatwo tylko mówić lub pisać Aneczka_K - z myśleniem gorzej...no nie ? Dzięki Zuzia.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - ciesz się i z takiego stanu, no bo my niezaciążone jeszcze umarłybyśmy za taki stan chociażby.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - no niestety, głowy nie da się oszukać.. możesz mówić, że się nie martwisz, a i tak ciągle o tym myślisz :( Fajnie, że u Ciebie wszystko jest ok. Trzymam kciuki, żeby dalej się układało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - ja slyszalam bardzo dobre opinie o kremach mustela. co do henny to nie mam pojecia. ja bede chodzic na zajecia dla ciezarnych ale dopiero od 3 miesiaca ciazy. mnie tez mecza mdlosci, przechodzi jak jem, wie zajadam sie marchewka lub jablkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000, opisz nam swoją historię igrek, ja też trzymam kciuki za Twoje wyniki Aneczka_K, wiemy wszystkie, że to nie takie proste, ale mogę Ciebie chociaż trochę uspokoić: za drugim razem, kiedy byłam stymulowana, też martwiłam się, że nic się nie dzieje, bo nie miałam tego charakterystycznego kłucia, ale jak widzisz udało mi się zajść. Jakiekolwiek objawy mogą być często inne od poprzednich, więc głowa do góry. :) Lena2005, ogólnie to dużo rzeczy nam nie można, ale myślę, że niektóre z nich są mocno przesadzone. Najlepiej będzie jak zapytasz się swojego lekarza, ale mogę napisać coś od siebie:) Henna? Nigdy nie robiłam. Gdzieś czytałam, że nie można, tak jak i farbowania włosów. Ja np. byłam na malowaniu włosów jakiś miesiąc temu. Kremy na brzuch? Ja już smaruję się prawie 2 miesiące, zaczynałam od oliwki, ale nie odpowiada mi ona. Używam teraz balsamu Pharmaceris, jak dla mnie jest super. Ważne jest natomiast żeby nie smarować brzuszka zwykłym balsamem. Gimnastyka? Nie chodzę. Michaline pisała, że ma zamiar. Twoje objawy są normalne i musisz się troszkę pomęczyć. Jak zaczniesz 3 miesiąc to powinny przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia , karinka - dzieki :) spróbuje tych kremów, chciałam sie wybrać na gimnatyske - bo mi ogólnie nie dobrze, chyba od tego NIC nie robienia. Ale dopytam sie lekarza. ja kosztuje co chwile czegoś innego i mam nadziej, że to za niedługo przejdzie :) Dziekie Wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochany.. ja dziś miałam niefajny początek preacy, bo pokłociłam się z moim klientem, który próbował mi wmóiwć coś, co nie miało miejsca. Nie nawidzę tego. Chyba od Maja pójdę na zwolnienie lekarskie i nie będę przejmowała się klientami i pracą, bo po co? Zuzia, wczoraj za dużo zjadłam i czułam się fatalnie, dziś tez mam lekkie mdłości i na mnie też działa zjedzenie czegoś, najchętniej lodów :-) Agniren, kurcze, to juz 17 tydzień? Szok. Czas leci szybko. Trzymam kciuki za USG, pewnie dowiesz sie jaka płeć? Masz jakieś przeczucia? Igrek, ja uzywam przeważnie pianki nivea do włosów kręconych :-) Super, że @ już się kończy.. Coraz bliżej spotkania w nOvum :-) Lena, ja robię hennę. W tej książce"W oczekiwaniu na dziecko" jest napisane, że można, pod warunkiem, że nie zawiera ona jakiegoś składnika ale teraz nie pamiętam jakiego. Ja używam hennę w żelu z Dalii i tam na pewno tego składnika nie ma. No i trzyma lepiej niż ta z proszku. Co do farbowania, w pierwszym trymestrze powinno się go unikać, choć nie ma dowodów na to, że działa szkodliwie. Ale jeśli nie ma konieczności farbowania to nie róbcie tego, po co ryzykować. Ja teraz jestem w 12 tygodniu, więc może pomaluje włoski za tydzień lub dwa :-) Zuzia, Lena, Agniren i inne dziewczynki, co do kremu, ja używam Musteli właśnie - Mustela 9 m-cy. Lepiej kupić na Allegro, bo taniej. W nOvum zapłaciłam 99zł i przepłaciłam. Stosuje go od momentu, kiedy dr pokazał mi serduszko. Trochę nie podoba mi sie zapach, uważam, że takie kremy powinny być bezzapachowe :-). Ale smatuje codziennie przed snem. Moja sąsiadka stosowała i nie ma żadnego rozstępu... Kolejna sprawa - ćwiczenia.. Ja narazie nie chodzę. Zacznę jak będę na zwolnieniu, bo takie ćwiczenia tylko w godzinach pracy.. W książce polecają bardzo basen i aqua aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek trzymam kciuki za wyniki M, iza za posiewy:) marla0000 jeśli chodzi o zioła ojca Sroki, to wydaje mi się, że to kwestia perswazji ale kto wie siostra mojego M pila je przez 2 miesiace (mieszanke 3 na owulacje czy jakoś tak:)) i zaszła. Dla przykładu powiem Wam, że dziś kupiłam sobie claudie z branzoletką z koniczyną na szczęście - głęboko wierze,że teraz przede mną tylko szczęśliwe chwile:)- wiem, że może to głupota ale łudzę się, że jednak tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M odebrał mi wynik Awidność IgG toxoplazmozy i podał wyniki.:D Chyba są ok: awidność 0,57 IgG 198 ( czyli spadło, bo miałam ostatnio > 300 ) i dlatego musiałam powtórzyć !! Bo dobrze jak jest w miejscu albo spada, a nie rośnie, bo to wtedy znaczy, że zakażenie było dawno temu.:-))Znacie się na tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam, że AWIDNOŚĆ - wysoka awidność (avidity) oznacza, że chorobę przechodziło się bardzo dawno i nie stanowi ona żadnego zagrożenia. Wyczytałam na jakiś forum,że taki wynik 0,50 parę no to jest bardzo dobry,korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Michaline - marsz mi tu na zwolnienie.:P Ty i dzidzia jesteście teraz najważniejsi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - zgadzam się z Malwi, jeśli chodzi o bransoletkę.:D Myślę,że to działa bardziej na podświadomość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×