Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dzięki Zuzia, pogadam z Zamorą na spokojnie jak już będziemy kolejny raz podchodzić. Dzisiaj to niech on mi potwierdzi, że wynik jest wiarygodny i że mam leki odstawić i jakie brać do kolejnej próby. Brałaś coś na polepszenie komórek. Ja brałam Biosteron przez długi czas. I jeszcze chciałam spytać czy zastanawiałaś się nad nacięciem otoczki, co ułatwia implementację, podono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was mogłaby przesłać mi na maila cennik z novum?? Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - jeśli miałabyś ochotę nas zobaczyć, no to podaj e-maila swojego na przykład Rudzi.;D Pseudonim i końcówka wp.pl i Ona nam porozsyła go, a my Ci prześlemy ! A jakbyś chciała, no to możesz nam nawet 1 swoje zdjątko również przesłać.My tego nikomu dalej nie pokazujemy, tylko między sobą. Aneczka - ja nie mam cennika, ale ktoś miał i na pewno Ci go wyśle, jak tylko odczyta wiadomość.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - ja tez bralam biosteron ale tylko przy ostatnim podejsciu. Ja robilam to co dr Z mi kazal. Po tym jak nam sie nie zaplodnila komorka poszlam do niego i zapytalam co teraz? A on powiedzial ze na naszym miejscu zrobil by tak i tak. Ja mu ufam w 100% wiec powiedzialam ze sie zgadzam. Nic nie mowil o nacinaniu otoczki wiec uznalam ze skoro nie proponuje to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam właśnie z Z. Wynik jest oczywiście wiarygodny i mam odstawić leki, ale kazał dalej brać bromergon, folik i biosteron. Mam się u niego pojawić 20dc. Mam nadzieję, ze do tego czasu torbiel, którą mam na jajniku nie urośnie jak nie będę brać do tego czasu antykoncepcji, bo też nie kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wlacze , walczę, na razie sie trzymam opcji ze poki nie ma plamien nie jest źle. Ja mam cykle 28-29 dniowe i zawsze na 3-4 dni przed @ plamie a teraz tylko biały sluz wiec trzymam sie tego śluzu jak ostatniej deski;):P alex - dobrze Ci zuzia radzi, ja mysle ze grunt to zaufanie do dobrego lekarza a dr Z niejedenj dziewczynie juz tutaj pomógł przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Alex przykro mi, ale trzeba próbować dalej ! Byłam zapisana na wizytę na 12.00 i wiecie co lekarz się nie pojawił, jestem zła jak cholera. Nie wiem jak tak można, brak szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karina, nie lubię, jak lekarz się spóźnia a co dopiero jak nie przychodzi.. Rozumiem Cię.. z utęsknieniem czekasz, żeby zobaczyć kruszynkę na USG a tu klapa.. i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten i spóżnia się i teraz wychodzi na to, że nie przychodzi..Nie znam innego dobrego lekarza. Na razie do tego będę dzwonić jak coś dalej będzie nie tak to zmienię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - to życzę żeby ta torbiel się wchłonęła i żebyś mogła przystąpić spokojnie do procedury julcia to za ten pt kciuki podwójne karina -a Ty chodzisz prywatnie czy państwowo bo ja jak chodziłam na nfz to kilka razy mnie to spotkało to myślałam,że mnie szlag trafi, uważam, że jeśli chodzi się do prywatnego i płaci się często grubą kasę to lekarz powinień dać swojej pacjentce nr tel i w razie jak go nie będzie uprzedza i informuję o nowym terminie. aneczka nie wiem czy czasem iza nie miała cennika. dzwoniłam do dr O powiedziała, żeby próbować naturalnie i w przyszłym miesiącu już po całej tabl. CLO jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66, Chodzę prywatnie, lekarz ma swój gabinet i przyjeżdża jak ma pacjentki, ma nr stacjonarny w gabinecie, więc nawet nie mogę się do niego dodzwonić. Do tego pracuje w szpitalu. Jestem zapisana od miesiąca i takie coś nie powinno być miejsca. Numerów telefonów nie bierze, więc tym gorzej. Tłumaczę sobie, że może coś się stało u niego, ale jak pojechałam to nie było nikogo i gabinet zamknięty, czekałam godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina to pojedź jutro jak masz niedaleko i zobaczysz. A on przyjmuje codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że codziennie. Na razie będę dzwonić, bo mam jakieś 30km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K : "Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz " - wszystkiego co naj naj naj w Dniu Twoich dzisiejszych Urodzinek !! A przede wszystkim tego upragnionego dzidziusia.:-)Buziaczki.:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystko wsakzuje na to, ze jednak ten spadek tempki to oznaka zblizającego sie @. Zmienia mi sie sluz z białego na żółty a to u mnie prowadzi zawsze do plamien bezowych i potem z tego sie @ rozkręca. Powiedziałam juz męzowi, powoli sie godzimy ze sie nie udało, nie bede sie łudzic bo u mnie pewne rzeczy dzieja sie zbyt schematycznie (brałam juz luteine i w trakcie jej barnia zawsze miałam tak jak wam opisuję). W piatek oczywiscie zrobię bete zeby miec 100% pewność ale juz teraz ja mam na 99%. Pociesza mnie fakt ze mamy mrozaczki, pojade po nie w nastepnym cyklu... trudno sie mówi i trzeba walczyc dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K dołączam sie do życzeń igrek wszystkiego co najlepsze dużo miłości onajdywania szczęścia w każdej najmniejszej czy najbardziej prozaicznej rzeczy, aby każdy dzień dawał poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz siły i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu:) igrek ten jest fajny taki wakacyjno letni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam o tym nacinaniu tej otoczki-podobno 650,00 zł. to kosztuje dodatkowo -- tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - a co to jest za torbiel u Ciebie ? Bo mi się czasami i Julciaaa wchłaniają po @.:)Może i u Ciebie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia ja rozumiem, że znasz juz swoje ciało i pewne oznaki, ale jeszcze nie masz okresu więc nie ma co przekreślać,niemniej jednak gratuluje postawy:)mnie sie wydaję, że to forum ma na nas zbawienny wpływ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - podobno jak się plami przed @, no to jest niedomoga fazy lutealnej.:/Ja też tak miałam.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - a wytłumaczył się chociaż przez kogoś z personelu ? Jak w Krakowie na NFZ w szpitalu-tak dziewczyny mi opisywały.;// A jakie to jest dr według Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jak ja biore 10 tabletek luteiny to o niedomodze tej fazy nie ma mowy. zreszta ja juz byłam badana na okolicznosc plamien i u mnie one niedomogi fazy lutealnej nie oznaczaja bo mam plamienia mimo wysokiego poziomu progesteronu, poza tym miałam tak odkąd pamietam a dziecko urodziłam i szczesliwie donosiłam bez żadnych leków, nie wiedziałam co to luteina jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena no to super, że macie plan.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - czyli 20dc ewentualnie zapadnie decyzja czy przystepujesz do nastepnego In vitro? dobrze rozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Kochanie...nie nakręcaj się jeszcze nie potrzebnie.:/Proszę Cię !! Przecież jeszcze @ nie dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Julciaaa no to już rozumiem.No bo u mnie to raczej niski poziom tego progesteronu był zazwyczaj.:/Tak mi się wydaje tylko, no bo go nie badałam.:( Lena a pamiętasz ten naszyjnik z tymi skrzydłami ? Który lepszy Twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja bym ten 2 wybrała z racji tego co napisałam wcześniej w sensie że taki wakacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek jak zaczniesz więcej tych naszyjników wyszukiwać to będzie coraz ciężej wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, Nie ma personelu, doktor przyjmuje sam, ma prywatny gabinet (ale tam nie mieszka). Mogę jedynie skontaktować się z nim przez telefon stacjonarny i on musi być w tym gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×