Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi - dzisiaj dobrze, jeszcze razu nie wymiotowalam :) ogolnie siedze w domu (pomieszkuje u rodziców) :) dzisiaj bylam w pracy (czyli w dresie zeszłam pietro nizej). Dzisiaj właśnie mam kupic cos do smarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - mi tez to bardzo odpowiada :) i nie nudze sie sama caly dzien w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe_XX - cześć.;p Ja już w domku od jakiegoś czasu.;P No i chyba mi się wydaje, że @ się zbliża do mnie wielkimi krokami i że ciemne chmury nadchodzą ! Czarno to widzę w tym cyklu już teraz.:-(Znowu pod koniec pracy pojawiło się u mnie zaczerwienienie na papierze toaletowym, a śluz na wkładce zrobił się z białego czy to przezroczystego taki żółtawy.;//Co chwila zaglądam na wkładkę, czy coś jest, no ale czysto.:-/Mam wrażenie,że zaraz ze mnie wszystko wyleci,brzuch mnie czasami pobolewa właśnie jak na @ !! I nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć i co mam z tym zrobić teraz ? Różnie przecież może być: - albo to się zbliża @ pomimo brania takiej ilości leku, -albo to jeszcze po sexie ( choć 2 dzień, no to długo by było,by tak coś mi się tam w środku podrażniło-no nie ? ), -albo to po Progynovie tak, no bo nawet na ulotce pisze,że mogą być jakieś krwawienia z macicy nieznanego pochodzenia ( ja brałam kiedyś na obniżenie FSH przede wszystkim Cyclo-Progynovę i tak miałam kilka cykli,że właśnie krwawiłam podczas brania tych tabletek ). Myślę: -czy wyciągnąć jutro kartę na konsultację ( powinna być moja dr Dobek ), czy dziś Jej esa o tym napisać; -czy dziś do Novum zadzwonić do recepcji i się poradzić, -czy nic nie robić i dalej brać te leki,bo i tak do mnie nikt nie zadzwonił.:/ ????????????????????? Poradźcie - proszę.:* Bo tak: - jak mi karze zmniejszyć dawkę lub ostawić lek,by @ przyszła,to co wtedy ? ( Czy mnie wypiszą z lab. i kartę schowają, że czekam teraz ? No bo dziewczyna o pseudo Moluś od chyba z 98 strony pisała ( weteranki Ją znają ),że jak akurat się znalazły komórki, no Ona dostała @ i jej zamrozili zarodki. Pogubiłam się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe_XX - baaaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę, że w końcu Ci się udało.:P Super..naprawdę ! A jaki u Was był problem ?Może coś w tym rzeczywiście jest, że do 3 razy sztuka !! Ja powiem Wam,że jakaś taka spokojna jestem i zobojętniała, chociaż coś się u mnie dzieje teraz.:/Myślę sobie i powtarzam od kilku godzin, że czekałam na to dziecko już od 2001 roku ( od tego momentu zaczęłam o Nim myśleć ), więc nawet jak to się przesunie o kilka tygodni, no to nic się nie stanie...przecież kiedyś muszę zostać tą mamą w końcu ! A tyle lat czekałam, no to i wytrzymam jeszcze parę tyg.No nie ? Słucham sobie mojej ulubionej muzyki ( ona mnie naprawdę uspokaja, więc polecam---tylko trzeba mieć takiego idola czy idolkę, którą/ego się uwielbia, a na swoim przykładzie wiem na 100 %,że wtedy jest rezultat. Trochę mi przykro,że może to coś złego teraz się dzieje,że tak się dzieje i że może przesunie się to w czasie.:-(Ale dam radę. Może Bebe ma rację,że ciążą rodzi się najpierw w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie est cisza nikt z Novum nie dzwoni czyli moje maleństwa sie dobrze rozmrazają.:) jest juz jakas malutka nadzieja :):) Malwi dziwne ja biore progynove 3x1 oraz kwas foliowy1x1, luteina 10na dobe i enkorton 1,5 w ciagu dnia. Nie wiem czy to dobre leki a jutro mam wziąść 3x1 nospe Tez kazali ci brac nie wiem czemu nospe ja nie jestem wrazliwa na ból wezme chociaz nie wiem po co. BOJE SIE ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies pomysly mile widziane na odstresowanie sie jutro przed 15tą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - no to oby tak dalej, że nikt nie dzwoni z Novum.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano mialam powera a teraz jakos opadlam z sil.:( zaraz wezme sie za sprzatanie malutkie bo praktycznie mam wszystko zrobione ale zawsze cos do roboty w domku jest a i musze poprasowac wszystkie ciuchy ktore wczoraj i dzis wyprłam nie wiem moze jeszce okna przetre wazne zeby cos robic bo inaczej oszaleje. Boze jaka psyche czlowiek ma glupia sama sie nakrecam a wiem o tym ze jest to jak traf na loterii moze sie udac a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- smieszne co ja nie chce zeby zadzwonili a ty czekasz z nieciepliwienem na telefon. :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tej maj bedzie dla mnie szczesliwy BOZE POMÓŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to w życiu często właśnie Iza przewrotnie bywa.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a ile Ty masz Kochana jeszcze mrozaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja mogę pisać, to nikogo nie ma.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz jeszcze sporo.:) A jak Ty się Izunia czułaś po tej Progynovie ? Miałaś może jakieś skutki uboczne -- na przykład bóle brzuch jak na @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas sie czuje jak bym miala właśnie dostać @ takie bol podbrzusza i za 2 razy bolała mnie glowa a tak ogolnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie bolał jak na @ brzuch kilka dni, jak zaczęłam brać, a potem cisza i teraz od wczoraj troszeczkę.:/ Na razie czysto już jest, chociaż co chwila zaglądam na wkładkę.:-(Jakiś schiz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a ten Ksiądz to toleruje IVF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest ksiadz- franciszkanin i uwaza ze jezeli ma to pomoc i mamy byc szczesliwi to jest za tym jest za invitro. On nie stacjonuje w Polsce tylko za granica wiec jest mu to obojetne. Bardzo Nas wspiera i jest boski w tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie jest uz 19:07 i nie dzwonią z Novum czyli wszsytko idzie z planem. Boże zeby tylko sie zagniezdziły zeby pojawil sie zarodek i pożniej serduszko i moje kochane malenstwa lub maleństwo. Ciekawe jak to bedzie bo przeciez zaszlam w ciaze za pierwszym razem czyli smieje sie ze jestem plodna i mge byc w ciazy ciekawe czy i tym razem Pan Bog mi na to pozwoli i da mi to szczęście zeby mieć dzidzie.....hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zapadla dzis cisza...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko we 2 jesteśmy.hehe Na pewno jesteś Moja Droga płodna, bo wyprodukowałaś komóreczki.;D Ja to raczej nie jestem.;/ Słucham swoich ukochanych Gunsów i czytam to ,co piszesz.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze wynajduje sobie robote taka zeby jak jutro wroce nie robic kompletnie nic. zostalo mi do odkurzenia umycie podlogi i wyprasowanie rzeczy jakies 50 minut pracy a pozniej zrobie sie na bostwo na jutrzejsze przyjscie moich kruszynek :) Dobry plan nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie sie podzialy dziewczynki? halo halo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - plan świetny...hehe Zamęczysz się tym sprzątaniem ! Usiądź i posłuchaj muzyki może ? Zrelaksuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato o Janko chyba w pracy jeszcze są.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację...taka musi być kolejność.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza teraz mi przypomniałaś że brałam jeszcze przed samym transferem encorton i luteinę szt 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×