Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

u mnie równierz chłodnawo ,ale świeci słoneczko . Już cześć domu sprzątnęłam , jeszcze troche i będzie koniec . Słóchajcie oprócz tego , że boli mnie głowa , jajniki , piersi , brzuch , to jeszcze nie dobrze mi jest . Kurde co za masakra , z tym anty ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato przykro mi że tak źle sie czujesz, mam nadzieję, że jutro juz będzie lepiej. dzis bardzo boli mnie jajnik ale lewy a pecherzyk był na prawym ale u mnie to taki urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34 co tam u Ciebie? Jak sie dzis czujesz? Zdecydowalas juz kiedy testujesz? Jakies nowe objawy? Ja miałam transfer robiony bez monitorowania na usg. Miałam zrobiony wczesniej w gabinecie by sprawdzic czy wszystko ok. Mam nadzieje ze to niczego nie zmienia? Iza a Ty miałas usg w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze jedno, pisalas cos o otoczce ze sprawdzali czy jest wystarczajaco cienka zeby sie zagniezdzily komoreczki. Mi nikt na ten temat nic nie mowił, czy to dlatgeo ze mielismy normalne IVF a wtedy nie ruszaja komoreczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - no własnie bierz ten badziew na noc, ja tez zaczełam brac rano a po kilku dniach nie mogłam funkcjonować w pracy normalnie i potem brałam na noc i było duzo lpeiej. Super że juz niedługo wizyta startowa, nie moge sie doczekac kiedy zaczniesz stymulke, bede Ci z całego ❤️ kibicować rudzia - a kto Ci robił transfer? oni na stronie internetowej maja napisane ze nie musi byc monitringu przy transferze i że to jest praidłowo wykonany transfer:) My bylismy w OBI kupilismy sobie płytki do korytarza i piaskowiec, czy cos a'la piaskowiec a potem dopadła mnie taka megasennosc, ze zasnełąm jak dziecko w samochodzie i potem po przyjsciu do domu spałam 2,5h:O chyba bym nawet na ławce w parku sie przespała gdybym łózka pod ręką nie miała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia_krk testuje we wtorek, jak a coś wyjść to wyjdzie. Objawów nie mam żadnych, niec mnie nie boli. Jdeny objaw to nerwica :-), wszystko mnie denerwuje, ale tak mam zawsze przed @. Już powiedziałam mężowi że jak się nie uda to we wtorek wieczorem wypijam całą butlę wina :-(. Powiedz, a Ty jak się czujesz, masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa ale masz fajnie :-) spij kochana jak najwięcej a synkowi już mówiliście bo on duży chłopiec to już pewnie rozumie. Ja jak pytam moją córcie czy chciałaby braciszka lub siostrzyczkę to mówi dzidzię w wóżku- jak lala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - nasz synek jest taka gadauła ze jak bym mu powiedziała t ozaraz by wszyscy wiedzieli a my jakis czas chcemy ta informację dla siebie zostawic i poki sie nie wyjasni ze wszystko super to nie chcemy nikomu mowic. MYsle ze zrobimy tak jak z synem te kilka lat temu dopiero zaczniemy oficjalnie rozgłaszac wszystkim po usg prenatalnym...:) a moj syn to juz sie od dawna o brata lub siostrę pyta i nawet wczoraj jak sie kładałam z nim spac pytał...powiedziałam mu zeby spał spokojnie ze niedługo mam nadzieję jego marzenie sie spełni i jak tylko mogła mu cos na ten temat powiedziec to mu powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia a Ty kiedy testujesz bo chyba niebawem? mam jeszcze prośbę bo chyba ostatnio komuś przesyłałaś cennik novum możesz mi też przesłać będe wdzięczna:) maggi34 no wtorek lada moment trzymam kciuki a Twoja córa ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 -Jakoś muszę to znieść , co zrobię . Ale jak widzę to sporo dziewczyn ma po tym leku tak . Mam nadzie , że mój organizm lepiej będzie ten lek tolerowal . No zobaczymy ................ A czemu Cię boli jajnik ? Od jakiś leków ? Julciaaa- no własnie wziełam te dziadoctwo wczoraj na wieczór i było ok . A dzisiaj nie wiem co mnie tknęło ,żebym wziełam rano . Ale już koniec , będę brała według Twoich wskazuwek [ czyli na noc]. Bo ja dzisiaj czuje się okropnie . Dzieńki Julciaaaa , mam nadzieje , że wyniki będą ok i jak naszybciej przystąpie do stymulki . Widzę , że jakieś remonty przeprowadzasz w domku ? Julciaaa ja mam ten piaskowiec położony , ładnie to wygąda . A jeszcze w pomieszczeniu gospodarczym położoną mam na ścianie żywice , równierz to polecam bo ściana nie brudzi się i ładnie wygląda No to Cie dopadło spanie , pierwsze oznaki ciąży . A do tego dzisiaj chiba jest niskie ciśnienie , bo ja nie jestem w ciąży a chodzę jakby mniała zachwilę zasnąć . Idę zaraz na dwór , do tlenie się . Także kochana wypoczywaj ile wlezie i dbaj o siebie i kwiatuszka !!!!!! Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa to nikt nie wie o tym, że podchodziliście do in vitro? ( oczywiście oprócz nas:-)) lena moja córcia w lutym skończyła 3latka, ale straszna złośnica z niej , chyba ma bunt trzylatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia transfer robiła mi dr T. Monitoringu nie było i nic nie proponowała ale widzialam ze Jej to sprawnie szlo wiec co ma byc to bedzie :) W ogole to teraz sobie przypomnialam ze chyba mialam dzwonic do kliniki w 7 dpt. No to było mineło bo juz za pozno. Ale nic nowego by mi pewnie nie powiedzilei jak tylko by czekac i potem testowac. magg, lena66 ja ide po skierowanie na bete w poniedzialek a zrobie we wtorek albo w srode. U mnie wyraznych objawow tez brak, troche stresik wiadomo. Dzis tylko brzuch mam jak czasem przed @. Moj M dzis caly dzien truł kiedy bedziemy mogli sie poprzytulac wiec jak sie nie uda to pewnie tak bedziemy sie pocieszac. Teraz na szczescie poszedl do pracy bo mogłoby byc ciezko hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia ja też nie dzwoniłam, jakoś zapomniałam. Ja przez to siedzenie w domu po transferze bo chyba jakieś 2 kg przytyłam cały czas chce mi się jeść z nudów, w poniedziałek wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34 ja z jedzeniem mam dokladnie to samo!!! apetyt mam jak nigdy. Mama nadzieje ze pogoda sie poprawi i znowu rusze sie z domu bo inaczej bede bula do kwadratu. W ogole to jak sie nie uda to pierwsze co to na fitness lece bo juz strasznie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia ja tak samo, już się umówiłam z koleżanką ze będziemy chodzić na fitness. W zeszłym roku to regularnie chodziłam 3 razy w tygodniu a teraz wszystko zwalam na leczenie i mam świetną wymówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam wczesniej regularnie na basen ale jak ktoregos dnia złapalm jakies dziadostwo to przestałam bo mi lekarz tez zabronil. Strasznie mi brakuje tego basenu ale drugi raz infekcji wolalabym nie miec tym bardziej ze do IVF trzeba byc czusciutkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak na zlosc wybudowlai mi niedawno basen zaraz koło mojego bloku a jego otwarcie bylo na poczatku maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia zyczę abyć mogła korzystać z tego basenu z zajęć dla ciężarnych :-) podobno to fajna sprawa. Nie nie bardzo lubię basen - pływać nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś jak brała zastrzyki z decapeptylu i 1,5 tabletki econtronu miała boleści w klatce piersiowej? Od paru dni mnie męczą tak jakby skurcze, bóle w klatce pod lewą i prawą piersią. Czy to mogą być skutki uboczne brania tych leków.Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato biore tylko duphaston, więc to napewno nie po tym zawsze mnie jakoś dziwnie bolą jajniki mimo, że tylko na jednym sie coś dzieję julcia aha to ja jakaś gapa jestem no to maggi rudzia czyli wtorek to Wasz dzień:) rudzia dzięki serdeczne za cennik:) kochajacy facet często ma ochotę...:) maggi to wy z julcią macie super że już jedno dzieciatko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - ja decapeptylu nie brałam , a po enkortonie mniałam ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - A to już rozumiem . No tak Julciaaa ma ładnego synka , teraz może by przydała sie córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Niemartw się My rownierz bedziemy mieć szkraby . Może odrazu parkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76, lena66 mam nadzieję, że już w najlbliższym czasie wszystkie tu piszące forumowiczki będziemy cieszyć się z ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo basenu , to ja wogóle nie chodze . Bo non -stop mnialam jakieś bakterie , więc wole nie chodzić , żeby wszystko było ok . Tym bradziej teraz kiedy przygotowuje się do IVF . Tak sobie teraz analizuje ,że trochę dziewczyn jest już w ciąży inne czekają na testowanie . Dobrze , że coś się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - my z męzem juz jakis czas temu ustalilismy ze nikogo w IVF nie wtajemniczamy, ja sie nie lubie obnażac w rodzinie i wśród znajomych bo wiem ze jak jest dobrze to kazdy przytaknie a jak źle to szpilke wbije. Moja mama wie że sie leczymy ale nie pyta nigdy o szczegóły bo jest dyskretna bardzo i czeka na to co ja jej powiem. lato - kiedys myslałam ze fajna parka ale jak sie człowiek długo stara to nabiera mądrości że płeć nie ważna tylko oby po raz drugi cudu narodzin doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×