Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Co by sie nie męczyć zapisałam sie w przyszłym tyg na wizytę u psychologa.Pierwsza w życiu! Moze sie dowiem jak ja mam sobie z negatywnymi emocjami radzić i jak funkcjonować na codzień po takich doświadczeniach. Odrazu mi ułożyło.Sama świadomość,ze moge sobie jakoś pomoc dużo dała. Jak będzie jakieś pierdy opowiadać to wiecej tam nie pójdę,a jak będzie jakaś spoko to ja mysle ze to dobre uzupełnienie leczenia będzie. Chce jakoś normalnie funkcjonować a nie stać sie jakaś zrzedliwą desperatką która dzisiaj byłam za co przepraszam,ale po waszych wpisach widzę ze tez tego czsem doświadczacie,z czego sie nie cieszę,ale jest lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex nie przepraszaj bo nie ma za co. My Cie rozumiemy i po to jestesmy na tym forum bo sie wspierac :) A powiedz gdzie zapisalas sie na te wizyte - do Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ja byłam sama ostatnio na transferze i faktycznie Twój M musi wcześniej dokumenty podpisać. Było ok,podczas pierwszego jak M ze mną był to bardziej sie chyba denerwowalam, bo on z koleji sie denerwował jak zobaczył mnie na fotelu ,myślał ze mnie to musi boleć skoro mi tam grzebia itd także strasznie panikowal Ale tak czy inaczej to wolałabym żeby był ze mną mimo wszystko, no ale nie zawsze mozna tak to zorganizować także sie nie przejmuj jak macie taka sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - no własnie tak to jest z tymi chłopami . ale szczerze muwiac to zdenerwowałam się na niego , bo tak sobie zaplanowałam , że zrobie badania o 13:00 i podjade do Piaseczna na zakupki , a tu nagle telefon mój dzwoni . Ja patrze oczywiscie mój M , nie moze sobie poradzić . Musiałam zaprowadzic jego na pobranie krwi , a pózniej na badanie nasienia , a w końcu ta babka co odbiera nasienie mówi , że poproszę mojego męża z dowodem osobistym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia zapisałam sie do Novum, bo Wiem ze do tej psycholog przychodzą osoby z problemami jak ja, więc powinna wiedzieć jak pomoc.Ona ma same takie przypadki jak mój i pewnie niczym jej nie zaskocze opowiadając co czuje itd. A wizyta tyle co i u innych bo 100 za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 nie przejmuj sie juz naukowo udowodniono ze wiekszosc facetow jak sie zgubi to o droge nie zapyta tylko woli bładzic liczac ze cudem jakos trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex mysle ze dobrze zrobilas, psycholog z N bedzie najlepszy bo siedzi w temacie na co dzien. A cena mysle ze nie jakas wygorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - ja wiem , że jest przykro i nasuwajam się pytania dlaczego ja ? ale głowa do góry , ja równierz to mniałam , teraz już troszeczke wzmocniłam się . A to wszystko dzienki forum , to jest moja taka terapia . Ja mam za sobą dwie punkcie , z jednej mi nic nie pobrali bo podchodziłam na własnym cyklu . I teraz mnie będzie czekać trzecia , do tego 4 transfery . 6 IUI . i mnóstwo kasy zostawionej w Novum Teraz znów kolejne drogie badania i td . Wierze , że zostanę mamuską moich dzieci . Więc tego dla ciebie i innych dziewczyn równierz życzę ! rudzia - to masz przechlapane z tymi sąsiadami , daj spokój ! Ja rozumiem to bo mieszkałam na Ochocie , a pózniej na Bielanach i wiem co to mieszkać w bloku . A jeszcze jak mieć takich sąsiaduw to ja dzieńkuje . Całe szczeście , że mam domek swój i świety spokój , sąsiadów równierz mamy dobrych więc jest naprawde ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Trochę mie nie było na forum a tu co się dzieje julcia -GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże nie wiem nawet co ci napisać ,bo tak się cieszę z twojego sz częścia jak bym sama była w ciąży .SUPER .Odpoczywaj teraz . IZA-bardzo się cieszę że transfer się udał -trzymam kciuki za fasolki ,niech zostaną z wami na 9 m+-cy.Nie przemęczaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE 25DC -telefon milczy ,czuję się dobrze nic mnie nie boli -tylko nie mogę się doczekać kiedy będę czekała na wynik bety razem z Wami. igrek-ja też myślę że powinnaś zadzwonić do swojej dr. i zapytać co robić.trzymam kciuki za tel. z lab. bo u Ciebie 30dc z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dzisiaj nieciekawa w nocy padał deszcz ,a teraz zrobiło się chłodno ,mimo to życzę wszystkim udanego dnia .Całuski przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Janko Muzykanto - Życzę miłej pracy , ja swojego czasu równierz pracowałam w soboty . No faktycznie w nocy pdał i umnie deszcz i teraz jeszcze mały pada i jest zimniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podjechać i zrobić spozywcze zakupki , ale nie chcę mi się . Wczoraj nie zrobiłam , bo było tak duszno i gąrąco . izka - jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - objawy obiecujące są, jeszcze kilka dni niepewnosci tylko&& Ja dzis z drżącymi rękami zrobiłam test sikany, zeby miec na pamiątkę. Bałam sie tego jak holibka bo tyle sie w końcu na jedną kreske napatrzyłam że szok :P ale po sekundzie od zanużenia testu w probce pojawiła sie tłusta kreseczka, tylko ciutke jasniejsza od kontrolnej:D robiłam tez test owu bo mam ich duzo i wyszedł negatywny, a tyle sie naczytałam ze testami owu tez mozna testowac, a jednak nieprawda bo nie u kazdego wyjdą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - dobrze zrobiłas zapisując sie do psychologa, który jest obeznany w temacie! Jak sobie mozna pomóc to trzeba to nawet zrobić, mam nadzieje ze bedziesz zaodowolna z wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- hej, nadrabiam wczorajsze zaległosci i jestem w szoku, czemu do mnie nie podeszlas, no prosze cie:) ja bylam podekscytowana tak transferem ze nie widziałam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim :) Lato76 no coz poradzic na takie sasiedztwo,w kazdym razie ja od razu reaguje bo jak by zobaczyli ze nic nie robimy to by nam na głowe potem weszli a tak sa ustawieni juz do pionu :) Zreszta moze niedlugo sie przeprowadzimy do wlasnego domku ale na razie prace wstrzymane z wiadomych powodow :/ JankoMuzykanto zycze Ci spokojnej pracy i oby szybko zleciała co bys sobie jeszcze w weekendzik odpoczeła :) Wiem co to praca w weekendy wiec Ci wspolczuje. Zreszta nie wiem jak ja sie na nowo przestwie na 3 zmiany jak przyjdzie mi do pracy wrocic po takim leniuchowaniu. Julciaaa na objawy juz nie patrze i sie ich nie doszukuje bo bym zwariowała. Nie wiadomo zreszta czy to nie od lekow. No ale juz blizej niz dalje i wkrotce bedzie wiadomo. Za chwile wybieram sie do kosciólka do Sw. Rity. Od kiedy przeczytałam te ksiazke to cos mnie tam normalnie ciagnie by jechac tym bardziej z e mam tak blisko a nigdy nie byłam. Pogoda dzis u mnie ładna, sloneczko swieci ale jest tak rzezko wiec stwierdzialm ze sie rusze znowu z domu. Maz spi po nocy to nie bede sie przynajmniej nudzic. Wczoraj zakupiłam lezak ogrodowy w Tesco na promocji. Juz dawno za takim sie rozgladalam i wreszcie okazja była. A lezaczek jest boski polecam :) :) :) Gruby materac, z podnozkiem, regulacja do kilku pozycji no czad :) teraz to tylko lezec i sie byczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia- Wczoraj jak poszlam zaaplikowac lutke na palcu zostaly mi takie glutki i sie boje ze mogly mi malenstwa wyleciec. leze w lozzeczu teraz i sie zastanawiam dalej co to mogloby byc. biore dalej leki i rano byl sluz od lutki,. zreszta pani dok. powiedziala ze mam duzo sluzu. Maz sie zdenerwowal rowniez ale leze odpoczywam i biore leki z nadzieja ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 glutki moze sa od sluzu Kochana i wczesniejszej lutki. Ja raczej watpie by na tym etapie mozna gołym okiem malenstwa zobaczyc wiec sie nie zamartwiaj na zapas Kochana tylko lez i wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- czy ty maials jakies objawy po krio? mnie tak naprawde nic nie jest nie boli mnie brzuch rano co mnie pokuło w lewym boku. teraz leze i nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk- moze masz racje nie bede sie nakrecala na zapas bo nic mi to nie da, musze mysloec pozytywnie:) alex- psycholog- bardzo dobrze zaszkodzic ci nie zaszkodzi a pomoze Zawsze wygadanie sie osobie przed Toba jest bardzo dobre moze wlasnie takiej rozmowy z obca osoba potrzebujesz. trzymam kciuki za pozytywny efekt i wyluzowanie.&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) u mnie brzydka pogoda, rano padało a teraz kropi. iza - kochana nie martw sie. Napewno wszystko jest dobrze a to tylko sluz. Powiedz swoim robaczkom ze ciocia ze swoimi robaczkami bardzo mocno trzymają kciuki żeby im dobrze było w brzusiu u mamusi i zostały tam na 9 miesięcy!!!!!! Ściskam Was bardzo mocno!!!!!! Julciaaa - kiedy masz pierwsze usg? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-dzieki za rade;) jak tam Twoje poranne mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas od dzisiaj sa Targi Mother & Baby. Mozliwe ze sie wybiore to Wam napisze co jest ciekawego. W programie widze ze jest np darmowe badanie USG 3D i 4D dla kobiet w ciąży. Nastepne tergi beda w Warszawie w czerwcu a potem we Wrocławiu w sierpniu. Przesyłam Wam linka: http://motherandbaby.pl/gdzie-i-kiedy U mnie wlasnie zepsuła sie pogoda, słonca juz nie ma, wiatr jest jakis silny i juz nie jest rzezko tylko chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - mdli mnie ale tylko trochę. Do przeżycia. Nie ma porównania z tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, super! Dziękuje za linka, napewno skorzystam. Akurat bede Zaczynać 19 tydzien, więc napewno skorzystam z tego usg:-) Zuzia, to super, ze czujesz sie coraz lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ciesze sie mogłam pomóc :) tylko z tego co wiem to kolejki sa raczej duze wiec warto pojsc troche wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×