Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo wraz z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Kraków PLAZA zaprasza kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji „SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO. Kolejna edycja tego przedsięwzięcia odbędzie się juz w tym tygodniu. Akcja odbędzie się w terminie 21/22 maja w Centrum Handlowym Kraków PLAZA Al. Pokoju 44 w godz. 10.00 18.00. Serdecznie zapraszamy! http://www.baby-shower.pl/ROZRYWKA/Wydarzenia/Szczesliwa-mama-=-szczesliwe-dziecko-w-Krakowie.html z tego co widziałam w innych miastach tez sa organizowane wiec szukajcie info na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - a no właśnie , latałam z moim M , bo nie mógł sobie poradzić z badaniami . Naprzud byłam o 13: 00 w Novum , a pózniej przyjechałam na 14:30 . Siedziałam przy drzwiach jak sie wchodzi do dr Cz . Bo jak juz wziełam pojemnik na nasienie to znów nie mniał długopisu i dowodu , to musiał pujśc do samochodu . A ja siedziałam i czekałam . Jak juz załatwiłam z moim M wszystko to poszłam sobie wypić kawke do kawiarni . Przecierz widziałaś mnie . Ty byłaś ostatnią pacjętką dr O , bo jak zeszła na dół po Twoim transferze , to zemną porozmawiała i pożartowała dr O . Więc trzymam kciuki Kochana za Ciebie z całych sił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - te grudki to z szyjki a nie z pochwy, mi luteina rozmiecza chyba scianki macicy i czasami tak frajfrocle sluzu na palcu mi zostaja jak tam tabletke upycham, takze sie nie stresujcie, zreszta zarodki to sa tak maluskie na tym etapie ze mozna je by zobaczyc tylko pod mikroskopem zuziu - na razie nie myslałam o usg, teraz mysle o tej becie zeby wyszła dobrze a mysle ze usg to dopiero za jakies 2 tygodnie, na pewno bede chciała isc jak juz bedzie serduszko mozna usłyszeć. Mam wizyte w poniedziałek bo mi sie leki kończą to o wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - ja jak byłam po transferze to tak terz mi troche leciało , ale dr O powiedziała , że to ten płyn może być co zarodki w nim były . Mniałas może monitorowane podawanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa - odpoczywaj kochana i dbaj o siębie i małeństwo . Powiedz mi , wczoraj na wieczór wziełam pierwszą tabletke Marlewon , i strasznie boli mnie brzuch . Ty równierz tak może mniałaś ? Kurcze już sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudiz_krk - mam nadzieje , że mażenia Twoje o własnym domku spełniąm się jak najszybciej . A co do siąsiadów , to masz świętą racje , jak nie zareagujesz to na głowe by weszły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) Iza ja po transferze nic nie czułam do bodajże 4 dnia gdzie pisałam wam , ze miałam taki okropny ból jak na @ calusieńki dzień i ból jajnika. A potem to samo za jakieś 3 dni tylko z drugim jajnikiem to tyle z moich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ale brzuszek Cie boli czy jajnik? bo mnie pobolewał ten jajnik co miałam w nim torbiel. Generalnie to hormony sa wiec mozesz czuc sie gorzej, ja nienawidze tabletek anty i mnie po nich generalnie wszystko boli:P Dbam dbam, mąz mi zaczyna dogadzać jedzeniem:P w domu raczej nie usiedze bo musimy jeszcze kilka rzeczy do mieszkanka zamówic, ale sie nie forsuję i wszystko bardzo powolutku sobie robię a domowe prace typu wieszanie prania, odkurzanie przejął mąż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaaa - ciesze się , że Twój M wyręcza Ciebie . Wiesz co , ja juz sama nie wiem , bo tak bolą mnie jajniki i brzuch , a w dodatku mam nabrzmiałe piersi . To tak jakby za chwile dostałaby @. A na dodatek jeszcze mnie głowa pobolewa . Kurcze nie wiem jak to zniosę !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - wiesz co mój M powiedział , że czemu my wcześniej nie umówiliśmy ? Ale to nic , może natrafi się jeszcze okazja , żeby się spotkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! U mnie też brzydko, pochmurno, czasami pada, czasem mrzy.:/Choć rano była ładnie, słonecznie i ciepło.:-) Wzięłam się niedawno za sprzątanko, no bo wieczorkiem wychodzimy gdzieś do jakiegoś lokalu ze znajomymi !! Słucham Gunsów, co my mi się lepiej i szybciej sprzątało...hehe;p Iza no właśnie, ja też się dziwię ! Lato czemu nie podeszłaś do Izy, skoro wiedziałaś,że to jest właśnie Ona ? U mnie jakby ręką odjął wczorajsze dolegliwości-ani bólów @, ani jajników, ani jakiś plamień czy nawet delikatnego krwawienia !!! Po prostu nic...znowu wszystko do normy wróciło, a nigdzie nie dzwoniłam w końcu. Życzę Wam miłej soboty.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przed transferem samym lub wcześniej może robią jeszcze usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie, Lato jak pierwszy raz brałam marvelon to wszystko mnie bolało, głowa brzuch dotego przez 2 tygodnie miałam plamnienia, masakra. dziś u mnie brzydka pogoda pada, zimno brrrr... Uciekma na spotkanko ze znajomymi miłego weekendu pa :) ps Trzymajcie kciuki za moją poniedziałkową wizytą mamna dzieję że kolejny etap stymulacji zacznie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - i nawzajem.:D Ja kciuki będę trzymać.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - to super ze tylko mdli a nie masz juz wymiotow. Ja juz tez bym chcalal jaki objaw :):) hehe wiem ze to za wczesnie ale juz bym cs chciala czuc. niecierpliwa jestem jakos ale pozytywnie mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- szukalam do ciebie namiaru i nie mam adresu meilowego ani twojego zdjecia Czemu nie wiem jak mozesz a masz do mnie adres meilowy lub facbooka to daj znac, Odnosnie spotkania to rzeczywiscie maz ma racje czemu nie dalas mi znaku ze to Ty szkoda z mila chceia bym pogadala:) jak dr O wychodzila to ja za chwilke tez wychodzilam. aj aj szkoda nastepnym razem prosze podejdz do mnie i zagadaj ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - No właśnie w tym czasie co iza siedziała i czekała na transfer , to ja załatwiałam sprawy badania z moim M . Bo on zwolnił się z pracy . Właśnie wyszło jak wyszło i nic nie poradzisz . Mam nadzieje , że będziemy mieć jeszcze okazje , żeby się spotkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- ja wiem ze golym okiem komoreczki nie zobaczy sie ale jakos sie zestresowalam jak to zobaczylam jestem juz spokojniejsza czekac bede do bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - No sorki kochana , że tak własnie się stało . Nie zrozum mnie zle , bo przecierz jak z Julcią umówiłam się to podeszłam i spotkaliśmy się . A co tak mówisz , że byłas ze stresowana ? Jak wychodziłas z gabinetu dr O to tak wszyscy we trójke śmiałyście się , że Hej ................ Monka 26 - to jak mnie ma spotkać coś takiego po tych lekach to strasznie się boje ....................................... Julciaaa - wzięłam teń lek jak mi mówiłaś na noc . no zobaczymy co tam dalej będzie , może nie będzie tak zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapisałam sie wczoraj na wizyte startowa na 28 maja . A jeszcze gdzieś 13 dc zrobię sobie bakterologie w Novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- zawsze za nim sie idzie na transfer jest robione najperw usg zeby sprawdzic czy jest wszsyko ok. ja za kazdym razem mialal usg. owszem pani powiedziala ze ladne endometrium ale nie powiedziala mi jakie. Pytalam o przeciecie otoczki przy wprowadzeniu embrionow i powiedziala ze w naszym przypadku nie trzeba bo ja zaszlam w pierwsza ciaze a zobaczymy jak komoreczki sie podzielily i czy bedzie taka potrzeba. Okazalo sie ze obwodka jest wystarczajaco cienka zeby sie zagniezdzily komoreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- oj tak smialismy sie wlasnie z tej otoczki komorek ze beda takie grube jak tatus. i sie nabijalismy ogolnie zeby rozladowac stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - Kciuki mocno zaciśnięte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! izka - A no własnie Twój M jest troszeczke przy kości i ten brzuszek . A to z tych otoczek tak śmiałyś cie się . Teraz jedliśmy obiad i zaczełam z moim M tak gadać , Ty dajesz słowo , że on równierz was widział . Pyta się mnie , to ta blądyna w okólarkach z tym grubaskiem ? A jeszcze przed wami weszła do dr taka czarnulka , to powiedział , że równierz nie złe ciacho . No widzisz jaki mój M jest . Jak tak to nie mógł sam załatwić badań , a na kobietki patrzy . Następnym razem będzie sam łatwił badania , a nie mnie z ciągał z zakupów . Dobrze ,że blizko było to przyjechałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz biore się za sprzątanie . Dobrze , że deszczyk popadał to podlał roslinki moje i warzywka . Już mi wzeszła marchwka , buraczek , szpinak, sałata , rzodkiewka , koperek , ogórki i zaczyna wchodzić fasolka i słonecznik . Kawiaty równierz pomału wschodzą , jedni kwitną drugie dopiero zaczynają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka253
Dziekuje dziewczyny za powitanie:) :*:* Lato 76 i Alex 123 jakie papiery podpisuje , ze zgadza sie na transfer tak? musze wiedziec bo my mieszkamy za granica i ja bede sama przylatywac takze moj M nie bedzie raczej mial mozliwosci szybkiego dojazdu :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta:) u mnie zimno i nieprzyjemnie buuuuuuu alex - uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś zapisując sie do psychologa wiem co mówie, bo ja po paru miesiącach chodzenia jestem innym człowiekiem a co by było gdybym tam nie trafiła nie chce mi sie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 kciuki zacisniete bodajze juz od czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila253 - tak ,że twój M zgadza sie na transfer . tak prawidłowo jak wcześniej nie podpisywał , trzeba to zrobić notarialnie . Ale to zależy od dr , mojej kolezanki M sam napisał od ręki oświadczenie i wystarczyło . Takie oswiadczenie Twojego M dołaczaja do twojej karty . Ale dr poszła mojej koleżnce na rekę i wystarczyło jak jej M napisał od ręki takie Oświadczenie [czyli tak zwaną zgode na transfer } . Zadzwoń i zapitaj swoję dr , czy tak może być . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×