Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza - Ty nawet tak nie myśl a już na pewno nie mów tak nie można!!! Wiesz ze w takiej sytuacji jak nasza nastawienie to 25% powodzenia wiec Iza bierz się w garść będzie dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, iza - ja tez nic nie czulam a jednak sie udalo. ZABRANIAM Ci myslec negatywnie!!!!!! Co ma byc to bedzie a takie nastawienie nie pomaga!!!!! Jesli nie zaczniesz myslec pozytywnie to przyjade do Ciebie i dam kopniaka w pupe!!!!!!!!!! i to nie jednego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - SUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki zeby endo bylo ok!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawaj znac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - trzymam kciuki za pomyslnosc decyzji o endo! &&Dawczyni idealna! młoda i ma juz dziecko czyli jest płodna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Kochana trzymam kciuki!!!!! CIESZĘ się BARDZOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izula głowa do góry, przecież każdy odczuwa inaczej musi być dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - nie dziękuję.:P Boję się, no bo jak pisałam Wam wcześniej już przekreśliłam przecież ten cykl, no bo jutro byłby ostatni dzień brania leków, bo 35 dc. Dzić 34 dc.Poza tym to krwawienie--zmniejszyło się sporo,a nawet dużo i już mi samo plamienie szczątkowe jeszcze raczej zostało,ale nie wiadomo przecież,w której fazie cyklu jest endo ( cho logicznie rzecz biorąc powinno być w 1 - no nie ? No bo estrogeny biorę ) i ile jeszcze urosło od ostatniego usg i ile ewentualnie się złuszczyło !! Boże...ileż pytań na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki za endo!!!!! Mam nadzieję, że dojdzie do transferu i za to teraz trzymam kciuki :-) Izunia, błagam nie zamartwiaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja tez myslałam ze sie nie uda bo objawów nei miałam... tylko piersi miałam powiekszone bolące (ale przy takich dawkach luteiny to mogłobyc od leków) no i raz mnie w nocy brzuch bolał... nie stresuj sie bedzie dobrze, pobolewanie brzucha to dobry objaw;) No ja tez sie denerwuje za IGREK! tyle sie naczekała...oby sie udało, zwłaszcza ze są 2 komóreczki i dawczyni wymarzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..mam prośbe-mogłybyście mi napisać ile kosztują wizyty , inseminacja itp.?? Tak około ile oczywiście...Myślałam że uda mi się zajść w ciążę przez ginekologa u mnie w Siedlcach...ale po stymulacji clostilbegytem i duphastonem urosła mi torbiel 6x6 cm-nie moge mieć takiej stymulacji. Boląca jak cholera ta torbiel....Moja gin już na wstępie powiedziała że jak się nie uda tu to odeśle mnie do warszawy....mam doła i sie martwie bo chyba leczenie w warszawie jest strasznie dogie...ja tu płace za 1 wizyte 100zł. Ale nie musze dojeżdzać. Sorry że ja tak ni z gruszki ni z piertuszki bo widze że wy tu zżyte ze sobą ale napiszcie coś...u nich nic nie znalazłam na stronie. Tylko co wykonują a pani na recepcji chyba raczej mi nie powie tego jak to jest od strony pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leal Price.. Pani na recepcji napewno udzieli Ci informacji na temat cen. tak w skrócie: pierwsza wizyta 150zł, kolejne 80 zł. Inseminacja to koszt 800zł. Tak więc nie ma tragedii. Siedlce na szczęscie nie tak daleko. Spróbuj, życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info. A mam pytanie od strony badań. Lepiej pojechać tam z kompletem badań?? Bo ja mam w sumie wszystkie hormony zbadane glukoze po obciążeniu cylotogie, usg z monitoringów ale nie mam np. nasienia męża i nie miałam hsg. Zastanawiam się czy robić to w razie czego tu czy już tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby była tu dziewczyna kjtóra ma PCO i brak owulacji a leki na stymulacje-u mnie clostilbegyt wywolują takie komplikacje-torbiel jak u mnie-to fajnie by było jak napisze :) poprostu dobrze wiedzieć że jest ktoś z podobnymi problemami....a najlepiej jak już zaciążona-od razu więcej wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal, badanie możesz zrobić u siebie, nie muszą być w nOvum. Jeśli chodzi o badanie nasienie to również gdzie indziej możesz zrobić. Igreczku, jak tam????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - witaj. wez wszystkie badania ze soba na pierwsza wizyte. lekarz jak bedzie potrzeba to zleci wam reszte potrzebnych badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.......... jestem po pierwszej inseminacji..... Miesiąc tego w czwartek do 11.00 godz. miałam sobie wziąć pregnyl i po 24 h nastepnegpo dnia zjawić się w klinice wtedy przeprowadzono mi inseminacje. Jednak jakieś pół godz po wzięciu zastrzyku bolał mnie brzuch- już pewnie wtedy zaczęły pekać pęcherzyki i w sumie pobolewa mnie do dziś a mam 30 dc....... robiłam już wiele testów- (jestem strasznie niecierpliwa :) ) ale wszystkie wychodzą negatywnie ;/ sama nie wiem co mam myśleć, piersi mam nabrzmiałe.... a tu nic.... czy to normalne, że tak boli w sumie to tak jakby jajniki.... i nie cały dzień i nie zawsze oba, raz jeden raz drugi czasem oba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii, ciężko powiedzieć. Ja np. w testy sikane kompletnie nie wierzę, więc nie ufałabym im wcale. Zrob jutro betę,jesli @ miejsmy nadzieję nie przyjdzie :-) Nie wiem jak leki działają na ewentualne opóźnienie miesiączki. Bądźmy dobrej mysli :-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK trzymam kciuki za Ciebie Kochana! Mam nadzieje ze dzis jest ten Twoj szczesliwy dzien. Daj zanc po tym usg bo wszytskie czekamy na info od Ciebie. Iza nie mysl tak kochana. To ze niektorym sie nie udalo np mi to nie znaczy ze Tobie sie nie uda. Na objawy nie patrz bo kazda inaczej reaguje a przy tych lekach to i tak do konca nie wiadomo czy to oznaki ciazy czy efekt brania wlasnie lekow. Bedzie dobrze zobaczysz. trzymam za Ciebie kciukasy :) Leal Price-Charlston 21 witaj na naszym forum. Jesli chcesz Kochana szczegołowy cennik to napisz mi swojego maila to Ci zaraz wysle. Albo popros w recepcji to tez Ci Panie wysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tylko albo az ten pregnyl miałam....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalenie a jak wyjdzie miesiączka to masakraaaaaaaaa!!!!!!!! jak ja nam współczuję... nam dziewczyna tym którym tak ciężko... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta igrek bardzo się Cieszę że zadzwonili,choć pisałaś już że ten cylk poszedł na straty,trzymam bardzo mocno kciuki i modlę się, żeby endo pozwoliło na przyjęcie kruszynek,super że są dwie komóreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii zrob moze bete, wtedy od razu bedziesz wiedziala. Ja w sikane testy to raczej nie wierze a szkoda bys sie stresowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zapładniają mi moje ukochane komóreczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po usg, miałam ciutkę wcześniej, ale sklep po drodze, Kościółek, by Bogu podziękować ( jak codziennie zresztą ) i obiadek w domcu.:D Przepraszam, że Was tyle w niepewności trzymałam.;/ Endo 8,9 i bardzo ładne ( jak w 1 połowie cyklu i gotowe na moje dzieciaczki ), plamienia już nie ma. SUPER --- tak się cieszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brać Progynovę dzisiaj i jutro też, no bo nie wolno Jej odstawić, a jutro między godzinką 09.00 a 10.00 mam dzwonić do lab, czy się zapłodniły komóreczki.:D Dziś mam przelać Im 1.000,00 zł. zaliczki ( zaraz to zrobię ).:-)Pani w lab mi mówiła,że raczej tak nie robią,że zapładniają przez wpłaceniem kasy, ale...czasami tak trzeba no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnieeee :) trzymam mocno kciuki :) ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ale cudownie popłakałam się kochana, wyje skarbie z Twojego szczęścia boże jak się cieszę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr mówi, że endo nie może się jako tak złuszczyć, jak biorę estrogeny i że zawsze będzie ono w 1 fazie cyklu.:P Tylko, że jak dużo endo narośnie po lekach, no to ono może tak właśnie sobie wtedy popuszczać.Mówił mi coś jeszcze o dłuższym braniu tego leku, ale...z tych nerwów i stresu już Go nie słuchałam i nie powtórzę,bo nie pamiętam.:(Życzył mi powodzenia na koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj idii ! Poprosimy o uzupełnienie stopki i jeśli chcesz...zostań z nami.:D Nie dziękuję dziewczęta, by nie zapeszać jeszcze ! Ale buziaczki przesyłam...:*:*:*:*:*.................... Jak będzie wszystko ok jutro i się ładnie zapłodnią, to Luteinę zaczynam też brać do tej Progynovy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×