Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Iza - ten młody to Prezydent chyba !! Janko - ja też chodzę jak zamroczona, a przecież już spisałam ten cykl na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, ziuzia, szczesliwa mama, lena, michaline i wszystkie dziewczyny juz tak nie mysle ze sie nie uda uda sie dziekuje ze jestescie ze mna. dzis boli mnie brzuch i jakos sama sie sobie podobam senna sie robie. Mysle juz pozytywnie zwlasza [po takim programie daje on nadzieje i wiare ze moze sie udac i wiem ze mi ze nam sie uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, super gratulacje tyle dobrych wiadomości. Dziewczyny piątek lub sobota będą Wasze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o prezydenta Polski pierwszy normalny mlody czlowiek ktory jest dla ludzi. te patalachy z wiejskiej powinni brac z niego przyklad. 3 tysie to i tak dobrze sluchajcie dla kazdej z nas 3 tysie to kupa kasy zawsze masz oplacone za to wstepne badania lub przejazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, super:-) może będziecie leżały obie z Igrek koło siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- Pani z lab p[owiedziała mi że jak wszystko będzie ok to transfer w sobotę ,zapytałam ją czy np. możnaby było w piątek to powiedziała że można ale od dzisiaj bym musiała włączyć lutke ,a jak się nie uda zapłodnić to cykl stracony .Jak poczekam do jutra i będzie ok to wtedy mam włączyć luteinę.A Tobie jak mówiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no izula cieszę sie że juz inne myslenie włączyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zapłodnią, no to od jutra lutkę mam włączyć.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki po dniu pełnym wrażeń uciekam bo zaraz mamy gości papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wygląda na to, że transferek jak coś no to w sobotę. A już wpłaciłaś zaliczkę ? Ja dopiero dzisiaj przelew będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- dzięki mam nadzieję że będziemy się cieszyć tak jak ty i inne dziewczynki którym się udało ale za daleko chyba wybiegam trochę się zapędziłam .Jestem taka szczęśliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja z=sie z wammi ciesze ze to juz ze za chwilke bedziecie w ciazy. Sluchajcie jak nam wszystkim sie uda to musimyu sie wszystkie zaciazone spotkac wlasnie w novum i w jakiejs restauracji na pysznych paczkach bawarce i pysznych lodach :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - suepr bardzo sie ciesze ze do Ciebie tez zadzwonili. Trzymam kciuki za pieknie zaplodnione komorki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie brzuch jak na @ i czuje macice jak mnie boli takie samo uczaucie mialam jak pani dok mi tam oczyszczala wszsytko jak po badaniu. piersi mnie nie bola ale oczy mam bialka takie mleczno biale sniezno biale a moja zrenica jest przerazliwie blekitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00= powinnam testowac sie w nastepny piatek 25 maja ale chyba nie wytrzymam i zrobie bete w poniedzialek lub wtorek 11-12dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - dziekuje calkiem niezle. mam coraz miejsze mdlosci za to lapie drzemki w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaiazone moje kochane kolezanki nie wiem czy wiecie ze powinnyscie jesc juz orzechy pod kazda postacia. maja bardzo dobry wplyw na rozwoj mozgu dziecka. Moja przyjaciolka smieje sie bo ona cala ciaze niestety lezala od praktycznie 2 miesiaca łożysko jej sie odklejalo dzis ma wspaniala corke ktora jest tegoroczna maturzystką i jak narazie cala pisemna matura rozszerzona a ustne zdane na 100% dodatkowo dziewczyna chce zdawac na prawo wojskowe :) codziennie mi mowi ze pamietaj o orzechach:) takze dziewczynki orzeszki gorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dobrze że przypominasz o tych orzechach. Ja lubię bardzo nerkowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×