Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi, zuzia - dzięki za odpowiedzi👄 malwi - Ty miałas w NOVUM to usg w 24dpt prawda? bo ja własnie ta samo jestem zapisana i sie zastanawiam czy jest szansa ze juz serduszko bedzie biło...wiadomo, ze byłabym spokojniejsza ale pewnie to od róznych czynników zalezy, takze od sprzetu usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja mialam w novum i usg robil mi Z. Z tego co pamietam to malwi byla u swojego ginekologa a nie w novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato dziękuję, dobrze się czuję 29 maja mam USG Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie pisałam wczoraj bo cały dzień w pracy byłam a później jeszcze panienski. Dziś z koleji wybieramy się na imieniny nie chce mi się wolałabym odpocząć ale cóż... igrek janko super że wszystko z tranferami poszło ok:) malwi Twoje szkraby pięknie sie rozwijają:) lato anty tpo i anty tg masz za wysokie ale musi to zobaczyć lekarz zazwyczaj jak anty tpo jest za wysokie to wysokie jest też tsh kobitki życzę Wam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - tak pogadałyśmy z godzinkę nawet chyba.;p Byliśmy wszyscy razem w tej knajpce, potem na dworze. Dzień Dobry wszystkim.;-)U mnie piękne słońce.:D Koszmar mi się śnił,że zaczęłam krwawić.;/ Dziewczyny--jak wam ta lutka wylatuje,to jaki ona ma kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś czytała ten artykuł który wysłałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Umnie dzisiaj piękne słoneczko ,cieplutko . igrek-mnie jak wypływa lutka to biała.Wczoraj mnie tak okropnie głowa bolała,staram się dużo leżeć ale mnie już gnatki bolą .A Ty jak się czujesz? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a ja się właśnie boję, bo mnie wypływa taka jakaś brunatna.:/Nie wiem,czy to jest coś złego,czy po prostu po tych zastrzykach,bo dr mówiła,by się nie przestraszyć,bo po nich można plamić.:/Nie wiem,czy jutro może zadzwonić na konsultację?Co myślicie??Miała tak któraś po tych zastrzykach może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja w tym temacie nie pomogę ale myślę że wszystkie wątpliwości warto rozwiewać żeby mieć spokój w głowie zadzwoń jutro na konsultacje pewnie nic sie nie dzieje ale bedziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka - no zobaczę.;p Jak mi nie minie, to zadzwonię. Ale cisza dzisiaj.;/ Mnie brzuch pobolewa, spałam i leżę w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się chodzić,bo mam takie wrażenie,że mi wszystko wyleci.:/Wy też miałyście takie wrażenie?Już nie plamię-myślę,że to po wczorajszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie cicho dzisiaj... Igrek nic ci nie wyleci nie martw się:) Jak samopoczucie? Iza testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malwi baaaardzo cichutko.;/ Dobrze się czuję,leżę,mój M zrobił kolacyjkę,oglądamy " Tak to Leciało ".:P A Ty Malwi jak tam ? Izuńka - jestem pewna,że betka jutro Twoja będzie wysoka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - samopoczucie dziwne mam.Nie mogę jeszcze w to uwierzyć i nie dociera do mnie,że moje dzieci już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny igrek - nic sie nie martw nic Ci nie wypłynie, ale takie uczucie to prawie kazda z nas miała po transferze, to normalne uczucie... iza - robisz jutro HCG? My dzis cały dzien prawie poza domem bylismy bo męza cherzesniak mail rocznice komunii a potem nas zaprosili na obiadek, wrociłam skonana (nie mam w ogóle kondycji) i w efecie jak weszłam do domu to poszłam zaraz spac i niedawno wstałam... mąz mnie namawia na L4 i chyba jak sie okaze potwierdzi że z Kwiatuszkiem wszystk dobrze to pojde bo katorga jest dla mnie siedzenie 8h w pracy, bez połozenia i drzemki w ciagu dnia... nie ma co za Syzyfa robic, bo tak jak powiedziałyście nie podziękują:P Jutro lub pojutrze zadzwonie tylko do dr bo nie wiem czy przed ta wizyta w 25dpt mam robic jakies badania z krwi? pielegniarka mi cos mowiła o HCG ale chyba MALWI i ZUZIA nie robiły juz ptem tego badania? wiec nie wiem co robic...na próżno sie kłuć i kase wydawac bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julicaaa - ja też bym Ci jednak mimo wszystko radziła L4.;D My teraz oglądamy " Goście Goście " z Jean Reno na TV 4, a o godzinie 21.00 zaczyna się " 9 Kompania ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziekk
Cześć dziewczyny. Jestem pierwszy raz na forum. Staramy się z mężem o dzidziusia od 2 lat i nici :( Zołnierzyki męża nie chcą z nami współpracować...niestety msamy tylko 2% o prawidłowej budowie. Dlatego zasugerowano nam in vitro. Mam pytanie o niezbędne badania przed tym zabiegiem. Czy są jakieś które można juz robić? bo wizytę w N mamy dopiero 30 maja. A z tego co wiem to np. grupa krwi jest potrzebna. czy sa jakies inne niezbedne badania? i ile mniej wiecej zeszlo Wam się czasu od pierwszej wizyty do transferu. długo to trwa?pytam, bo tak bardzo chcialabym bym juz miec to malenstwo pod serduszkiem, a jeszcze bardziej w rączkach:) no i najważniejsze - jaki to mniej wiecej koszt. słyszałam cos ze kolo 15tys- tak? Z góry dziękuję za odpowiedź, i przy okazji życzę Wam wszystkim maluszków i to natychmiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIDZIEKK-koszt in vitro to 6,000 tys lub 6,900 +2,000 jak zajdziesz w ciąże ,badań jest bardzo dużo ale można to ogarnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIDZIEKK-BADANIA-TSH,cytologia,chlamydia,stopień czystości pochwy,posiew z kanału szyjki,badanie cytogenetyczne,hiv combo,HBsAg,VDRL,anty HCV,antyHBs,anty HBc total,morfologia,APTT,PT,poziom białka w surowicy,ASPAT+ALAT,jonogram,glukoza,mocz-badanie ogólne,USGsutków,EKG,przeciwciała w kierunku różyczki,przeciwciała w kierunku toxoplazmozy-igG-igM,chlamydia igG,chlamydia igM,konsultacja internistyczna(lekarz wydaje zgodę na zabieg IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.mam prosbe czy mozecie napisac cos wiecej na temat tej kliniki.tzn interesuje mnie in vtro jaki lekarz jest najlepszy, ile kosztuje cały zabieg ,jak przebiegaja wizyty, jak długo sie czeka na wizyte. Z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja też dzisiaj cały zień poza domem. Fajna pogoda to warto korzystać. Iza, daj znać czy robisz jutro HCG? Na Igrek ja też miałam takie odczucia że wszystko mi wylatuje, tak jak pisze Julciaaa chyba każda z nas tak miała. Julciaaa z tymi badaniami to dziwna sprawa, ja miałam powtórkę w piątek i potem konsultację z dr L i powiedział, że wszystko jest ok, ale kazał powtórzyć we wtorek i potem przyjść do niego. Wiesz doskonale Ciebie rozumiem z tym zwolnieniem, jak sobie pomyśle, że jutro mam iść do pracy to....słabo mi, cały czas czuje się zmęczona, nie mogę skupić się na pracy, a jeszcze koleżanka która jest w piątym miesiącu ciąży poszła na zwolnienie a to oznacza więcej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-ja w ogóle biorę No-Spę 3 x 1,;p To dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - a jakie miałas wartosci HCG? mi dr W nic o kolejnym badaniu nie mówił wiec nie robiłam tylko ze w 25 dpt na wizyte mam sie zapisac, tylko nie wiem czy przed wizyta robic jakies badania z krwi i jakie? U mnie jednej kolezanki tez nie ma i o dziwo wszystko za nia spdło na mnie, w piatek miałam po kokardke, jeszcze to zmeczenie, marzyłam tylko o tym zeby sie połozyć...no ale poki sie nie dowiez ze Kwiatuszek sie dobrze rozwija i jest serduszko nikogo nie chce wtajemniczac w nic, poza tym wizyte mam w czwartek to wtedy bede mogła zdecydowac dopiero co ze zwolnieniem wiec te 4 dni musze wytrzymac a co bedzie dalej to bede z ginka decydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Karina1212- Ciesze się , że u Ciebie wszystko ok .Oby tak dalej było , trzymam kciuki . Mam nadzieje , że nie długo ja będę w takim stanie . lena66 , nie znam się na tych wynikach , wiem , że są za wysokie . I teraz martwie się , czy podejde do IVF . Teraz czeka mnie konsultacja z moją dr . A Ty masz już wszystkie badania zrobione ? Julciaaa - idz na L4 , bo kwiatuszek jest najwarzniejszy . igrek -nie martw się , to że wypływa lutka , to jest normale . Ja równierz tak mniałam . dzidziekk - Witaj ! Ja za pierwszym razem jak podchodziłam do IVF na krótkim protokole ,wydałam 15 tyś . Ale prosze tym nieprzejmować się , bo każdy organizm jest inny . To wszystko zależy jak Twój organizm będzie reagował na leki . Badania równierz sporo kosztują . Tak jak opisała janko , tylko dodam , że jeszcze potrzebno zrobić. Test Friberga , te badanie razem ze swoim M musisz zrobić I oczywiście szczepienie Engerix . i grupa krwi . maila witaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa ja z tych całych emocji dokładnie nie pamiętam ale chyba 480, dr L powiedział że wynik ładny i że płodna jestem :-) też trochę się zdziwiłam że mam powtarzać, ale jak trzeba to trzeba. Julciaaa czyli już w najbliższy czwartek będziesz miała usg? Fajnie. Ja w pracy też nikomu nie powiedziałam, czekam, ale motywcji do pracy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja robilam bete i progesteron przed wizyta w 24dpt i 36dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - no to supe przyrosło bo ztego co pamietam pierwszy miałas ponad 100 :) moze dr L bardziej ostrozny, zrób jak kaze, moze tez usg ci zrobi we wtorek jak pojdziesz na kosnultację:) ja we wtorek jeszcze ze swoja dr skonsultuje czy przyjsc w czwartek i jakie badania robic wiec napisze co ustaliłam... a powiedzieliscie komus o ciąży? i jak sie czujesz? masz jakies objawy poza zmeczeniem o którym pisałas? lato - no jasne ze najwazniejszy, zbyt długo sie starałam i mnie to stresu kosztowało żeby teraz sobie niepotrzebnie w pracy przysparzać ryzyka, w piatek było średnio fajnie...pod koniec dnia przylazła szefowa i pyta co taka smutna jestem? mowie ze nie smutna tylko zmeczona, bo zapieprz totalny a ta do mnie :"tak? a po czym?"😠 ja wiem ze ona o ciazy nie wie ale przeciez człowiek ma prawo czuc sie zmeczony po całym dniu wyczerpujacym gdzie co chwila cos robiłam i załatwiałam...takze rece opadaja na takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - ooo widzisz czyli moze i ja zrobie i po prostu pojde na wizyte, bede spokojniejsza, to nie bede dzwonic do dr tylko tak zrobie jak Tobie tak kazali, mi pielęgniarka tez mowila zeby powtórzyc przed nastepna wizytą wiec pewnie standardowo tak postepują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×