Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A ja jestem jakaś taka dziwnie spokojna, ale to może dlatego,że żyję w jakimś takim amoku i nie dowierzam w to jeszcze ! Może to właśnie z tego się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek -cieszę się że już się uspokoiłaś i że nie masz plamień bo już się martwiłam o Ciebie ,najważniejsze to myśleć pozytywnie -ja sobie to zawsze powtarzam .Całuski bo idę myć okna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie, co napisałam wcześniej-wziąść dodatkowo Progynovę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale dużo się wydarzyło, czytałam jak narazie bardzo pobieżnie ale co najważniejsze wyczytałam to że Igrek i janko Muzykant doczekałyście się komórek gratulacje :):):):) Teraz trzymam kciuki za udane transfery teraz to juz musi wszystko pójść dobrze Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka-ja nie dziękuję,aby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - buziak wielki za ten artykulik.;* Dzięki ! Już widzę,że się rozniosło,że Go uwielbiam.;p hehehe Janko - no to wezmę tą tabletkę od niczego 1 więcej.:D Janko - właśnie nie wiem, w co się ubrać.:/Miałam się pytać o to dziewcząt po IUI i IFV, no bo chyba trzeba coś takiego, by potem brzucha nie uciskało.Mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przeczytałam.;p No On jest " taki właśnie inny ", ale za to Go między innymi uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki:) ja obudzilam sie jakas godzinke temu. razem z moja maturystka umowiilysmy sie na nocne ogladanie filmu. Chirurgow w nocy o 3 nad ranem.nastawilysmy sobie budzik i ogladlysmy ostatni odcinek kolejnej serii. dziwnie sie skonczyl ale czekam do nastepnego sezonu. Igrek leki bierz jak kazala ci PNI DOK. jAnko odnosnie ubioru to na luzie bedziecie mialy najpierw wizyte w gabinecie sprawdzenie edno i czy sa polipy i miesniaki i pozniej pojdziecie do gory na 1 pietro do pokoju obok lab. pokarza wam komoreczki i w ciagu 10 mni. beda juz u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a bierzesz zakładasz jakieś spodnie ? Bo ja nie wiem, czy tak czy może sukienkę, by nie ściskała brzucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczynam się powoli stresować i denerwować.:/Powoli to zaczyna do mnie docierać !! A jak tam Janko u Ciebie ? Dzięki Zuzia i Iza o info o Euthyroxie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dostane chyba odlezyny cały czas leze nie wiem czy to na dobre i wyjdzie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - no musi przecież na dobre.:P Nie ma innego wyjścia !! Coś mało nas tu dzisiaj na tym forum.;/ malwi-super zdjątko na Face... Jak piłyście i co i ile w dniu przed i w tym samym, co transfer ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja piłam wodę przed transferem 0,75 l:) A potem myślałam , ze się zsikam :) Myślę , ze nie ma znaczenia co wypijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi oczywiście kciuki będę trzymać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ile mniej więcej kasy wykupuje się leki po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu się nad tymi zakrzepowymi zastanawiam, ile mi na nie pójdzie ? Jak to wyliczyć, bo chcę wiedzieć, ile kasy mam wziąść !! No bo lutka, folik no to są małe koszta. Co jeszcze dają po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - a można o wszystko pytać się dr Sowińskiej ? Bo ja to gaduła jestem i muszę wszystko wiedzieć i się o wszystko wypytać.:-) Dziewczęta-która z Warszawy lub z okolic i znajdzie chwilę czasu, no to zapraszam do Novum na chwilkę chociaż, by się poznać i zamienić kilka przysłowiowych słów.:p Wzięłam tą dodatkową 1 Progynovę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ty sobie nie organizuj spotkan na dzien transferu jak bym miała cos radzic! Przezyjcie to sobie sami kameralnie bo to jest podniosła chwila i taka gdzie lepiej sie wyciszyc, przezyc po swojemu...poza tym nie wiem jak dziewczyny ale mnie po transferze brzuszek ciutke pobolewał i szyjka i marzyłam tylko o tym zeby jechac do domu i sie połozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalnie sie dzis czuje jest mi niedobrze i w glowie mi sie kreci pobolewa mnie brzuch i spac mi sie chce nie wiem teraz dlaczego teraz jak pisze to tak mnie muli MASAKRA! Chcialam podjechac do sklepu po chlebek i swieze warzywka ale sobie odpuszcze licho sie naprawde czuje. Dzis po raz pierwszy czuje ze chyba jestem w ciazy nie mowie tego glosno bo sie boje czy to nie leki dzialaja? Mowie to tylko Wam:) Robie zupke taka ziemniaczana lub ogorkowa i posmakowalam juz wywar i mi strasznie nie smakuje ble :( nie wiem co mam zjesc... Malwi-trzymam kciukasy za jutrzejsza wizyte czy to nie bedzie Twoja ostatnia wizyta w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uda mi sie cos zjesc ale chyba szybciej pojde spac bo padam na twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja mam wizyty u siebie nie miałam w Novum. Mam nadzieję, że to już ciąża tak cię męczą łobuzy lub łobuz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×