Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Najlepsza piosenka z tego albumu.:P Podobno nieoficjalnie kontynuacja trylogii Dont Cry, November Rain i Estranged.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi, pewnie, ze chętnie zobaczę. A masz mój adres? Bo ja tu swojego podać nie mogę, bo jest w nim nazwisko :-( A kiedy wystawiasz? Bo jakby co to linka możesz podać :-) Czyli masz Mutsy Urban Raider? czy transporter? Cześć Kotek, pewnie, ze pamietam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- igrek no dobra jestesmy bardzo niegrzeczne no jak my mozemy sie tak zachowywac hahahahah no prosze was poplakalam sie ze smiechu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj irenn.. Ja niestety nie pomogę, bo nie miałam transferu ale inne dziewczyny pewnie tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Michaline Urban Reider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek jutro nadrobie te nowinki muzyczne dziś już lece bo oczy mi się zamykają dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn- witaj, wszystko zalezy od transferu czy ze swiezych czy ze śniezynkami? ze swiezych ja bralam zastrzyki fraxiparina, encorton, kas foliowy i luteina 10tab i na terczyce bo ja mam i chyba to wszystko nie pamietm juz. a co do ze śnieżynek to w tej chwili czekamy anefekt i biore progynova 3x1 luteina 10tabl. kwas foilowy, no i na tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- dobranoc kolorowych snow milego odpoczynku:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Michaline Nosidełko które jest w zestawie jest również firmy Mutsy. Nazywa się Safe2Go i można go montować na stelażu bez dodatkowego adaptera. Igrek prośba czy możesz mi przesłać adres email do Michaline? Jak dostane adres to Ci prześlę nasze prywatne zdjęcia, Michaline, żebyś z M mogła zobaczyć jak się prezentuje cała trójka wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn- a dlaczego chcesz zmienic klinike Novum ma najwieksze sukcesy w uzyskanych ciazach. uwazam ze nie powinnas zmieniac kliniki tutaj wiedzia co i jak jakie laki bralas i jak na nie reagowalas. musialabys sie troszeczke cofnac i poczytac bo ostatnio sa same ciaze i to po ktorejs probie. wiem pewnie masz chwilke zalamania moze ale jak kazda z nas wioadomo mamy jeden cel.Jak zmienisz klinike to wszystko od poczatku poznanie lekarzy pacjeta i jak reaguje na leki ja nie chce ci sie nazucac ale ja bym nie zrezygnowala z tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Aco u Was moje Kochane Weteranki Mena i Captcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ta Fraxiparyna co to jest ? I ile kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - zaraz Ci wyślę,ale i ja poproszę zdjątka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- fraxiparine sa to zastzryki przeciwzakrzepowe i kosztuja około o ile dobrze paietam 60-80 zł 10 strzykawek. sa super pod tym wzgedem ze nie musisz mieszc plynu z proszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI napiszcie mi jak postrzegacie tą Sowińską ,bo wcześniej któraś pisała ( zapomniałam kto) że miała z nią do czynienia ,sprawnie jej idzie ten transfer ,czy ona jest doświadczona ?Bo ja jej nie znam i nie kojarzę żeby ktoś o niej pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenn
Iza1987, wy mnie zle zrozumieliscie, ja nie jestesm w Novum w tylko we Wroclawiu w Promedis...Mialam juz tu 2 podejscia i niestety nie udane, mam jeszcze mrozaczki i musze po nie wrocic, ale jesli sie nie uda to zmieniam klinike i jade do Novum:) Wiecie, tu daja po transferze luteine dopochwowo, i mi bardzo szybko spada progesteron i wydaje mi sie ze to jest wlasnie przyczyna niepowodzen. Przy pierwszym podejsciu mialam progesteron 13 a teraz na 6 dzien po transferze blastusie 32, kiedy inne dziewczyny ponad 80. Wiem ze inne kliniki praktykuja Duphaston w tabletkach, nie wiem.... Mialam piekne 2 blatusie 5 dniowe i nic....Dlatego sie dowiaduje o tej klinice, slyszalam ze ma bardzo dobre wyniki i spore doswiadczenie.... Jakie w Novum daja leki po transferze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Igrek janko Muzykanto - gratuluje zapłodnionych komórek . irenn - witaj ! U mnie pięknie świeci słoneczko , więc dzień zapowiada się ładny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenn
Iza, trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn , ja brałam po crio -t , luteine 10 sz dziennie i folik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko Muzykanto - dr Sowińska jest dobrym lekarzem , mniałam u niej 1 wizyte z której byłam bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko- my bylismy teraz z weryfikacja HCG pierwszego u niej, miła, ciepła...nikt nie pisał o niej bo ona na dłuższym zwolneiniu była i wróciła do NOVUM niedawno w sumie... bedziecie w dobrych rekach myśle, nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety Przepraszam, że nie na bieżąco ale u mnie ostatnio dużo się dzieje. Mąż dostał nową pracę także szczęście wielkie ale nie wiem czy ja nie będę musiała szukać nowej więc problem. Czasem jak coś dobrego wydarzy się w moim życiu to tak z automatu czekam coś złego bo tak to już u mnie bywa. Jakbym nie mogła pożyć troszkę w spokoju. Ach..... Igrek, Janko cieszę się ogromnie, że znalazły się dla was komóreczki. Już dzisiaj zaciskam kciuki za sobotę. Ja też miałam transfer u waszej Pani dr. To cudowna kobieta więc jesteście w dobrych rękach. No kochane jak tak dalej pójdzie to się tu nam nie długo zrobi forum ciążowe i matczyne:) Rudzia smutno mi razem z tobą ale zbieraj siły i walcz dalej. Kiedyś będą II kreseczki, zobaczysz. Czasem trzeba na nie cierpliwie zaczekać. Jeśli chodzi o pieniądze to ja już wam pisałam, że ja jak podliczyłam koszty razem z dojazdami to mi wyszła bajeczna kwota ok 60 tyś zł. Ja jakieś pieniądze miałam z prezentów ślubnych. Poza tym zdecydowaliśmy się mieszkać z rodzicami i tylko dlatego mam córcię. Każda zarobiona złotówka szła na leczenie. Rodzice dali mi raz 10 tyś.A tak nie było raczej wyjazdów, marzenia o własnym lokum odłożyłam na daleeeką przyszłość i oszczędzałam ile się dało. Ale gdyby było trzeba wziełabym kredyt. Pewnie, że chciałbym mieć własne mieszkanko lub dom. Ale słusznie ktoś zauważył, po cóż mi pusty dom. Michaline ja mam Mutsy Transporter w kolorze czarnym i jestem mega zadowolona. Jest dość lekki i bardzo fajnie się go prowadzi. Skrzypi mi co prawda jedno koło ale małej nie przeszkadza więc nie chce mi sie odsyłać do wymiany. Jest ładniutki, wygodny i cena bardzo przystępna.Polecam:) Captcha przygotowuje się na przyjęcie dziaciaczków i pewnie ma teraz urwanie głowy. Pisała mi ostatnio, że chyba jednak będą chłopcy:) Świat jest jednak mały. Okazało się, że mamy do siebie rzut beretem także jak już sie chłopcy urodzą na pewno się spotkamy. A co do spotkania wszystkich też jestem za ale dziaeciate też weźcie pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI LATO , JULCIA , MENA27- DZIĘKUJĘ Wam bardzo . Dzisiaj idę do pracy na 13.30 do 19.30 i nie wiem jak to wytrzymam staram się nie panikować ale to się tylko tak łatwo mówi . Mam do Was pytanie -tą lutkę pod język to się ją trzyma aż się rozpuści czy się ssie ,doradżcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Irenn - ja myślę że każdy przypadek jest inny , u każdej z nas organizm reaguje na te same leki lepiej u innych gorzej .Powinnaś umówić się na wizytę do novum ( oczywiście jeżeli się nie uda w tamtej klinice ) lekarze przejrzą twoją historię choroby i zadecydują czym to było spowodowane i może dostałabyś zastępczy lek ,a narazie głowa do góry i jedż po swoje mroziaczki -trzymam kciuki oby się udało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !U mnie też świeci słońce, ale na dworze rano było zimno i w pracy ratujemy się niestety grzejnikami.:/ Dzwoniłam do lab--moje komóreczki się nadal dzielą i jak na razie się podzieliły na 3 i na 4.:D Pani z lab mówi,że to dobrze i że wszystko jest w porządku i jak na ten dzień to tak powinno być, a one się wciąż dzielą i będą jeszcze inne do jutra.;-)) Pytałam, jak z jedzeniem i z piciem,więc mam zjeść i normalnie funkcjonować i pić,ale przed samym transferem się już nie załatwiać.10 minut wcześniej wystarczy być,by się zarejestrować i zapłacić.Prosiła,by unikać kart,bo Im się często zawiesza i nie działa przez to i wtedy jest problem,bo do bankomatu trzeba lecieć.;/Wolą gotówkę lub przelew,ale z potwierdzeniem zapłaty. Lutkę jutro pamiętaj Janko podjęzykowa zamiast dowcipna.Ja już wczoraj na kreskę wzięłam z apteki,a dziś Progynovę i jeszcze 1 mój lek,a recepty w poniedziałek dopiero. Iza,Zuzia-Euthyrox normalnie biorę jutro rano tak ? Mena i Iza - spotkanie oczywiście z dzieciakami--również jestem za !! Miłego dnia Wam życzę.:-) Ja już żadnego krwawienia nie mam ani plamienia-tylko lutka wypływa,więc ona zapewne mi pomogła to dziadostwo cofnąć i zmiana plastra.Dr Dobek mi znowu odpisała,że mogę dodać do jutro 1 tabletkę Progynovy jeszcze.Jak myślicie,skoro już mam czysto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Irenn ! Poprosimy o Twoją stopkę, byś ją uzupełniła.:-)Ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn - ja też trzymam mocno kciuki za twoje mrozaczki, by się udało.:D A kiedy jedziesz po nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×