Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

julcia no to piękny dzień miałaś:( dobrze że z bablem wszystko w porządku, brawo za Twoje nastawienie:) Leal Price bede pisać tak w skrócie jeśli pozwolisz:) ja najprawdopodobniej tez mam pierwotna niepłodność tzn z medycznego punktu widzenia nie ma u nas żadnych przeciwskazań tzn pęcherzyki rosną owu jest, nasienie ok a jednak nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato to trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - chyba nie wiadomo, ale niech Lato się wypowie, bo to Jej dotyczy. Julciaaa - no to nieźle miałaś, zapewne mnóstwo stresu i nerwów !! I niepokoju oczywiście oraz strachu, ale dobrze, że się to wszystko już pozytywnie skończyło ! Trzeba dziękować boku.:-)Teraz leż i już nic nie rób.A możesz choć wstawać do wc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - do wc to nawet musze chodzic;) teraz byłam powoli zywoczerwona krew zmienia sie w brązowe plamienie, poczytłam o krwiakach i lezenie powinno pomóc na dziada... ja mu sie łatwo nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Julciaaa-nie można się temu dziadu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price - Charlston 21 - niepłodność pierwotna , to jest to co opisała igrek . A co do wizyty startowej , to już moja druga . Pierwszą podchodziłam na krótkim protokole , a tą co teraz będę mniała to na długim . Jak juz popatrzysz moją stopke , to mam za sobą 6 inseminacji . Pierwszy raz podchodziłam na cyklu własnym , ale jak doszło do punkcii to nic mi nie pobrano , ale punkcje mniałam . Poprostu nie było żadnej komórki . Pózniej mniałam podejście na krótkim protokole , pobrano mi 13 komórek z nich tylko 9 zapłodniło się . Pozniej transfer udany , ale w 7 tygodniu ciązy poroniłam i mniałam wyłyżeczkowanie . A pózniej kolejne 3 Crio-t , ostatni mniałam 23 marca . A w tej chwili zrobiłam wszystkie badania i w poniedziałek mam wizyte startową . Zrobiłam badania na tarczyce i być może to jest przyczyną moich nie powodzeń , a być może badania genetyczne to wykryją . Dodam ,że wczesniej tych badań nie robiłam . Więc wszystkiego dowiem się jutro . A i dodam , że zawsze mniałam problem z endo i dr mi równierz powiedziała , że to dużo znaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja miałam gości i dopiero teraz do Was zaglądam. Lato, super,że już masz wizytę startową teraz będzie z górki. Julciaaa Kochana to miałaś przeżycia, najważniejsze że z Kwiatuszkiem wszystko dobrze, uważaj na siebie i jak najwięcej odpoczywaj, dobrze, że masz to zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a możesz zajrzeć do swojej dokumentacji i zobaczyć, jakie miałaś to endo ? To dla mnie jest bardzo dziwne, że wcześniej nie kazali Ci zrobić badań na tarczycę i genetycznych.:/Masz już wyniki z kariotypu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no niech to , że cos takiego Cię spotkało . Ale nie denerwuj się , dobrze że odrazu pojechaliście na pogotowie . Powiem ci ,że ja Cię doskonale rozumiem . Leż plackiem i nic nie rób , najlepiej jak najmniej chodz . Trzymam mocno kciuki , żeby wszystko było ok . igrek - plamienia ja cały czas mam , tak to jest jak się bierze anty . Jeszcze mi zostało pare tabletek . Najwarzniejsze , że głowa troszeczke mniej boli . A po nieudanych transferach , to kuło mnie w boku piersi równierz mniałam wrazliwe . A i brzuch mniałam na wieczór taki duży , natomiast rano płaski jak deska . Cały czas mnie pobolewał , jak się położyłam się to przestaw . Pamiętasz jak opisywałam HCG wam , no to najpierw było poniżej 2 , a pózniej 3 mniałam . Byc może w moim wypadku dochodzi do zagnieżdżenia zarodka , ale inne czynniki jego odżucają . Wszystko może będzie wiadomo jak dr zobaczy moje wyniki badań . Bo wiesz , jak już pisałam mam problem z tą tarczycą , i dr nie wykluczyła , że być może mam Haschimoto . boje się tego wszystkiego , a jeszcze te wyniki cytogenetyczne . Masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja w swoich papierach nie mam nigdzie zapisane jakie mniałam endo . Mam w karcie wszystko . teraz to będę pytać się i sobie notować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no własnie jestem troszeczke zła , że mnie wczesniej nie pokierowali na te badania , a przecierz one są bardzo warzne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34 No tak mysle , że będzie z górki , bo ostatnio szczęście odwóciło się odemnie i mniałam cały czas pod górkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to już rozumiem :) dzieki za wyjaśnienie :) już nie moge sie doczekać aż zatestujecie :) nawet mój mąż poczytał temat kilka dni temu i sie pytał dzisiaj czy igrek już testowała :D bo mój M. też już bardzo by chciał i cały czas gada że nie może sie doczekać aż jego kicia będzie zakocona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam jak któraś pisała o beta HCG Dziewczyny ja raz jak myslałam że zaciążyłam to miałam beta HCG 2,00 -ale było napisane że ciąża powyżej 5.00 i pomyslałam że wszystko ok. TZN że to była ciąża jakaś wogóle tylko organizm ją odrzucił i ja się nie zorientowałam?? Czy beta może być taka jak się nie jest?? Bo z kolei drugi raz robiłam 2 miesiące później beta HCG to było 0,86...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI- Ja dzisiaj miałam mszę za teścia [ pierwszą rocznicę],potem obiad u teściowej i niedawno wróciliśmy .Musiałam najpierw wszystko wyczytać . Moka- trzymam kciuki żeby maluchy zostały z tobą na 9+ m-cy! Agniren- to super że dzieciaczek rośnie i jest zrowiutki Rudzia -masz rację z tym forum -nie mogę sie bez niego obyc teraz ,ale trochę odskoczni nie zaszkodzi .Ja dzisiaj zajęłam się czym innym i nie myślałam za dużo o brzuszku. Lato76- trzymam kciuki za wizyte startową -oby tym razem wszystko się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&. Julcia -cholera ,to ci sie porobiło .Leż kochana teraz i nic nie rób -będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - dziwne to, że przy anty się plami.:/A tyle dziewczyn normalnie bierze i nie narzeka no nie i to przez lata ? Leal - a czemu Twój M moją historią się zaciekawił ? Dla mnie też to jest dziwne, że jak nie ma ciąży, no to wynik bety jest do 5.Powinien być 0 no nie ? No bo jak nie ma ego hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-wiesz co ,dobrze -nic mnie nie boli i już się pogodziłam z tym że co ma byc to będzie -oczywiście bardzo bym chciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no to tak podobnie masz jak ja.:/Jak się nie uda,to będę się szykować do następnego od razu...a Ty ? Oczywiście, że będzie mi przykro i zapewne popłaczę, ale przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no widzisz , a jak nie które dziewczyny biorą cały czas ten anty i nic . Ja powiem ,że ponim czułam się fatalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie i igrek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a ja niestety myślę już o następnym razie.:/Muszę być realistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M sie zainteresował wszystkimi dziewczynami(to śmiesznie brzmi:D)bo był ciekaw jak tam jest w novum co robią żeby się zaciążyło- a jak twoją stopke zobaczył to już wogóle jak czytał co masz napisane to sobie mało co języka nie połamał-powiedział że aż dziw bierze że sobie nie odpuściłaś-bo aż 11 lat go tak zadziwiło! Czasem jak coś pisze wieczorem to przyklei mi sie do ramienia z tyłu i podczytuje troche.:) a z ta beta to dziwna sprawa..Ciekawe czemu wychodzi jakaś-ja jak robiłam to zawsze jakaś wyszła tylko ze 2.00 albo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - ja równierz staram sie długo . Tak naprawde od 2000 r , a w Novum jestem od 2007 r . Mam nadzieje , że ten rok będzie dla mnie i innych dziewczyn szcześliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no ja też mam taką nadzieję. Leal -bo kto się poddaje, to przestaje żyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek szkoda ze z tym spacerem jednak sie nie dalo ale rozumiem ze musisz lezec, mam nadzieje ze chociaz troszke czujesz sie dzis juz lepiej. Julciaa Ty tez duzo teraz odpoczywaj, maluszek najwazniejszy Janko nie pracuj za ciezko dzisiaj Lato76 trzymam kciuki za wizyte startowa maggi34 jak sie czujesz, jak maluszek, widac juz cos na usg? Alex123 cos Cie dawno tu nie bylo, napisz co u Ciebie. iza1978 odezwij sie kiedys, mysle caly czas o Tobie I wszystkim miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×