Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość ewciami
malwi u mnie też nieciekawie, też mam mdłości, jestem słaba, nic mi się nie chce, strasznie odczuwam zapachy, kiedy masz teraz usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ano właśnie ja się Ciebie o tą tempkę chciałam zapytać, czy jak ciąży nie ma, a my bierzemy progesteron w leku, no to ona i tak powinna trochę spaść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek jak patrzyłam dzisiaj to one obecnie nie są takie szerokie. Ale ogólnie wizualnie ten mi się podobał. Podobają mi się tez te za sobą, ale takich u mnie nie widziałam. Wolałabym na razie podpatrzyć na żywca jak on wygląda i jak się prowadzi żebym się nie męczyła. Zresztą mam jeszcze trochę czasu to poszukam. Igrek nie kumam o jaki program ci dzisiaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja ci moge powiedziec jak u mnie jest... jak brałam luteine to normalnie plamien dostawałam i @ a w dniu @ mimo przyjmowania luteiny tepka mi spadała ale to byly mniejsze dawki luteilny niz 10 tab takze ciezko mi powiedziec jak to przy takiej dawce, pielegniarka z novum mi mowila ze luteina by @ nie powstrzymala ale tu czasem dziewczyny inaczej pisaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - te wozki jeden obok drugiego jak sa szerokie to mozesz miec problem w progi wjechac, np do sklepu... albo do domu... chyba praktycznijesze te spacerówki jedna za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - na TLC pisałaś,że oglądałaś.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi z tym wózkiem to Julciaaa ma rację i inne dziewczyny.A jak się nie zmieścisz do jakiegoś sklepu...no to co wtedy będzie ? W tył zwrot ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlciaaa ja mam dzisiaj 46 dc. Bo u mnie inaczej jest przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ale nie dzisiaj w ogóle jest taki program -ciąża z zaskoczenia- się nazywa i tam są właśnie takie przypadki jak Michaline opisała, że kobietki dowiadują się o ciąży na porodówce przeważnie, albo kilka dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam bo nawet Zuzi o tym mówiłam. Jak będę wybierać to sprawdzę i taki i taki wariant tego wózka, zobaczymy który będzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi a o której godzinie ? Myślałam,że już był i oglądałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Ja dzisiaj spędziłam cały dzien w pracy .Nic mnie nie boli -tzn trochę czuje jajnik ale to nie ból .Zecycowaliśmy razem z M ,że zatestuję w środę i to będzie mój 11dpt-kciuki mile widziane ,chociaż wiem że je i tak za mnie trzymacie hehe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - my będziemy na pewno trzymać kciuki za Was.:P Tempka nadal wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- ja mam blizniaki i niestety nie ma idealnego wozka blizniaczego: ( jest cos za cos. ja np,kupilam wozek dopiero wiosna-tylko spacerowke obok siebie skladana.a cala zime mialam dwa oddzielne glebokie wozki-pozyczone bo to tylko nma chwilke. i wcale nie jestem super zadowolona,jesli masz mozliwosc to najlepiej pojezdzic sobie w jakims sklepie,tylko pamietaj ciaza blizniacza to ciaza wysokiego ryzyka i wiele kobiet musi duzo lezec w drugiej polowie wiec sprawe wozka najlepiej zalatwic wczesniej-ja przynajmniej bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama novumowa dzięki bardzo za radę. A ty miałaś jakiś problem z utrzymaniem ciąży tzn, były jakieś komplikacje? Możesz wszystko opisać? Ile przytyłaś jeśli można wiedzieć? I czy miałaś cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko ja tez trzymam kciuki.!!!!! mam nadzieję ,że Igrek tez się przełamie i zatestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki julciaaa co u Ciebie słychać, czy plamienia już ustąpiły, cały czas leżysz? Właśnie tak myślałam jak w tej sytuacji radzisz sobie z opieką nad synkiem, nie ma to jak babcia :-) Lato daj znać jak wizyta czy macie już zielone światło do stymulacji igrek a Ty też testujesz w środę jak Janko? Ja wizytę mam jutro, oczywiście się denerwuje, ale mam nadzieję, ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . umnie wszystko wyglada nie wesoło , zaliczyłam dzisiaj trzy wizyty , miedzy innym u psychologa . Siedze i ryczę bo marne moje szanse na dziecko . Dlaczego tak się dzieje? wyniki do du....py , jestem załamana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boże czy ja niemam szansy , żeby zostać matką ?????????????????????????????? Dlaczego tak wszystko jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chiba już naprawde poddam się ! Pozdrawiam wszystkich i dzieki Wam jesteście naprawde kochane , ale z tym wszystkim już sobie poprostu nie radze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od tego,ze c.blizniacza to baaardzo trudna ciaza,ja na początku schudłam bo miałam straszne mdłości.potem od około 17 tygodnia zaczełam się strasznie ciężko czuć w dole brzucha, okazało się, że to są skurcze i strasznie skróciła mi się szyjka macicy.Więc od 20 tyg. łykałam leki i leżałam plackiem aż do końca ciąży. wstawałam tylko do wc. dokuczały mi skurcze i bardzo sie bałam żeby nie urodzic przedwcześnie. Przytyłam 23 kilogramy,ale ja zawsze byłam szczupła i teraz ważę tyle co przed ciążą bo dwójka dzieci jest bardzo absorbująca :) Jeśli mogę Ci coś doradzić to uważaj na uczucie ciężkości w brzuchu i niech wtedy lekarz sprawdza Ci szyjkę bo sama wiesz,że jak się będzie skracać to jest ryzyko porodu przedwczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama novumowa ja też się tego wszystkiego boję i martwię żeby z dzieciaczkami było wszystko w porządku. Moja siostra też leżała z bliźniaczkami w szpitalu bardzo długo bo się łożysko odklejało. Wiem ile jest opieki nad 2 szkrabami , bo już to przeżyłam.:) Mam nadzieję ,że nie będzie tak tragicznie i że przejdę ciążę bez większych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ty nie możesz się poddać kochana. !!!! Co ci dokładnie powiedzieli nie da się tych wyników poprawić lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak dużo już wiesz to na pewno będzie dobrze, tylko musisz Ty i Twój lekarz więcej na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato, co Ci lekarze powiedzieli, co z Tymi wynikami? Napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama novumowa ja się bardzo boję o maleństwa i teraz też dużo leżę. Nie chodzę do pracy jestem na L4. A miałaś wizyty co 4 tygodnie czy częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Napisz dokładniej co lekarz mówił. Byłaś już w ciąży, więc masz szansę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×