Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Papris - robiłaś betę czy betę hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pogubiłam.:/Ul czy lu jaką Ty masz Papris tą normę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
moze poczekam na @ i odstawie, niby mam na wtorek jeszcze skierowanie,moze powtorze ale watpie ze sie cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli m IU / ml to od 5 jest właśnie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w tych jednostkach no to znalazłam, że od 3 jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze papris, przypadkiem nie odstawiaj żadnych leków i powtórz badanie za dwa dni. No i moze to co pisze igrek odnosi sie do Ciebie? Ze różnica jest midzy beta a beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
beta hcg 25-50--1 tydz 40-300--2 tydz 500--6000--3 tydz, itd.. ja mam 5 UL a pisze ze ciaza dopiero po 10 UL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris a widziałaś mojego linka wyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z 2 strony no to jest ciekaw, dlaczego jak ktoś nie jest w ciąży, n to nie ma wyniku 0, no bo logicznie rzecz biorąc, no to po wyżej no to już się przecież ten hormon wytwarza - no nie ? Dobrze myślę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
no wlasnie patrze, nie bardzo rozumiem sama sie juz pogubilam jeszcze raz napisze moj wynik to--beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
cos mi urwalo, beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris i dokładnie napisz jednostkę, w jakiej masz podany ten wynik.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
ui/L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg tej normy co Ty znalazłaś Papris to wygląda, że nie ma ciąży, wg tej normy co Igrek, że jest szansa. A ja za cholerę nie wiem, na którą tu patrzeć... Mówisz, że za ostatnim razem miałaś identycznie i nie byłaś w ciąży..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
no tak, powtorze moze jednak ale watpie, cos mnie brzuch rozbolal jak na @, urywa mi moje wypowiedzi to jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch to Cię pewnie ze stresu rozbolał teraz, nie patrz na to. Koniecznie powtórz badanie za 2 dni i nie łam się, nie dołuj, złe samopoczucie tylko złego może narobić, a nic dobrego. Miej nadzieję, bo nawet jeśli nie za tym razem, to statystycznie za następnym już bankowo będziesz. Tulę Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dziewczynki dziekuje wam bardzo mocno, zostawiam was, ide zebrac mysli poloze sie, dobrze mi to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki....Mam do oddania diephereline -6 ampułek ...bo zmieniono mi lek na gonalpeptyl.Biorę od wczoraj dopegyt na cisnienie i jak na razie nie ma efektu.Dostaje wariactwa bo na ostatniej wizycie dr L powiedział że to duży problem i na dodatek mój wiek 38 lat ale widzę że jest tu dziewczyna dużo starsza i też jej sie udało... .dostalam podwojną dawkę gonalpeptylu i miał spowodować pęknięcie torbieli i łuszczenie śluzówki ale nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris Ty masz inne te jednostki-bez ml i ja nie umiem tego przeliczyć, a na necie nie znajduję.:/ Ja oglądam na HBO Comedy Auta 2.;p Polecam--super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witahj kate1974 - dzięki.;p Ja nie skorzystam,ale może inna dziewczyna ! Monka26 coś bierze teraz i Lato będzie.:D Mi mena ma wysłać. Ja mam do oddania 1 opakowanie Clo i 1 zastrzyk Menopuru, jakby któraś z Was chciała, no to śmiało pisać.:-) Papris - od tego tu między innymi jesteśmy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ta "dużo" starsza, której się udało, to chyba ja (42 lata). A udał się dopiero 3 transfer (a 4 podejście, tylko przy pierwszej stymulacji nie wyhodowałam jajeczek). A walczyłam już 8 lat. U mnie kłopoty z ciśnieniem zaczęły się dopiero jakieś 3 tygodnie przed porodem i też dostałam dopegyt. Trzeba go brać regularnie, nawet jeśli ciśnienie w którymś momencie już spadnie. Ja nie dopytałam lekarza i brałam tylko jak ciśnienie podskakiwało, czym o mały włos nie doprowadziłam do zaburzeń w oddychaniu dzieciaczka albo i czegoś gorszego i wylądowałam na ponad tydzień przed porodem w szpitalu. Rudzia, ja nocowałam w Piasecznie U JOANNY, ul. Czajewicza (znajdziesz namiary w internecie), warunki bez luksusów ale jest łazienka i nawet telewizor w pokoju, i nie są wygórowane ceny. A dojazd jest prosty, bo dojeżdżasz do Puławskiej i potem prosto do Novum. My tam nocowaliśmy przed punkcją i po transferach, bo mieszkamy 300 km od Warszawy i nie chciałam podróżować po podaniu zarodków. Życzę wszystkim powodzenia, Ja dziś mam swój pierwszy Dzień Matki- piękny dzień- wy też tego doświadczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lulka70.;p A pamiętasz może jakie miałaś zarodeczki podane ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Ja dzisiaj pomagałam M w firmie i nie wchodziłam na forum ,ale jak przeczytałam to widzę że nie za ciekawie jest Papris-kurcze przykro mi że w tym dniu matki jesteś smutna ,ale może jeszcze nie wszystko stracone . Bafiorek- musisz się jeszcze troszeczkę wstrzymać z tym testowaniem-musi byc dobrze&&&&&&&&&&& lulka70-witam Cię na forum ja mam 40lat i też myślę że mi się uda -nie teraz to następnym razem . Dzięki wszystkim dziewczynkom które za mnie trzymają kciuki . Ja dzisiaj sie czuję dobrze nic mnie nie boli i zaczynam sobie odpuszczać -nie ma co sie denerwować bo to i tak nic u mnie nie zmieni jedynie i o wiek chodzi że ucieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, chcąc być pewna swojej odpowiedzi, próbowałam znaleźć wypis z Novum i zdjęcia zarodków, ale chyba diabeł ogonem je przykrył, bo wszystkie papiery mam poza criotransferem i zdjęciami, ale z tego co pamiętam , to były 7 i 8 komórkowe (mój M też tak twierdzi to chyba dobrze pamiętamy). Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za powodzenie Twojego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka70-dzięki za info.;p Nie dziękuję za kciuki, by nie zapeszać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matulu jak piszecie duzo, pojdzie sie człowiek zdrzemnie na marne 3 h a tu tyle stron:P igrek - no widzisz, ten biały sluzik to tez dobry objaw, trzeba myslec pozytywnie! paris - bardzo mi przykro ale moze rzeczywiscie dla świetego spokoju dobrze by było za 2 dni powtórzyć bo wynik wysokowy i taki niejednoznaczny karinka - dziekujemy za życzenia, Tobie również wszystkiego najlepszego w dniu mamy🌼 rudzia - kiedy sie teraz do Nuvum wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - mam naprawdę taki cichuteńska nadzieję, że te plamienia to były implantacyjne,a że już po wszystkim no to się one skończyły.:D Tak bardzo bym chciała, aby mi się udało.:-)I tak strasznie się boję,że nic z tego nie wyjdzie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×