Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

cześć zuzia , Dr Makowski to super specjalista od usg :-) Chodziłam do niego w pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - mega gratulacje!!!!!!!!!!! jak ciagnie i kuje brzuch to normalne bo macica sie rozciaga. jak sa skurcze to od razu nospe bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek Baaaaardzo się cieszę:) i gratuluję kobieto w ciąży he,he a w tych snach coś jest...mi śniły się jeszcze często wysokie budynki,jasieś miasta widziane z daleka i czysta woda,stawy rzeki...a teraz tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34 - a Ty juz wybrałas kto bedzie prowadzil Twoja ciaze? jak sie w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek-super wiadomość ! Czułam,że będzie ok.:P To kiedy następny sikaniec-jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Zuzia! :) Masz termin porodu w dniu urodzin mojej mamy i córki mojej siostry, ważny dzień w naszej rodzinie. Szczęśliwy dzień u nas! :) No to niech kłuje i ciągnie, oby maluchowi było wygodnie :) Ewuś, dzięki :) Coś jest w tych snach, ja też wcześniej takich nie miałam - co będzie po ciąży oczywiście nie wiem, może dalej będę tak śnić, ale wątpie, stresujace są te egzaminowe sny. Niestety natura mi się nie śni :D Igrek, patrz, Ty masz przecież podobne objawy - tego typu sny i brzuch też Cię kłuje cały czas. To musi być dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - Zuzia 1 razem robiła sikańce i nie wychodziły, ab eta była potem wysoka.:P Zuzia-w których dpt. robiłaś te testy ? No na razie jeszcze nie robiłam tej bety.Może jutro lub w poniedziałek dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek no bo i ja jestem bardzo ciekawa tego Twojego sikańca.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - mnie to już wszystko boli.:P hehe ale to zapewne z tego stresu i te sny chyba również.Dziś w nocy śnił mi się Axl Rose...hihi --- znowu, kiedyś śnił mi się Jego koncert ! Wczoraj trochę Go posłuchałam,ale nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja jutro będę miała 11dpt i zobaczymy czy już wyjdzie. W sumie to jest dość wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam sikanca dwa razy w 13 i 14 dpt. 14dpt robilam tez bete. Sikaniec nie wyszedl a beta byla troche ponad 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, no to ostro z tym Axlem :) hehehehe! Uśmiałam się przednie :D:D:D Ale Ty go lubisz, pamiętam że pisałaś. Jakby mi się przyśnił to byłby ostry kosmos, bo ja ich nie słucham :) Stres z pewnoscią powoduje u Ciebie wszelkie boleści, to normalne raczej. Ja po tym mega wzruszeniu pod laboratorium i rozmowach z M i mamą to aż czułam takie skurcze w brzuchu normalnie i postanowiłam się opanować, zeby tymi emocjami sobie krzywdy nie zrobić. Ale sobie pochlipywałam po troszeczku jeszcze. teraz już tylko zacieszam. Bardzo czekam na Twój test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - no to widzisz,że sikaniec nie wychodzi nawet jak beta jest powyżej 200 albo po prostu te testy, które Zuzia miała.:/ Zuzia-a jak 1 raz robiłaś betę po tych testach,to byłaś pewna,że nic z tego,czy wierzyłaś jeszcze,że może się mylą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia to właśnie nie za bardzo mam jeszcze lekarza prowadzącego, mam abonament w lux-medzie ale jakoś nie za bardzo jestem przekonana, na usg napewno będę chodziła do dr Makowskiego bardzo mi pomógł przy pierwszej ciąży, wiele moich koleżanek do niego chodziło i wszystkie bardzo zadowolone. Zuzia ja tak średnio się czuje chodzę do pracy, ale cały czas zmęczona jestem i jakoś tak brak apetytu. Powiedz a Ty jak się czujesz, brzuszek już się uwidocznił?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ty sie tak nie stresuj bo tylko mozesz sobie zaszkodzic. Musisz sobie powtarzac ze co ma byc to bedzie i tak juz tego nie zmienisz. Ktorego dnia napisali Ci ze masz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bafiorek ja uwielbiam Axla !!! Brzuch mnie tak silnie rozbolał jak na @. Zuzia - napisali mi, że mam testować 15 dni od transferu, ale to wypada w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, poza pierwszym głównym marzeniem żeby zajść w ciążę,to miałam jeszcze takie drugie cichutkie, żeby były to właśnie bliźniaki, ale to beta od razu mega wysoka wychodzi przy bliźniakach, nie? Jak patrze w Twojej stopce czy stopce Malwi, to miałyście szybko bardzo wysoka betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek super stopka ! Ja też taką chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bariorek jutro ten test sikany też może Ci nie wyjść, ja w 10dpt miałam bete 111 i następnego dnia zrobiłam test i ta druga kreska była prawie niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochany Igreczku, bardzo bardzo Ci takiej lub lepszej życzę!! Zasłużyłaś sobie na maxa na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia , a jak tam na wizycie miałaś USG czy będziesz mieć na następnej 21 czerwca? I napisz koniecznie jak się czujesz. Urósł brzuszek? Bafiorek super wiadomości oby tak dalej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłam sikańca 10 dnia i to z popołudniowego moczu i wyszedł, więc myślę ,że to zależy od testu jaki się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - serdecznie gratuluję!!!Dbaj teraz o siebie i o maluszka :) Igrek - niedługo też będziesz miała taką stopkę.Mocno w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - po pierwszym ICSI mialam jakies objawy (zawroty glowy, bol piersi - ktorego nie miewam nawet przed @) wiec mialam cicha nadzieje ze moze sie udalo, jak zobilam sikanca i nic nie wyszlo to szlam na bete tylko dlatego ze mi dr Z kazal zrobic. Bylam pewna ze nici z tego a tu niespodzianka. Teraz zero obiawów i tez niespodzianka. maggi34 - a Ty chodzilas do niego na Łucka moze? ja mam tam dr prowadzaca bardzo sympatyczna kobitka. Julciaaa tez do niej chodzila w pierwszej ciazy i chwalila. Moze tez sie do niej zapisz... moje samopoczucie coraz lepsze, od czasu do czasu mnie jeszcze mdli ale wymiotow juz nie mam. Szybciej sie mecze i zaczyna mi sie brzuszek otłuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi, też się spodziewam, ze nic jeszcze nie pokaże, ale mam ich jeszcze sporo, więc nie jest mi szkoda, chcę zbadać ich czułość, przy jakiej becie wychodzi już sikany. Będę mogła sobie zapisać to oraz powiedzieć Igrekowi, będzie miała jakiś odnośnik. Ona czeka na moje sikańce, hihihi :) Nie Igrek? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek dziś pisałaś że Twój M jest wściekły, że tu w Novum pochłania Was to wielkie pieniądze,że może było by taniej w innej klinice ale nie wiadomo czy skuteczniej,a Ty słusznie wybrwłaś,teraz M powinien przyznać Ci rację a powiedz jaka była jego reakcja iak przekazałaś mu tą wspaniała wiadomość...uwierzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli, dziękuję bardzo! :) Malwi, dziękuję. Zauważ jednak że Ty z 2 maleństwami w brzuszku to miałaś juz w 9dpt ponad 200 betę, to następnego dnia kiedy robiłaś test było już pewnie z 400. Wtedy to test już raczej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×