Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igreczku -trzymam kciuki za betkę:) nie mam w tych objawach doświadczenia, ale oby to było to:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ale sie denerwuje. Jestem dobrej mysli i traymamy ze stasiem mocno kciukimza twoje malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, jak ja bardzo chcę, żeby Ci się udało.. Trzymam mocno najmocniej jak potrafię.. Mam ogromną nadzieję, że Ci się uda.. Ale Kochanie, nie czuj presji.. Najważniejsze, żebyś była spokojna.. Całuję mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja też chciałabym żeby Ci się udało :) tyle nerwów... bafiorek ostatnio pytałam się swojego lekarza o leki przeciwbólowe, bo mnie zawsze często głowa bolała, nawet teraz w ciąży potrafi mnie boleć 3 dni pod rząd. Powiedział, że jak już tak mnie męczy ból to mogę nawet ketonal, ale tak żeby wziąć raz i już więcej nic. Każdy lekarz różnie mówi, więc bądź tutaj mądra, no ale najlepiej nie brać nic Agniren wczoraj pisała, że widzi jak dzidziuś kopie to i ja jak leżałam już w łóżku wczoraj i dzidzia zaczęła się jak zwykle wiercić, położyłam rękę na brzuchu i poczułam te kopniaki, przyglądałam się też i było widać jak brzuch podskakuje, nawet M. obudziłam i kazałam położyć rękę:) Michaline dziękuję za zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) igrek kochana słuszna decyzja z tą betą, po co się zamartwiać do poniedziałku,a z tego co piszesz bardzo mocno to przeżywasz choć wcale Ci się nie dziwię, trzymam kciuki i bardzo bardzo bym chciała żeby pomogły... Michaline dziękuję za zdięcia,córcię widać bardzo dobrze oczka ,usteczka... śliczna a i brzuszek już ładniusi. bafiorek tak jak już dziewczęta pisały,paracetamol jest bezpieczny w ciąży i przy karmieniu piersią, ja też sporadycznie z niego korzystałam. szczęśliwa mama 81 pisałaś że córcia ma już 2,5roczku i test jeszcze trzymasz,a u mnie ta starsza ma 6,5 i test jeszcze w szufladzie, a malwi robiła sobie sikańca na pamiątkę więc chyba tak już jest z nami mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAfiorek-gratulacje,jesli się nie mylę jutro powtarzasz betę tak? trzymam kciuki,żeby rosła szybko. Co do bliźniaków to ja miałam betę w 9dpt 240 a w 11 dpt- cos ponad 1000 więc u ciebie to raczej jeden dzidziuś,ale to i lepiej bo ty masz tyle mrozaczków,ze kolejne mogą być bliźniaki. Igrek- wiem co czujesz, co przechodzisz, jeszcze kilka godzin i sprawa się wyjaśni, bo albo będziesz się cieszyć albo opracowywac plan kolejnego działania. Zyczę wysokiej bety i trzymam kciuki mocno zaciśnięte, bardzo wspieram myślami bo wszystkie widzimy jak się denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś Prześlę zdjęcie w wolnej chwili. Ciasta nie piekę bo odkąd odstawiłam małą od piersi zaczęłam strasznie tyć i teraz muszę się troszkę pogłodzić.Na aktywność fizyczną nie mam czasu więc została mi tylko dieta i zero słodkości:( Michaline Cudny brzuszek i cudna dziewczyneczka:)Zrób jeszcze zdjęcie w całek okazałości. Jestem ciekawa czy zmieniłaś się na twarzy. Bafiorek Gratuluje raz jeszcze. Igrek Będzie dobrze, uwierz w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek bardzo dobrze , że się zdecydowałaś na betę. MOOOOOOOOOOOOOcno trzymam kciuki , aby była pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, Karina, Mama Novumowa - dzięki bardzo :) Karina, Ewuś - już wiem jakie leki brać w takim razie, liczę na to że aż do ketonalu nie będzie musiało dojść :) Lecę do dentysty :( Do popołudnia Igrek, wtedy już będą Twoje wyniczki, barrrrdzo zaciskam i czekm. Życzę Ci wysokiej bety z całego serca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dostałam wasze fotki.Bardzo dziekuję.Mam nadzieję,że niedługo też Wam będę przesyłać swoje. Karina-cudne maleństwo :) Michaline - słodki brzunio i cudny dzieciaczek :) Ja dziś po drugim zastrzyku - mam nadzieję,że więcej nie będę musiała ich brać bo nie znoszę takich atrakcji...Jak wy znosicie kłucie?Czy można się do tego przyzwyczaić? Igrek - trzymam kciuki.Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli, ja brałam te zastrzyki i zawsze robił mi je M.. Jakoś łatwiej było.. Ja łącznie miałam 3 sztuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wstałam ! Chyba dlatego poszłam spać, by nie myśleć.;/ Co ma być, to będzie...przecież organizm już dawno wie,tylko ja nie. Jak się nie uda,to będę się przygotowywać do kolejnej próby.Mam tylko do Was 2 prośby: 1) to taka,abyście jeszcze się za mnie, za nas do tej 15 pomodliły, a; 2)to taka jak MIchaline miała, że jak się nie uda,to chciałabym, abyście mi nie pisały,że Wam przykro,smutno,że będzie dobrze i żebyście mnie nie pocieszały,bo i tak będzie mi przykro,a wiem przecież,że chcecie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - czy Ty wysłałaś może już wczoraj Rudzi na pocztę tego Twojego e-maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże Igrek jak przeczytałam to co napisałaś to się nie mogę opanować do tej pory i ryczę jaj bóbr. Jak ja Cię doskonale rozumiem !!!! W ogóle to jak to przeczytałam to przypomniałam sobie to uczucie jakie towarzyszyło mi czekając na mój wynik ta niepewność, bezradność i lęk połączone z nadzieją że może jednak będzie dobrze. Pomodliłam się za Ciebie jak prosiłaś i mam nadzieję że Bug wysłucha naszych modlitw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama - ja też już płaczę, chociaż nie znam jeszcze wyniku.;-(Też mam taką cichą nadzieję,że Bóg wysłucha. A jak się nie uda,to chociaż...pojadę z moim M na koncert Gunsów.Jedno dobre w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, ok, nie będę pocieszać ani pisać, że mi przykro w razie czego. Ale i tak myślę, że nie będziemy musiały spełniac tej Twojej prośby i będziemy za to mogły pisać same super rzeczy. Cały czas o Tobie myślę i wysyłam najlepsze wibracje jakie tylko umiem wyprodukować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie takie wiatrzysko, że drzewa wpół przechyla.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk-to ja zapytam Rudzi potem.;p Była wczoraj na forum,ale nie miałam już do tego głowy.Może i Ona na pocztę nie wchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - jasne, rozumiem.Pamiętaj,że cokolwiek by się nie działo wszyscy tutaj życzą Ci jak najlepiej. Trzymam kciuki. Michaline - gdyby mój M miał mi robić te zastrzyki to wcześniej musiałabym zaopatrzyć się w zestaw do resuscytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - oj wrażliwy, wrażliwy - i za to m.in go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×