Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć wszystkim malwi - ciesze się , że z maluszkami wszystko ok . zuzia - dobrze , że odezwała się i u ciebie wszystko w porządku . monka - ja mniałam przed crio 2 wizyty w Novum . kate - trzymam kciuki lena 66 - z tego co sie orentuje , to dr O ma w lipcu urlop . sylvia83 - hej , podczuje Cię jeszcze na innym forum . Super , że walczysz i niepoddajesz się . A co do scretchingu , to ja mniałam przy ostatnim crio . Julciaaa- mam nadzieje , że juz niedługo po krwiaczku ani śladu nie będzie . Trzymam mocno kciuki . igrek- odezwij się !!!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH DZIEWCZYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi sliczne malenstwa, ciesze sie ze wszystko dobrze, domyslasz sie jaka plec? U mnie wsystko dobrze, maly rosnie i moj brzuszek tez. Troche ostatnio w te upaly szybciej sie mecze, maly tez bardzo duzo kopie super uczucie. U ciebie to bedzie podwojnie jedno bedzie budzilo drugie, slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren u ciebie to już bliżej niż dalej. Ja już nie mogę się doczekać jak zaczną kopać :D. Czym smarujesz brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniren wiadomo chciałabym parkę, ale nie mam jakoś konkretnie przeczucia co będzie. :) A ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato a nie wiesz może czy dr O nie bedzie już na początku lipca? z reszta jak nie to trudno mam nadzieję że jeszcze raz nas dr Z przygarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena- nie wiem czy dr O ma cały lipiec czy nie . Zadzwoń do Novum oni Ci dokładnie powiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki!!! Miłego dnia wam życzę. Kate czekamy na wieści o zarodeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja tez mam nadzieje ze niedlugo krwiak pojdzie w niepamiec i ze powoli zaczne wracac do formy bo po 4 tygodniach lezenia jestem w kompletnej rozsypce, zwykle czynnosci typu zobienie herbaty czy umycie zebów sprawiaja mi trudnosci a jak wstane kreci mi sie w głowie, ale przetrzymam to wszystko byle tylko wszytsko szczesliwie sie skończyło;) zuziu - ja chodze do novum do swojej dr, poki mnie nie wyprowadzi na prosta to wole do niej bo ona przyjmuje codziennie, przyjmuje mnie kiedy potrzebuje i od razu reguje... na razie poki mi pozwoli to bede do niej chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanie bo troszke się przeraziłam byłam dzisiaj na posiewie pani miała problem żeby się dostać do szyjki bolało mnie przychodzę do domu a tu na wkładce krew w sumie w tym tyg mam dostać okres ale chyba jeszcze za wcześnie z resztą zmieniłam wkładkę i już nie ma więc moze ją pop prostu podrażniła co sądzicie? czy któraś z Was ta miała przepraszam za taką dokładność w opisie:) miłego dzionka Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi rano smaruje mustella a na noc amaruje oliwka migdalowa z mojej firmy. Mam nadzieje ze to uchroni mnie przed wszystkimi rozstepami. Na razie jest swietnie ze skora. Ja to nie moge sie juz doczekac malenstwa w domu. Mam wrazenie ze trzeci trymestr jest najdluzszy, szczegolnie latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malwi dziękuję za zdjęcia :) Agniren jak tam przygotowania? Chodzi mi o wyprawkę dla synka. W jaki sposób wszystko kompletujesz. Czytałam, że nie warto kupować za dużo, bo dzidzia szybko rośnie. Napiszcie dziewczyny co już kupiłyście. Ja już powoli gromadzę potrzebne rzeczy żeby później nie chodzić z większym brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Ja chyba juz wszystko mam. Wozek kupilam uzywany x lander z gondola, spacerowka i fotelikiem do auta Lozeczko, komoda przewijak tez z allegro w kolorze machoniowym Monitor oddechu z niania angelcare401 Ciuszki to wygralam aukcje, wiekszosc nowa z metkami do 9 miesiecy razem 80 sztuk, pieknych malutkich ciuszkow. Kupilam kolderke, podusie do lozeczka i kolyski. Kosz na pieluchy tommyy tippee Uszylam posciel i moskitiere. Bo cos trzeba robic na l4. W sierpniu kupie pieluchy i inne rzeczy kosmetyczne zeby starcYlo mi nia 1 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina tez uwazam ze lepiej to wszystko teraz kupic bo pozniej brzuch duzy, nogi puchna i goraco, a dzidzia sie może juz w 38 urodzic i to tez bedzie termin prawidlowy. A tobie jak idzie z. Zakupami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu kochana to ja aż tyle jeszcze nie mam :) Ja mam kołderkę, poduszkę, pościel, ochraniacze do łóżeczka,kocyk, prześcieradła, 2 rożki, aspirator do noska, smoczek, butelka, termometr, pieluszki tetrowe kilka szt. Poza tym zgromadziłam już trochę śpioszków, pajacyków, czapeczek, skarpetek itp. - kilka w rozm.56 i kilka większych. Poza tym coś cieplejszego, bo to już będzie jesień i zima potem. Ja to zielona jestem co kupować jeśli chodzi o ubranka.. Z najważniejszych rzeczy został mi do kupienia wózek 3 w 1, łóżeczko, wanienka. Poza tym drobne akcesoria typu nożyczki, laktator, kosmetyki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala dziewczynki agniren i karina widzę , że przygotowania idą pełną parą . U mnie dzisiaj zaczął się 13 tydzień i nie mam nic oprócz ubranek od koleżanki i siostry , ale będę musiała sporo dokupić bo większość jest letnia , a ja urodzę zimą. Powoli muszę się za to wziąć, ale poczekam jak się dowiem co będzie:D. Agniren chyba kupie tą mustele skoro mówisz , że jest ok. Ja od poczatku się smaruje 2 x dziennie oliwka i teraz kupiłam z pharmacerisa na rozstępy , ale zuzia też mówiła że mustela jest dobra, a u mnie brzuchol pewnie będzie mega. :) Dziewczynki , a ile przytyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi gratulacje najważniejsze masz za sobą, lekarz nie kazał się wykonywać tego testu pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używam Pharmaceris na rozstępy od samego początku już i jak na razie nie widzę nic niepokojącego :) Mustela jest sporo droższa jak dla mnie. Malwi możesz już teraz kupować jakieś ciuszki, nie wszystko musi przecież być różowe i niebieskie :) Ja przytylam już pewnie z 7kg może więcej, powoli zaczyna mi to przeszkadzać, tak to jest jak się całe życie pilnuje wagi :) Ja mam skłonność do tycia, więc staram się uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami powiedział , że jest ok i nie widzi wskazań do jakichkolwiek dodatkowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina niedługo zacznę kupować , ale teraz mam zamiar robić u stolarza meble do pokoju dzieci i nie mam gdzie tego wszystkiego pochować. Teraz zaczynają się wyprzedaże tez więc na pewno skorzystam. Do tej pory nie chciałam zapeszać dlatego nic nie kupuję. Co do Pharmaceris to 2 moje koleżanki go używały w ciąży i nie mają rozstępów, bardzo go sobie chwaliły i cena jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wiecie co uczyniłam wczoraj..glupotke...bo zrobiłam beta hcg...ten pecherz dawal mi tak w kosc, ze pojechalam na ostry dyzur, zlecono mi badanie moczu, nic nie wyszlo, a jednak dostalam leki, i balam sie ich wziasc...ale uznalam ze najlepiej bedzie zrobic ten test bo przeciez przedwczoraj powinnam dostac @. tylko nie wzielam pod uwage, ze owulacja byla duzo pozniej i od niej moge liczyc 14dni do @.czyli powinnam dostac 24.06:( eh...i lekow nie wzielam, bo i tak trzeba powtorzyc a glowe mam zabita:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ze kompletowanie wyprawki, to mega frajda:) zazdroszcze,ale cieszę sie ze juz mozecie sie tym cieszyc:)moze i mnie to kiedys spotka...:) Igreczku kochany...gdzie sie podziewasz...wroc do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, tylko ze ja chce kompletowac juz :)ale nic..troche pokory, cierpliwosci i moze przyjdzie ten moment..tylko gdyby mogl tak przyjsc troche szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk to może jeszcze za wcześnie. Powtórz bete dzisiaj dopiero 19 , a przy inseminacji to trwa ta droga troszkę dłużej niż przy ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×