Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość wajzer
To ilu z was udało się zajść w ciążę? Bo my właśnie zaczynamy sie z żoną starać. mamy nadzieję, że zdążymy przed rocznicą w lipcu, bo 7-go wybieramy sie na koncert QUEEN do wrocławia i chcielibyśmy śpiewać We Are The Champins z tego powodu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy, no niestety musi sie znaleźć jakaś nieprzyjemna osoba w postaci nasżej forumowej koleżanki. Szkoda słów...i komentarza... Igrek, jak tylo nabierzesz nowych sił i chęci, to wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
Wiedziałam dziewczyny że na mnie naskoczycie to forum ma to do siebie że jak ktos wam nie przytakuje i nie słodzi i ma jakieś odmienne zdanie to jest opluwany. Ja mam taki sam problem jak Wy i doskonale rozumiem co się przechodzi po nieudanym transferze bo sama to przechodziłam ale uważam że nie jest to powodu aby wszystkich teraz olewać. Ja Was traktuję trochę jak moje " przyjaciółki" bo niewielu osobom mogę na tyle zaufać aby opowiedzieć im o moim problemie i Igrek też tak traktowałam a" przyjaciół" nie zostawia się tak z dnia na dzień bo ma się taki kaprys !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajzer zycze Wam by Wasze marzenie sie spełniło :) My tez tak liczylismy by na rocznice zrobic sobie piekny prezent, niestety niedawno mienęła kolejna i niestety.... Na urodziny meza tez mial byc preznet i znowu pudło. Teraz to juz nie patrzymy na rocznice i sieita tylko by wreszcie sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka nie wiem jak to będzie kto Cie przejmie wiem, że napewno masz prawo wyboru jak mojej dr nie było przed 1 IUI chciałam dr Z i tak sie stało:) wajzer też Wam życzę żeby się udało ja tak jak rudzia wcześniej też chciałam M zrobić prezent na imieniny, na urodziny itd też sie nie udało więc też już się nie nastawiam wasza forumowa koleżanka w dalszym ciągu nie rozumiem piszesz że traktujesz nas jak swoje "przyjaciółki" przyjaźń kojarzy mi się ze szczerością a w dalszym ciągu piszesz nie pod swoim nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia i dobrze że Cię M namówił my też nigdzie w sensie typowych wakacji nie wyjeżdzamy wybieramy sie na wioskę do domku rodziców mojego M też muszę zmienić otoczenie nabrać sił i poniekąd dystansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk ja miałam 2 crio na cyklu naturalnym tak zdecydował dr W bo stwierdził, że są większe szanse. Leczę się u niego od lipca 2011 i stwierdził, że będzie ok bo u mnie wszystko pięknie się rozwija powiedział nawet "wygląda mi Pani na bardzo płodną" jakoś ciężko mi w to uwierzyć po ostatnich doświadczeniach. Jutro jadę na betę coś mnie ciągnie w dole brzucha więc @ się zbliża wielkimi krokami jutro 15 dpt mój mąż wciąż wierzy ja już nie. Dr Wojewódzki właśnie był na urlopie początkiem czerwca dlatego nie robił mi crio więc całkiem możliwe, że w lipcu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już na żadne rocznice i uroczystości nie będę patrzeć miał być prezent na dzień ojca dla mojego męża jutro ale nie będzie:(. W lipcu 7 rocznica ślubu a na prezent zamiast dzidzi będziemy mieć wytynkowany dom. Duży jak cholera bo dzieci to ja chciałam mieć co najmniej 3. A teraz próbujemy jakoś zagospodarować tą przestrzeń na poddaszu żeby pokoiki naszych dzidzisiów nie straszyły pustkami. Co tam wchodzę to płakać mi się chce więc już odpuszczam. Pójdę do naszego nowego domku jak będę miała na to siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka84 zobaczysz juz niedługo przestrzeń będzię wypełniona jeszcze będziesz biegać sprzątać zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
lena- nie piszę pod swoim nickiem bo byście się pewnie przestały do mnie odzywać a ja bardzo potrzebuję tego forum bo ono mi pomogło niejednokrotnie. A po za tym to ja wiedziałam że i tak wszystkie na mnie naskoczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena no mam taką nadzieję:) Przecież po to to wszystkie znosimy, żeby w końcu sprzątać te zabawki :)Dzięki dziewczyny i chłopaki żeby nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka1234
Do "Wasza forumowa koleżanka" jesteś Fałszywa.Piszesz o sobie koleżanka, przyjaciółka. Chyba pomyliły Ci się pojęcia. prawdziwa koleżanka czy przyjaciółka ma odwagę powiedzieć to co myśli prosto w oczy i nie musi się ukrywać pod innym pseudonimem. Pewnie jesteś zakompleksiona , niedowartościowana i postępując w ten sposób próbujesz się podbudować . Należy współczuć osobom z Twojego otoczenia ale pewnie większość ludzi ma już wyrobione zdanie na Twój temat, ostrożnie podchodzą do znajomości z Tobą i pewnie wytykają Cię palcami. nie lubią być obgadywania za plecami. Z tego powodu masz nie wielu bliskich znajomych i dlatego potrzebujesz tego forum. postępujesz bardzo nie ładnie i nigdy nie będziesz szczęśliwa... przyjaciół nie zdobywa się w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kciuki.Transfer przebiegł pomyślnie podano mi dwa zarodki 7 i 8 komórkowy.Transfer robił sam dr L a asystował mu dr Z.Powiedział ze wszystko wzorowe.Teraz mam 10 dni oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza forumowa koleżanka - k....a mać !! 11 lat się leczę i staram o dziecko, a ty mi śmiesz pisać, że raz mi się nie udało.:/Wypchaj się.:-/ Zazdrość -- tak...masz rację ! To chyba normalne uczucie w takiej sytuacji.:/ Nie tylko ja opuściłam forum zauważ. Widzę, że rzeczywiście się ktoś uwziął tutaj na mnie. Piszę z kilkoma dziewczynami cały czas e-maile, a to jest chyba moja prywatna sprawa, czy piszę tu czy nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to super , a nacinali ci w końcu otoczki? Płaciłaś dr L dodatkowo za to , ze robił transfer? Pytam , bo w cenniku jest taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza forumowa koleżanka - dlaczego nie czepisz się Lato czy Izy, które też opuściły forum i dlaczego nie masz na tyle odwagi, by reszta wiedziała, kto to napisał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie ma co dyskutować z ta forumowa..Mnie tez pierwsze co przyszło na myśl, to to, ze jest obłudnym i fałszywym tchorzem. Wielka szkoda, ze nie wiemy kto to.. Może być to tez prowokacja i niekoniecznie osoba z naszego forum tylko ktoś kto podczytuje nas od jakiegoś czasu. Prawda jestvtaka, ze mamy wspaniała atmosferę i bardzo sie wspieramy i nie pozwólmy sobą manipulować.. Igrek, nie reaguj na to. Ja wiem, ze to wkurw..ia ale postaraj sie nie reagować. Kate, super, ze jestes już po.. Kciuki wciąż zacisniete.. Julciaa, jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
igrek dlatego że one nie napisały że nie chcą tu z nami pisać żeby znowu nie zapeszyć a Ty tak napisałaś. Ja zrozumiałam to w ten sposób że Ty mówisz że to przez nas ci sie nie udało tak to do mnie trafiło !!!!!!! Ja nadal Ci kibicuję i mam nadzieję że Ci się w końcu uda bo bardzo na to zasługujesz ale Twoje zachowanie w stosunku do nas wszystkich na forum mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza forumowa koleżanka - ja nikogo nie zostawiłam. Forum czytam całe codziennie.Mało piszę, ale czasami się odzywam.O każdej pamiętam.Nie ze wszystkimi piszę, ale z tymi do których mam jakieś namiary bym napisała i to już niedługo. Drogą selekcji mogę się tylko domyślać, czyj to jest wpis, bo wiem z kim cały czas piszę, a do kogo już jakiś czas się nie odzywałam.:/ Przykro mi, że ktoś tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza forumowa koleżanka - jak Ci się nie podobało moje zachowanie, no to mogłaś mi o tym napisać ! Jak nie na tym forum, to osobno i bym Ci to wszystko wyjaśniła. A nawet nie pomyślałam o tym, że to przez Was mi się nie udało ! Nigdy !! Cieszę się, że dziewczynom się udało i udaje, bo to nam daje pozostałym nadzieję--nie raz już o tym pisałam, ale... ja bym nigdy nie ukryła się, tylko napisała Ci wprost---nawet gdzieś obok tego forum, jakbym miała jakieś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarodki nie były nacinane bo drL stwierdził ze bardzo cieniutką otoczkę mają .Transfer tak jak pisałam robił dr L w asyście dr Z nie dopłacałam do tego extra zreszta nawet sie go nie pytałam czy będzie robił transfer ,sam przylepił kartkę w karcie, że on mi robi i tyle.Po przygotowaniu dr Z zadzwonił po niego i dalej to poszło bardzo gładko.Mamy zamrożone 5 zarodków w tym trzy 8 komórkowe a dwa bardziej leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
igrek - ja nie chciałam tu pisać pod własnym nickiem bo wiedziałam że wszystkie dziewczyny mnie zaatakują a chciałam zwrócić Twoją uwagę na to że może niektóre z nas czują sie Twoim zachowaniem urażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no to bardzo się cieszę będziesz teraz na L4 czy normalnie wracasz do pracy? Będę bardzo mocno za ciebie trzymać kciuki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
Zapomniałam wam wszystkim się pochwalić że dłubie sobie teraz na dole ogórkiem, jak myślicie będzie z tego ciąża?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- normalnie wracam od jutra do pracy ... nawet dr L powiedzialł zeby prowadzić normalny tryb życia jak dotychczas oczywiście bez szaleństw typu fittnes itp, muszę kontrolować ciśnienei bo oczywiście w N znów miałam podniesione.,chyba zielony kolor źle na mnie wpływa.Czy bete ty robiłaś w N czy u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
dobre dobre z tym ogórkiem ale może Ty tego potrzebujesz bo ja nie mam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×