Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Rene, dzidziek gratuluje z całego serca. Ależ znowu nadzieją powiało. Oby tak dalej. Witam na forum nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, dzidziek gratuluje z całego serca. Ależ znowu nadzieją powiało. Oby tak dalej. Witam na forum nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam wszystkie kochane dziewczątka dziękuję! Miło że o mnie nie zapomiałyście! Igrek transfer miałam 11.06.2012więc to dziś15 dzień, jutro też powtarzam bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-ha wczorajsza moja beta to 460,40 a czy któras z was musiała też robić badanie progesteronu? Bo mi pan doktor kazał zrobić wczoraj i jutro też każe powtóżyć razem z betą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, wystarczy, ze zrobisz jutro razem z beta. Muszą sprawdzić jaki masz progesteron i ile duphastonu lub luteiny masz nadal brać. To normalne :-) Trzymam kciuki i cieszę sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - super ! Bardzo się cieszę.;D A jakie miałaś podane zarodki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek-miałam podane4 2 zarodki. Jeden 6-cio komórkowy, a drugi pan doktor mówił że już się rozlewa,chyba dobrze zrozumiałam i to o tym mówił że jest b. ładny. Dziewczyny a czy wy w dalszym ciągu macie brać zastrzyki, ja biorę cleaxine, o dawkowaniu innych leków pan dr. wspomniał a o zastrzykach nic nie mówił a ja zapomniałam zapytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, wystarczy, ze zrobisz jutro razem z beta. Muszą sprawdzić jaki masz progesteron i ile duphastonu lub luteiny masz nadal brać. To normalne :-) Trzymam kciuki i cieszę sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 A nie dostalaś kartki z zaleceniami po transferze?? Tam zawsze położna wszystko wypisuje co zaleca dr.powinno być napisane jakie leki i w jakich dawkach brać... i oczywiście oszczędzający tryb życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83-tak dostałam rozpiskę, ale jak dzisiaj dzwoniłam z wynikiem bety to dawkowanie leków mi zmienili a o zastrzykach nic nie mówili a ja zapomniałam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 hm no zdarza sie zapomnieć zwłaszcza przy takich emocjach:) Zadzwon jutro rano i dopytaj, ale mysle ze jak zrobisz to nie zaszkodzi, moze ktoraś z dziewczyn jeszcze coś pomoże jak przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczynki że z taka powolną prędkością odpisuję, ale jednocześnie rozmawiam z siostrą przez skaypa. Igrek-moim lekarzem jest p.dr.Szulc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - a możesz mi przypomnieć, jaki mieliście problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek-kochanie tak naprawdę to lekarze nie mogli doszukać się konkretnego problemu, w diagnozie miałam niepłodność pierwotną a mąż troszkę za małą ilość prawidłowych plemików, głównym problemem było u mnie nie zagnieżdżanie się plemników, ale od razu po pierwszej wizycie zaproponowano nam zapłodnienie invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene ja tez jutro robie oprocz bety progesteron. a co do zapominania,to emocje faktycznie wtedy robia z glowie pustke.ja nie wiedzialam co mam zrobic,czy zadzwonic gdzies,czy pojechac...zero logiki:)ja niestety nie pomoge jesli chodzi o zastrzyki,bo tylkol lutke biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dzidziekk-trzymam kciuki za twoją betkę i swoją, aby pięknie nam przyrastała. A ile płacisz u siebie za te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to ja chciałam zupełnie zrezygnować z robienia testu, bo byłam pewna że znowu nici z tego wyszły bo czułam się jakbym za chwilę miała dostać@, ale żeby mieć pewność że nie muszę już brac leków dla świętego spokoju zrobiłam i wyszłam z łazienki nie spojrzałam na wynik i poszłam się poryczeć,a po pięciu minutach weszłam i nie wierzyłam własnym oczom. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 oczywiście,że Cie pamiętam serdecznie CI gratuluję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene Kochanie - zasłużyłaś sobie na tą ciążę ! Naprawdę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dziewczyny dostałam mega doła zastanawiając się nad sensem podchodzenia do kolejnej IUI czy od razu do IVF i mam cały czas wątpliwości, tak czytałam jak dzidziek pisała że po wizycie u swojej dr tchnęła w nia życie i pozytywne nastawieni mi tego brakuje więc zastanawiam się nad zmianą lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki idę już leżec, bo się dzisiaj troszkę nabiegałam a bolą mnie trochę plecy na dole, tak jak na @ .Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena jesli ma Ci to pomoc i uwazasz ze tak bedzie dla Ciebie lepiej,zrob to i zmien lekarza.faktycznie ta dr do ktorej ja trafilam jest fenomenalna.dzis jak z nia rozmawialam powiedziala mi "dziewczyno uszczesliwilas mnie,co za wspaniala wiadomosc" wydaje mi sie,ze jej natura jest taka optymistyczna.takze nie cofaj sie przed zadnymi decyzjami jesli uznasz ze to ma Ci pomoc.ja wierze lena ze lada moment bedziesz sie cieszyc fasolka:)rene robie te badania w invimedzie,place za bete 46zl,a wybralam to miejsce bo na wynik czeka sie 1,5godziny i dstajesz haslo i masz je w necie,wiec nie trzeba wystawac po nie. Lez kochana i odpoczywaj,mnie tez brzuszek troche pobolewal,ale polezalam i przeszlo.trzymam kciuki za Hop Twojej betki.koniecznie da znac.ja Wam napisze co i jak tak po 12:)buziole dla Was.dobrej nocki Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny :) Rene74 super wiadomosci, gratuluje Ci bardzo, ciesze ze do nas wrocilas z dobra nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lena a kto jest Twoim lekarzem prowadzącym? Gratuluję ciążatkom, młodym mamusiom. Captcha Tobie tez wszystkiego dobrego przed rozwiązaniem. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×