Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Czesc Dziewczyny.. Lato, ja znam tylko Dr Z i jak już wszystkie z Was wiedza zawsze go polecam:-) Uważam, ze to słuszny wybór. Dogadasz sie niepewno i nie bedzie owijal w bawełnę. Kiedy masz mieć wizytę? Agniren, ze Stasia już kawal chłopa:-) fajnie! Karina, bardzo dobrze, ze już ok. Domyślam sie, ze w szpitalu musiało być nudno i cieżko.. Najważniejsze, ze już w porządku z posiewiem.. Mnie tez upał dokucza, mam wrażenie ze non stop jestem spocona. Ale tak ma pewnie każda z nas, nie tylko w ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, przyrosla mnie ale ciut mniej, bo 66% to 310. Tak więc ja bym próbowała sie dodzwonić do novum na konsultacje nawet do kogoś innego. Albo próbuje do swojego lekarza. Ja w późniejszych tygodniach, miałam mniejszy przyrost niż zawsze i dr Z powiedział, ze najwyraźniej taki mój urok, bo wszystko jest ok. Tak więc nie martw sie tylko dzwon do nich dla własnego lepszego samopoczucia. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate to on ma popołudniu dzisiaj dlatego ma komórkę wyłączoną zadzwoń ok 21 do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate michaline ma racje źle spojrzałam na wynik twój zadzwoń w taki razie do Novum jak on nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi to fakt bo pierwszą robiłam o 12 a druga o 8 rano dochodzi jeszcze błąd labolatorium bo robiłam w dwóch różnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate to moim zdaniem tym bardziej nie masz się co denerwować bo pewnie ta rozbieżność jest przez te laboratoria , bo ja jak robiłam bete to mi dr kazał w tym samym laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - w novum robia hcg całkowite a Ty pewnie od siebie masz bhcg... ja nie wiem jak te wyniki porównac ale wiem ze one nie sa jednoznaczne... na razie sie nie martw tylko powtórz w piatek w tym samym labo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Czy ktoraś z was leczy sie może 8u dr Starosławskiej?? Podobno też kriotransfery robi, ale nie znam jej wogóle, byłam na jednej przypadkowej wizycie, bardzo miła nic poza tym nie mogę powiedziec po jednym spotkaniu, Co o niej sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - dr HS jest moim lekarzem prowadzącym, robiła mi transfer,a teraz prowadzi ciążę:) ja ją sobie bardzo cenię za spokój, fachowe porady lekarskie, nie obiecywanie gruszek na wierzbie, skrupulatność i ogromna kulture...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Lewandowski w pytaniu na śniadanie. Razem z małżeństwem z blizniakami z IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, prowadzący Pytania na Śniadanie nie za bardzo dali sie wypowiedzieć ani tej parze ani Dr L. Szkoda,m bo chętnie bym posłuchala.. Dzieciaki Cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia Byłam na zwyklej wizycie u dr S. bo moja dr na urlopie. Pytam o nią bo umawiając sie na kolejną wizytę, pow ze nie bardzo ma wolne miejsca bo ma transfery, ale znalazla lukę dla mnie ;) Większość pisze,ze do transferow ma dobrą rekę dr L i W, no i oczywiście szef L ale u niego chyba ciężko z umowieniem sie. Ale wydaje mi się,że to nie kwestia dr robiąćego transfer a naszego szczęścia i jakości zarodkow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myślicie o locie samolotem w ciąży? Myślicie, ze jest się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja czytałam ze latanie samolotem w ciazy jest bezpieczne, zwłaszcza 2 trymestr jest dobrym pomysłem na podróż...a gdzie sie wybieracie? sylvie - ja z mojego transferu (jego przebiegu) byłam bardzo zadowolona. dr HS jest niesamowicie spokojna i dokładna, czujesz sie zaopiekowana, robi wszystko bez pośpiechu, odpowiada na kazde pytanie.. a teraz idziesz do niej na wizyte czy na transfer własnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa chcemy do Włoch polecieć ale mam trochę cykora o maleństwa. Na poprzedniej wizycie pytałam lekarza czy mogę to powiedział , że nie widzi problemu. Ciekawe co powie na tej wizycie 18 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, jeśli jest ok to mozna. Tak, 2 trymestr ku temu najlepszy podobno. Bo potem to mogą nie wpuścić do samolotu. Każda linia lotnicza ma swoje obwarowania. Niektóre nie wypuszczają już po 34 tc. :-) Mi tez sie marzą teraz Włochy. Byłam już ale chętnie wrócę :-) Chciałabym zobaczyć Sycylie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia Dziś mam zwykłą wizyte u dr S, wczoraj tez u niej byłam, miła, sympatyczna wydaje się rzeczowa ;) takich ludzi pracujących w Novum chciałabym spotykać, ale niestety nie wszystkim się to udaje, np.dr L. byłam u niej przez przypadek,wyszłam ze łzami w oczach. nigdy wiecej, nawet jak na konsultacje próbują mnie do niej umówić to zawsze mówie TYLKO NIE DO NIEJ !! jeszcze co do lekarzy w klinice, niby pracują razem ale każdy ma chyba zasady, np przygotowanie do transf.. ostatnie dwie proby miałam inaczej liczone doby co do rozmrażania snieżynek a teraz dr jeszcze inaczej policzyła. Mam 2 dniowe zarodki i gdyby dziś pękł pecherzyk to kiedy powinien być kriotransfer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×