Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aneczka, kurcze, szkoda... Walcz dalej. Rozumiem, ze teraz znów stymulacji czy racżej IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, 270 + 66% daje 448.. Więc ciut mniej. To to samo laboratorium co dwa dni temu? Dzwonilas do novum lub dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kae1974
michaline- tak to samo labolatorium niestety nie odbiera dr wzrosło o 57% ale ostatnio mi powiedział ze jest oki a wzrosła wtedy tylko z 185 na 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisana jestem na 16 lipca na usg i sie zastanawiam czy w prgzyszłym tygodniu robić hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie liczy tydzień ciąży w naszych przypadkach po in vitro... bo troszke sie pogubiłam od dn transferu czy punkcji +2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, No to super. Skoro dr tak powiedział, to napewno jest dobrze :-) Fajnie, cieszę sie bardzo i dbaj o siebie. Mam nadzieje, ze do 16 lipca szybko Ci czas zleci. Pewnie zobaczysz już dzidzie i dostaniesz zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Jak tam śpioszki , czy jesteście już po poranej kawce i śniadanku ? Bo ja własnie jestem wtrakcie picia kawy . Siedzę sobie na tarasie , a mój M kosi trawe . Bo pózniej będzie jeszcze gorszy skwar . Mają do nas przyjść znajomi na grila. Mi ogólnie nie przeszkadza upał , ja bardzo lubię jak jest ciepło . igrek , zuzia co tam u Was słychać ? POZDRAWIAM WSZYSTKICH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Lato widzę że dziś tylko dziś zagościłaś na forum, jak to zwykle w week mało osób, a napisz mi jak możesz ile wyszło Ci tsh? Pamiętam jak pisałaś że ok 6 tygodni masz brać ten lek tak? Kornel mam pytanie czy po przestymulowaniu miałaś jakieś problemy z secem? u minie mineło miesiąc od punkcji i od kilku dni mam jakieś skurcze, w okolicy serca,wieczorami kołatanie sreca, niemiarowe bicie. miałam uczucie gorąca w klatce, masakra, zastanawiam się czy to wszystko może jeszcze być efekt przesymulowania? Chyba musze umówić się na wizytę do kadriologa. Ale do dobrego specjalisty czeka się ok miesiąca. Wczorja próbowąłam dodzwonić się do dr Z na konsultację ale oczywiście bez efektu, nawet nie ma miejsc do niego na wizytę. Życzę Wam miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Lato widzę że dziś tylko dziś zagościłaś na forum, jak to zwykle w week mało osób, a napisz mi jak możesz ile wyszło Ci tsh? Pamiętam jak pisałaś że ok 6 tygodni masz brać ten lek tak? A usg wyszło Ci dobrze? Kornel mam pytanie czy po przestymulowaniu miałaś jakieś problemy z secem? u minie mineło miesiąc od punkcji i od kilku dni mam jakieś skurcze, w okolicy serca,wieczorami kołatanie sreca, niemiarowe bicie. miałam uczucie gorąca w klatce, masakra, zastanawiam się czy to wszystko może jeszcze być efekt przesymulowania? Chyba musze umówić się na wizytę do kadriologa. Ale do dobrego specjalisty czeka się ok miesiąca. Wczorja próbowąłam dodzwonić się do dr Z na konsultację ale oczywiście bez efektu, nawet nie ma miejsc do niego na wizytę. Życzę Wam miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta:) lato ale Ci dobrze ja też sie kawką delektowałam ale zaraz do pracy a jutro cały dzień:( wszystkim pracującym w wekend życzę żeby czas szybko w pracy zleciał, a tym co mają wolne błogiego wypoczynku buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 , ja wczesniej pisałam jakie mi wyszło tsh. W tej chwili nie podam ci , bo wyniki zostały dołączone do mojej karty . Tylko w czasie starania się o ciążę badania .TSH wykonywać co 2-3 mieś Tak biorę enthyrox i mam nie długo zrobić jeszcze raz TSH . Tylko widzisz ja pięrwszy raz byłam u endokrynologa w Damianie i pani dr powiedziała , że stakim wynikiem nie mam pocostartować do IVF .Bo jak będę podchodzić do IVF , to biorąc leki (estrogeny ) całkowicie rozwale tarczyce i w dodatku mój organizm nie utrzyma ciąży . Bo hormon tarczycowy produkuje łożysko dla zagnieżdżenia dzizi i jak jego jest brak to , organizm automatycznie odżuca zarodek . Najlepiej jak masz wynik 2,0 , to jest granica normy . lena , to też musisz pracować . Życzę żeby szybko i przyjemnie minoł Ci czas w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lato za odpowiedź. Lena66 współczuję taki upał a Ty w pracy mam nadzijeę że szybko Ci minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka , umnie w opisie usg tarczycy napisane . Tarczyca niepowiększona, obnizonej echogeniczności , niejednorodna , ze słabo wyodrębniającymi się hypoechogennymi ogniskami ok .2mm. Wymiary płata P:17x18x47mm, L:15x19x42mm. Szer.cieśni 3 mm. Przepływ w badaniu CD nie jest zwiększony. Węzły chłonne szyjne nie są powiększone . Obraz usg jak w AZT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłaś usg w novum?? Ja też musze zrobić to badanie. A co powiedziała dr na wynik? czy te ogniska ok2 2mm sa niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka , znalazłam w moich wczesniejszych wypowiedziach wyniki . To już Ci podaje . TSH ja mniałam 2,37 , to jakby patrzeć odrobine mam za wysokie . Ale anty -TPO -132 i anty -TG 452,80 , i to własnie te wyniki wyszły mi w kilkanaście razy za wysokie . Najlepiej zadzwoń do swojego dr i co on Ci powie . Ale moim zdaniem najlepiej jak skonsultujesz te wyniki z dr endokrynologiem . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka , tak robiłam te usg w Novum u dr Aleksandry Kowalskiej . Dr powiedziała , że muszę udać sie do endokrynologa , bo ona na tym nie zna się . tak samo powiedziała mnie moja dr . Jednym słowem ten mój stan nie jest jakiś tragiczny , ale muszę brać leki . Ale na tą moją chorobe , to muszę do końca życia brać lek , bo to jest horoba nie uleczalna . No widzisz jak byłam w novum endokrynologa to tak łagodnie mi odradzała mi podejścia do IVF . Ale jak poprzednim razem byłam w Damianie to kobietka normalnie wytłumaczyła jakie będa skutki i td . Także widzisz trzeba samemu walczyć i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka , a co ci dr powiedział ? pokierował Cię na usg ? Bo ja jak swojej podałam wyniki anty-TPO i inne to odrazu wysłała mnie na usg i do endokrynologa . A i jeszcze jak masz jakieś problemy z sercem , to radzę pójść do kardiologa . A robiłas może przed IVF badanie w tym kierunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed IVF miałam tylko ekg i niby prawie wszystko dobrze, delikatne nierowności w biciu i przyspieszone bice serca, ale wf internisty własnie dr Smedek w normie, też zwórciła uwagę na tsh ja miałam przed cała procedurą 2,27 i abtyTPO 75 2xwięcej niż norma, a antyTG w normie, i kzała powtórzyć tsh przed kolejnym transferem, i zrbić usg tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przy podwyżsonym anty-TPO dr Z powiedziął że to może być początek Hoshimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przy podwyżsonym anty-TPO dr Z powiedziął że to może być początek Hoshimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka , dziwi mnie ta Twoja sytuacja . Między innym jak już dr wiedziała , że masz te tsh 2,27 , to czemu Ci nie przepisała leku ? Przecierz brałaś podczas stymulacji rózne leki które mniały niegatywny wpływ na przebieg całego podejścia . A i wynik anty TPO , to równierz większy niż przewiduje norma . Tak to sobie analizuje , że niby nic takiego , a jednak mają wpływ na nasze niepowodzenia w staraniach . Przecierz jak byłam w Damianie na pierwszej wizycie u endokrynologa , to mi powiedziala , że czym wczesniej wykryje się chorobe tym jest lepiej . A i jeszcze do tego Twoje dolegliwości ekg , to być może równierz mniał jakiś wpływ . Być może to TSH podwyższyło się jeszcze od leków które brałaś podczas stymulacji i po . Zrób te wszystkie badania i pójdz do specyalisty . A powiedz mi czy brałaś może Accard ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - skoro masz inne wyniki poza normą, to rzeczywiscie potrzebna jet wizyta u endokrynologa. Ja inne wyniki miałam w normie, tylko to tsh 3,58. I dobrze jest zrobić usg. Ja miałam wiele razy robione i obraz jest prawidłowy tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie w takich kwestiachNovum mnie wkurza, zabierają się do kosztownych i wyczerpujących zabiegów i dla zdrowia nieobojętnych, a czasami przymrużają oko lub z niedbalstwa pominą ważne badania do zachodzenia w ciąże. A człowiek traci pieniądze, zdrowie i przede wszystkim przechodzi rozczarowanie, po którym podupada psychicznie. A potem się okazuje że inseminacja nie miała prawa się udać czy in vitro, bo tarczyca, bo jajowody niedrożne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie w takich kwestiachNovum mnie wkurza, zabierają się do kosztownych i wyczerpujących zabiegów i dla zdrowia nieobojętnych, a czasami przymrużają oko lub z niedbalstwa pominą ważne badania do zachodzenia w ciąże. A człowiek traci pieniądze, zdrowie i przede wszystkim przechodzi rozczarowanie, po którym podupada psychicznie. A potem się okazuje że inseminacja nie miała prawa się udać czy in vitro, bo tarczyca, bo jajowody niedrożne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta ! Witam wszystkie i nowe i te "stare".:P Ja się dzisiaj cały dzień opalałam, bo piękne słońce, a zaraz będziemy grilla robić.:-) Przypomniałyście mi, że i może ja TSH powinnam sobie powtórzyć po niedzieli, bo ostatnio robiłam w styczniu i było ok, ale aby dr Zamorę ubiec, to chyba polecę po skierowanie w poniedziałek.:-) hehe My w środę jedziemy już na koncert...ależ ten czas leci ! Macie rację, że czasami się niepotrzebnie tam kasę wydaje, a nie wszystko jest oki.:/Ja też nie powinnam być do tego 1 transferu dopuszczona w ogóle ze względu na tą moją już popuszczającą śluzówkę. :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×