Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witajcie, Agniren współczuję Ci , musisz być twarda !!!! Dziewczyny ile miałyście wizyt przed criotransferem?? Ja będę podchodziła na cyklu naturalnym, dr Zygler powiedziała zebym zapisała się w sobotę i w poniedziałek, niestety w sobotę jest tylko dr Czerkwiński i dr Jkubczyk, więc zapisałam się w piątek do dr Starosławskiej ale to dopiero 10 dc więc nie wiem po co tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - swietny pomysł z tym zdjęciem! agniren - smutne sa takie pozegnania:( monka - moim zdaniem jeden dzien nie gra roli, dr HS Ci kolejna wizyte na podstawie wielkosci pecherzyka, byc moze nastepny raz pojdziesz nie w poniedziałek a we wtorek lub srodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) anigrem.....przykro mi.... mena no ja niestety nie dostałam tej sesji czy możesz mi ja przesłać albo któraś z Was będe wdzięczna rudzia Kochana trzymam kciuki za Twoja siostrę... monka ja też jakoś nie miałam problemów tzn oczywiście przez tel jak rozmawiałam z rejestracja to zdarzało się że słyszałam ze nie ma wolnych miejsc ale zawsze dzwoniłam na konsultację tel i po rozmowie z dr znajdowało sie miejśce choć to dotyczyło np zabiegów IUI więc może jest różnica. Nie wiem ale uważam że skoro trochę kasy się tam zostawia to powinno się mieć prawo wyboru lekarza szczególnie do jakiego kolwiek zabiegu to moje zdanie. A z tarczycą to nie wiem co Ci poradzić wiesz różnie bywa słyszy się mnóstwo przykładów że kobiety bez problemu zachodzą w ciąże i się okazuje podczas ciąży że maja problemy z tarczyca o czym wcześniej nie wiedziały, myślę że warto jest zaufać lekarzowi albo najlepiej zrób jak serducho podpowiada:) igrek no to super wypoczywaj to teraz najważniejsze, baw sie i relaksuj:) wszystkie przyszłe mamusie te które już dziś cieszą się brzuszkiem i te które za chwilę będą się nim cieszyć serdecznie pozdrawiam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - a do dr Jakubczyk nie chciałaś ? Agniren - bardzo mi przykro z powodu zwierzaka.:/Ja też straciłam suczkę jamniczka ( uśpienie ).:(To już było wiele lat temu...miała 11 lat i mnie wychowała od dziecka, więc wiem, co przeżywasz ! kasian82 - Mi się toczeń ujawnił po słońcu--nadmierne przebywanie spowodowało, że spuchłam.;/:/:/ A zespół wyszedł po przeciwciałach antyfosfolipidowych, ale one tylko o nim nie świadczą.Potrzeba szereg innych badań, by go jednak stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Nie odzywałam się długo , ale czytam Was na bieżąco .Niedawno miałam histeroskopię i teraz czekam na @ i zaczynam cykl od nowa , oczywiście czekam na tel z laboratorium . Dziewczynki podpowiedzcie mi bo zapomniałam -cyklo progyvowe to się zaczyna brać w pierwszym dniu miesiączki ,cz muszę odczekać 5 dni .Bardzo proszę o podpowiedz bo nie chcę dzwonić do dr. Mam dzisiaj na 14,00 do pracy i nie bedę mogła wyjść żeby zadzwonić . Trzymam kciuki za staraczki i te zaciążone . Pozdrawiam wszystkie mamy . Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Janko.. No na forum ostanio ciszej i rzadziej niestety:( mam nadzieje, ze to przez okres wakacyjny tylko. Ja niestety nie wiem, więc nie pomogę ale oczywiście mocno trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Janko , Ty nikogo nie wystraszyłaś swoim postem . Super ,że odezwałaś . Jeżeli chodzi o leki to Ci nic nie podpowiem. Życzę powodzenia . Julciaaa, Trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizyte . Ciesze się , że jest wszystko ok , i kwiatuszek daje o sobie znać . Michaline , ciągle nabierzącą czytam Twój blog o Mili . Super pomysł . A umnie wszystko postaremu , już jestem po urlopie . W firmie zaczyna się dziać nie zaciekawie , kilka pracowników zostało zwolnione . Mam nadzieje, że mnie to nie spotka . A pozatym robiłam przetwory na zime , a to troche czasu zajmuję . I jakoś czas mi szybko zleciał . Chciałam się umówić do dr Z ale pani w recepcji powiedziała , że niema mięjc . Ale jak wcześniej dzoniłam na kosultację telefoniczną to mi znów nie przyniesli karty do dr . Jakaś masakra , wkurza mnie to , że dzwonisz , a tu pani się odzywa i pyta w jakiej sprawie i td . Przecierz powiedziałam jej , że dr procił żebym do niego zadzwoniła i mi powie co dalej . A znów jak pytałam o dr Smerdek , to znów do jakiegoś września jest na urlopie . Chiałam ,żeby dr Z poprowadził , a tu taki pech . Więc muszę iść do innego dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi konsultacjami rzeczywiście różnie bywa.Ja dzwoniłam w sumie 2 razy i raz w ogóle nie udało mi się porozmawiać z lekarzem.Lepiej chyba poprosić lekarza o bezpośredni numer. Dziewczyny, gdyby któraś z was potrzebowała endokrynologa to szczerze polecam Renatę Pasławską - przyjmuje na pewno w LUX-MED w Warszawie.Mam mały problem z tarczycą w związku z czym zalecono mi wizytę u endokrynologa.Nigdy w życiu nie byłam u lekarza, który ma tak szeroką wiedzę.Nigdy żaden lekarz tak szczerze się nie ucieszył kiedy zobaczył,że jego leczenie zadziałało i moje wyniki są ok.Miałam wrażenie,że to poprawiło tej pani humor na resztę dnia :) Widać mega zaangażowanie w temat.Naprawdę dziewczyny szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję bardzo dobrego alergologa, po tym wszystkim wyglądam masakrycznie, nie wiem czy to stres czy hormony ale potrzebuję albo dobrego lekarza albo kliniki. Poproszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@,ja nie znam, więc nie pomogę.. Lato, cieszę sie, ze zagadasz i Ci sie podoba;) Julciaa, jak tam kwiatuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja , ja równierz Ci nie pomogę , bo nie znam . igrek , monka , trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty . Julciaaa , co słychać u kwiatuszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgazz
alicja@ jestem w takiej samej sytuacji co ty poroniłam ciąże w 23 tygodniu chętniebym z tobą porozmawiala jak będziesz zainteresowania wyślę ci swój nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam moich chłopców przez cc, w trakcie uszkodzili mi pęcherz, dalej jestem z cewnikiem... Chłopcy żyli 1 dzień, niestety nie udało im się przetrwać... byli jeszcze za słabi...Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam... może razem łatwiej przetrwać, bo jak na razie to tylko siedzę i wyję... i nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć pomimo ogromnego wparcia jakie mam z każdej strony... to nie chce mi się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem, nie miałam przez kilka dni kompa... lato, michaline - dzieki za pamiec dziewczyny o wizycie ❤️🌼 Wiec byłam wczoraj na wizycie, pani dr stwierdziła ze mam "nerwową macice" bo mam sporo skurczy braxtona, ale na szczescie szyjka wysoko i zamknieta...poki chociaz odrobine plamie mam polegiwac (brac nospe, magnez, luteine i witaminy bo mam anemie), wizyta była bez usg, poki co nie ma powodu do paniki czy niepokoju... dzidzilek buszuje w brzuszku az miło, a najbardziej lubi po moim pecherzu skakac:O:O nastepna wizyta z usg 20.09 :) michaline - a Ty kiedy masz usg teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Takich przypadków jak twój Alich@ jest niestety sporo.Kilka dni temu napisała do mnie koleżanka która za 8 razem w końcu zaszła w ciążę.W 21 tygodniu lekarz stwierdził martwy płód.Czekała na poród.Nie mam odwagi zapytać czy już po wszystkim.Nie radzę sobie ze świadomością ze ją obserwuje pierwsze kroki córki a ona chowa swojego syna.Świat bywa okrutny.Ta wiadomość tak mnie przybila ze nie mogę się otrząsnąć.A co musicie czuć wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukciaa, byłam dziś. Milunia zdrowa i duża. Waży 1720 gram i niestety nie chciała pokazać buzki. Zasłonila sie raczkami i stopa, więc nie robiliśmy 3d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Julciaaa , Ciesze się , że z kwiatuszkiem wszystko ok , i dzielnie buszuje w Twoim brzuszku . Michaline, no tak niestety panienka zawstydziła się , i dlatego zasłoniła się rączkami i stopą . Ale najważniejsze , że rośnie i ma się dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - ja szczerze mówiac nie wiem czemu oni wam w NOvum nie przełaącza na 3d w trakcie badania:O, z tego co widziałam dopłaty nie ma a widok jest naprawde inny i wyjątkowy. Ja szczerze żałuje tego badania w 12tc, bo pamietam doskonale widok syna z 12tc własnie w 3d, mam porównanie i wiem ze to zupełnie inne doznania dla laika... lekarz patrzy pod katem pomiarów i prawidłowosci obrazu ale my patrzymy inaczej... i naprawde nie przeszkadza ze buzia jest pomarszczona czy nie wszystko widoczne, moj syn tez sie zasłaniał później ale kilka razy przystopował nam lekarz klatke z widokiem buzi i wydrukował zdjęcie. Pomijajac juz to co napisałam to bardzo sie ciesze ze wszystko z malutka super i ze rosnie sobie zdrowo:)głowką w dół juz jest ułozona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - doczytałam na blogu ze przełaczyli tylko niewiele zobaczyliscie...kurczaki ale was Milunia uczy cierpliwości;) słodka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
mój synek ten się przez całą ciążę zasłaniał i dopiero jak się urodził to zobaczyłam jego buziulkę :) a ja czekam do 17-tego na wizytę i dłuży mi się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni wieczór :) mena dzieki za zdjęcia są boskie a szczególnie te gdzie mała ma tą zieloną czapkę z uszkami no moja buzia sie sama śmieje-świetna pamiątka jeśli uda mi sie mieć swoją latorośl nie omieszkam wykorzystać Twojego pomysłu:) Janko trzymam kciuki za ten cykl:) lato no mam nadzieję że jakoś u Ciebie w pracy sie wszystko unormuje alicja@ ja niestety też w temacie alergologa dup... blada:) julcia musi być dobrze trochę przeszłaś ale wierze że wszystko zakończy sie dobrze już większą część masz za sobą:) Michaline super że wszystko w porządku a szkrab sie nie pokazuje bo mama musi mieć niespodziankę:) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, atak, widzę, ze juz doczytalam:-) Baaardzo dziękuje za komentarz na blogu. To miłe:-) Dr przyłączyla na 3d ale mało co było widać. Na blogu jest jedno zdjecie. Buzki i rączki.. Tatuś widzi podobieństwo do mamy:-) Lato, Lena, JUkciaa, oczywiście, ze najważniejsze ze jest wszystko ok:-) przede wszystkim chodzi o zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:D Michaline spryciula z tej waszej córuni :D Ale może chce wam po prostu zrobić niespodziankę, albo nie podobało się jej to podglądanie hehe. Dobrze ,że tak pięknie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa cieszę się bardzo również , że z twoja dzidzią wszystko dobrze. Mnie też lekarz za każdym razem jak robi USG przełącza na 3D , bo ja na tym 2D nie jestem w stanie wiele zobaczyć...co innego lekarz. U mnie wyniki morfologii też obniżone i biorę żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie serdecznie..dawno do was nie zgladałam bo cał czas pracuje a jak wracam to najchetniej spałabym.Wponiedzialek mam wizytę u dr.W zaczęłam 12 tydzien ciekawe czy na usg będzie widać płec wiem że to jeszcze za wczesnie ale może .Malw2983 super że wszystko u Ciebie oki ,a jak nerki ? mi badania moczu wyszło troszkę dziwne bo mam ciężar wł.1005 i urobilinogen =1 ale to podobno tak może być.Męczą mnie zatwardzenia.Pozostałe sa oki.No i zastanawia mnie czy teraz zrobi mi usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kate miło , że się odezwałaś. Mnie dr W robił USG genetyczne w 12 tygodniu także na pewno i ty będziesz miała, a płeć w 16 tygodniu , ale tylko jednego maluszka .Drugi był widoczny w 18 tygodniu na echo serca płodu. Z nerkami na razie bez zmian. W najgorszym wypadku założą mi cewnik, ale jestem pod stałą kontrolą urologa do końca ciąży i po ciąży też mi muszą zrobić szczegółowe badania. Na szczęście nie bolą tfu tfu jak na razie więc jest ok. A kiedy masz teraz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×