Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witam lena66 , a co Tam u ciebie słychać ? Michaline , oczywiście , że najważniejsze że Milunią jest wszystko ok. Jeżeli Mila jest podobna do Ciebie , to ładna z niej dziewczynka będzie . Piękna mamusia , to jakby miało być inaczej ? monka , co nowego u ciebie ? Janko , już wiesz jak brać leki ? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
mój synek też przez całą ciążę nie pokazał buziulka, dopiero go zobaczyłam jak się urodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WSZYSTKIM lato- tak miałam konsultacje telefoniczną z igrek i już wiem jak brać leki . Dzięki za troskę . A ty na jakim etapie jesteś w N ? michaline- super że z Milą wszystko w porządku , muszę ci powiedzieć że do mnie też tak mówią zdrobniale , super imię podoba mi się .Czytam twojego bloga - fajny pomysł. julcia - cięsze się że z maleństwem wszystko w najlepszym porządku . odpoczywaj pozdrawiam wszystkie forumowiczki i trzymam kciuki za pomyślność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Janko , dobrze , że już wiesz jak brać leki . Ciesze się , że igrek podpowiedziała Tobie . Jednak dobrze , że jest forum i każda z Nas służy pomocą . U mnie wszystko po staremu , czekam na konsultacje z endokrynolog . A poza tym robię badania ,i dalej będę walczyć . Chociaż powiem , że czasami brakuje mi sił do dalszej walki . Michaline , bardzo dziękuję Ci za informacje . Niestety , taki problem jak ja mam , ma coraz więcej osób . A najgorsze jest to , że tego nie da się żadnymi lekami wyleczyć . I to najbardziej człowieka przeraża .Chociaż , czasami mam wszystkiego dosyć . Po tylu latach walki i porażkach jakie mnie spotkały . Ale cóż , życie toczy się dalej i chcę zrobić wszystko co się da . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego i słonecznego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziś jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie... Pogoda okropna i chyba tylko dlatego zdecydowałam się ruszyć z domu :) 14 sierpnia po raz pierwszy zostałam ciocią :) Mam ślicznego siostrzeńca :) Co więcej 14 dni po iui robiłam betę i wyszła 0,1 :( więc zadzwoniłam do dr który powiedział że za wcześnie i mam powtórzyć 29 a 31 zgłosić sie na wizytę. w pt zapowiadało się że dostane @, bo uu przestawały boleć i zaczęłam plamić. Dziś 33dc i nic, uu lekko pobolewają ... podejrzewam że @ nie przychodzi bo biorę dupka Dziedizek mam pytanie czy Ty dostałaś @ po odstawieniu leków czy w trakcie ich brania?? Ciągle się łudzę że może jeszcze nie wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Malwkami trzyma kciuki, żeby jednak była ciąża :) Lato to dobrze, że cały czs idziesz do przodu , i nie poddajesz się wierzę że Ci się uda jaki oczywisćie wszystkim Staraczkom !!! JankMuzykant oby ten cykl był dla Ciebie i Igrek pomyślny!!! Julcia, Malwi, Michaline, Kate najważniejsze że z Waszymi Maleństwami wszystko dobrze :)) Mam nadzieję,, że Wawse problemy ze słabymi wynikami szybko miną. A ja w piątek i dziś byłam na usg jest pęcherzyk, dziś miał 24mm, endometrium 13mm, jutro znów wizyta czekamy na pęknięcie i crio :) Lena66 co tam u Ciebie? pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Dziewczyny mam pytanko do was...co oznacza beta hcg = 3 ?? Dodam że robione bardzo wcześnie bo 8/9 dni po stwierdzonej owulacji a robiłam bo dostałam plamienia na 6 dni przed termonem okresu. Owulacja potwierdzona giinekologicznie. Będę wdzięczna jak któras coś odpisze, a widziałam że jesteście obcykane :) Dostałam pregnyl w 17 dc w 18 pęcherzyk pękł a 25dc zrobiłam bete. I taki wynik. Czy pregnyl mówgł wpłynąć na wynik z krwi po 9ciu dniach?? Plaamienie ustało. Birę duphaston do terminu @ i mam zrobić kolejną bete wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicujaca
mala czarna kawka - plamienie, ktore zaobserwowalas to prawdopodobnie plamienie implantacyjne - w dniu implantacji zarodka organizm dopiero zaczyna produkowac hormon hcg, wiec stad mozliwa ciaza przy tak niskim wyniku. Na razie na 100% przy takim niskim wyniku nic nie mozna powiedziec. Powtorz bete po dwoch dniach - jesli bedzie wzrost to mozesz sie pomalu zaczac cieszyc :) Potem powtorz po kolejnych dwoch, lub w terminie spodziewanej miesiaczki, gdyz w tak mlodej ewentualnej ciazy jeszcze wszystko moze sie wydarzyc. Powodzenia - wg mnie jestes na dobrej drodze do spelnienia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna.. Są dwie możliwości: 1. wczesna ciąża 2. pozostałość po pregnylu.. Ja bym jednak obstawiała wariant nr 1, bo 9 dni już minęło. Ja w 11 dniu po inseminacji miałam 6,81, więc życzę Ci tego samego. Powtórz badanie za dwa dni :-) Testu z siku nie ma sensu robić. Monka, super, że za chwilę crio. 3mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna.. Są dwie możliwości: 1. wczesna ciąża 2. pozostałość po pregnylu.. Ja bym jednak obstawiała wariant nr 1, bo 9 dni już minęło. Ja w 11 dniu po inseminacji miałam 6,81, więc życzę Ci tego samego. Powtórz badanie za dwa dni :-) Testu z siku nie ma sensu robić. Monka, super, że za chwilę crio. 3mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI LATO- walcz ,walcz kochana nie możesz się poddawać . Wszystkie się doczekamy tylko każda w swoim czasie który jest dla niej przeznaczony .A co z tym endokrynologiem , nie może ci obniżyć tsh? przypomnij mi proszę . malwkami- trzymam kciuki aby się udało . monka 26- dzięki ,mam nadzieje że ten cykl nie będzie stracony . Dzisiaj dzwonili do mnie z laboratorium ,że wchodzę na listę głowną .Dzwoniłam na konsultację do dr. W. i kazał mi brać progynove , USG na pomiar śluzówki mam 7.09.12 w piątek . Trzymajcie kciuki za pomyślny finał .Cieszę się że w końcu coś ruszyło w mojej sprawie. Pozdrawiam , miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Dzieki :) Robię test w piątek w 33dc i mój termin @. Wtedy powinno sie wyjaśnić . Jeszcze raz dzięki i powodzenia wam wszystkim!! Nie piszę tu lecz podczytuje i gorąco kibicuje bo za to co przeszłyście wszystkie powinnyście kiedyś pójść do nieba. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka: mocno Ci kibicuję, trzymaj się i informuj nas na bieżąco. Ja w tym tygodniu idę do lekarza sprawdzić co z torbielem, Tobie się ładnie wchłonął..mam nadzieję, że mi też i że będziemy mogli ruszyć z całą procedurą. Jankomuzykant: trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze :) lato: podoba mi się Twoje podejście i wola walki, chociaż zdaje sobie sprawę , że nie jest to łatwe, ale musimy walczyć. Wkońcu musi się udać! Wiem, że czasami przychodzą trudniejsze dni ale pocieszające jest to, że po nich zawsze są lepsze. Malwkami: gratuluję siostrzeńca :) i trzymam kciuki za ponowne testowanie. Michaline: Wasz blog o Mili jest świetny, wczoraj czytaliśmy z mężem i bardzo nam się spodobał..będę podczytywać na bieżąco :) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i po wizycie... wszystko jest oki ale mam jeszcze sprawdzić na USG 4d genetycznym u specjalisty .Malwi2983 czy ty też to robiłaś w 12 tyg takie usg?.Ja mam zalecenie ze względu na wiek .Trochę mam cykora ale musi byc oki.Zaskoczył mnie gin pytaniem czy zastanawiałam sie nad aminopunkcją .Kurcze sama nie wiem boję sie ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich malwkami , gratuluje siostrzeńca i życzę powodzenia . Mała czarna kawka22 , Twój wynik świadczy o bardzo wczesnej ciąży . Oby tak było , trzymam mocno kciuki . Monka 26 , ja również byłam w piątek w Novum . Musiałam mojego M zaprowadzić na badanie posiewu . Ja byłam około 12 w południe , a Ty o której byłaś ? Widzisz znów Nam nie udało spotkać się . To w tym tygodniu będziesz miała crio ? Trzymam mocno kciuki . Janko , ja biorę euthyrox żeby obniżyć TSH. Co jakiś czas muszę robić badanie z krwi , mam nadzieje , że po zwiększonej dawce leku mi w końcu obniży się . Super , że jesteś już coraz bliżej . Mam nadzieje , że przyjdzie i na nas czas . Tylko ciągle nasuwa się pytanie kiedy ? Trzymam mocno kciuki candy2203 ,widzisz mam czasami takie dobre i złe dni . Nie powiem , że jestem tym wszystkim trochę zmęczona . Ale jak już tak daleko zaszłam , postanowiłam jeszcze zawalczyć o swój skarb . Jeżeli mogę Ci podpowiedzieć , to ja brałam orgametril i po torbieli ani śladu nie było . Życzę Ci powodzenia w wynikach badań i żeby te torbielowe świństo poszło sobie precz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, To bardzo trudne doradzić komuś, czy robiC to badanie cz tez nie.. Szkoda, ze dr zadał Ci takie pytanie, bo zapewne wprowadzil zamęt w Twojej głowie..ja miałam to samo przy teście pappa. Robic czy nie i W koncu zrobiłam.. Jesli przeziernosc karkowa i kość nosowa jest ok, to napewno wszystko dobrze.. Jak wyszły te parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mnie dr nie kazał robić tego badania genetycznego. Myślę , że tak jak mówisz ze względu na wiek zalecił zrobienie go. Tak jak Michaline mówi trudno doradzić co zrobić. Cieszę się , ze z maluszkiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja też czytam twojego bloga i uważam , że to świetny pomysł , tylko coś nie mogę wpisywać komentarzy. Zarejestrowałam się , a mimo wszystko wyrzuca mnie ponownie na rejestrację jak chce wpisać komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Lato ja byłam w piątek o 14-30 więc się minęłysmy szkoda, miejmy nadzieję ze jeszcze się spotkamy. Dziś o 15 mam wiytę czy pęcherzyk w końcu pękł mam nadzieję że tak, męczące tak codziennie jeździć do Wawy, choć mma tylko 60km w jedną stronę ale mimo wszystko. JankoMuzykant kciuki zaciśnięte &&& Dzięki Kochane za wsparcie będzie mi bardzo potrzebne. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, dzięki :-) co do komentowania, to trzeba raz św zalogować jak sie ma konto gmail i wystarczy :-) w razie czego zawsze możesz zostawić komentarz jako anonimowy i sie podpisac. Może wtedy bedzie łatwiej. Ja strasznie lubię komentarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - ja mysle ze dr zaproponował Ci amnio z powodu wieku, ja sie robi jakos po 35 r.z rutynowo bez wzgledu na to jak wypadnie badanie prenatalne (ono daje 75% pewnosci) test papa to w oógle dla mnie porazka bo tylko 2 czy 3 % podnosi ta skutecznosc wykrywania wad wrodzonych przy amnio masz 99%... michaline - wózeczek super! My kupimy w swoim czasie xlandera move stelaz ze spacerówką a gondolke nam chce koleżanka pozyczyc wiec na pewno skorzystamy z propozycji:) a mozesz napisac ile dałas za niego? janko, igrek - kciuki ściśniete na makasa za powodzenie waszych podejśc &&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - to super, transfer tuz tuz :) bardzo sie cieszę :) rudzia - jak tam siostra? maggi - martwię sie o Ciebie. Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) malwi no to wcianaj to żelazo i mam nadzieję że morfologia sie poprawi, ja w zeszłym roku chyba gdzieś przez 3 miesiace byłam na żelazie były to taki mini aktimelki pitne:) kate 1974 cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku:) lato, monka dziękuję że pytacie nic specjalnego się u mnie nie dzieję mieliśmy trochę rodzinnych problemów ale miejmy nadzieję że teraz jakoś wszystko wyjdzie na prostą, jestem trochę bardziej wyciszona chwilowo nic nie muszę i dobrze póki co się z tym czuje a poźniej zobaczymy:) lato no takie nasze życie musimy walczyć ja chwilowo na odpoczynku ale w przyszłym roku wracam do gry :) monka no to kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie:) malwkami współczuje powrotu do pracy sama nie dawno to przechodziłam i nic przyjemnego hheh no ale cóż pracować trzeba malaczarnakawka dziewczyny Ci dobrze poradziły powtórz mnie też osobiście się wydaje że to wczesna ciąża Janko oczywiście że będe trzymać kciuki i za Ciebie i za finał:)szczęśliwy oczywiście:) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julciaaa dzieki ze pytasz :) na razie bez wiekszych zmian u siostry. Wczoraj zastanawiali sie nad kolejnym zabiegiem amnioinfuzji ale chyba robic nie beda bo pecherz przebity wiec wody i tak uciekna. Dostała juz sterydy na płucka, plamienie na szczescie ustało ale i tak cały czas teraz lezy. Kolejny tydzien za nami, teraz juz 25 i byle do przodu.... Teraz jest na diecie cukrzycowej bo cos jej wyniki zle wyszły ale mozliwe ze po niedzielnej szarlotce ;) Pozostale wyniki dalej dobre, szyjka wysoka, Mały ulozony głowka do dołu wiec w razie czego porod sn. Siostra czuje sie dobrze tylko lezenie jest meczace no i to czekanie...wiadomo.... Ja biegam miedzy szpitalem a praca, w domu tylko spie, wszystko lezy i kwiczy, nie mam czasu nawet posprzatac, pranie lezy stosami ;) Dzis zjadlam pierwszy raz obiad od chyba 2 tyg bo na nic czasu nie mam. Moja diete diabli wzieli bo biore bułe pod pache i lece ;) Siostra wygania mnie do Warszawy na dalsze proby ale sama nie wiem, nie mam czasu nawet pomyslec. Podczytuje Was w wolnej chwili i kibicuje wszystkim bardzo mocno :) Czesto o Was mysle Kochane. Trzymajcie sie ciepło. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za słowa wsparcia.Na tym wstępnym usg wczoraj dr powiedział ze wg niego jest oki ,ale w moim wieku trzeba zrobić takie dokładne usg 4d przez specjalistę .Mam go w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×