Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość b_ubu
Ttina - Tchórzewski 602313693,dostałam ten nr od znajomej,której siostra po wielu nieudanych próbach naturalnych i in vitro straciła już nadzieje na dzidziusia.Obecnie ma 2 zdrowych dzieci,ale leczyli się u tego dr.Z tego co pamiętam to dziewczyny tu na forum też jeździły do immunologów więc może one Ci bardziej pomogą,choć osobiście uważam,ze póki Cię sam specjalista nie obejrzy i nie przeanalizuje Twojego przypadku to nic Ci nie pomogą inf.o badaniach od innych osób.Pogadaj z Dr w Novum co uważa na ten temat.Ttina,a po ilu nieudanych transferach jesteś i ile pełnych programów ivf już przeszłaś?Podobno w naszej klinice po 3 porażkach ewentualnie coś mogą wspomnieć o immunologii.Nie ma rady,musimy próbować,bo ja nie mogę znieść myśli,że nie jest nam dane posiadanie potomstwa.Dziś u mnie 8dpt i oczywiście bóle okresowe już są.Póki co biorę Nospę i około środy testuję, bo to będzie 11dpt.Ale ja się boję,że znowu będzie porażka! Napisz koniecznie co Ci powiedzieli na wizycie.Pozdrawiam ciepło! Kotek1975 - co u Ciebie?Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttina - przykro mi.Życzę Ci,żeby następnym razem się udało.Może rzeczywiście warto pomyśleć o dodatkowych badaniach.Porozmawiaj z lekarzem - na pewno coś doradzi.Staraj się myśleć pozytywnie - musisz być cierpliwa, a na pewno się uda. b_ubu - trzymam kciuki za twoje testowanie :)Bądź dobrej myśli.Wiele razy na tym forum było już tak,że dziewczyny czuły się miesiączkowo i okazywało się,że to jednak ciąża :) Malwi - trzymam kciuki za wtorkowa wizytę :) Julcia -jak to zleciało!Ty już 34 tydzień.Rany... Ja dziś rano pobrałam krew na bhcg i progesteron.Mam nadzieję,że wszystko dobrze.Dziś wieczorem mam pierwsze usg...Trochę się denerwuję. Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu ja mialam jedno ivf i dwa transfery, dziewczyny jaki powinien byc progesteron i estradiol w 11dniu po transferze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM .TITINA BARDZO MI PRZYKRO .B-UBU U MNIE6 DZIEN CZUJĘ SIE ZLE BOLI MNIE TROCHĘ BRZUCH JAK NA MIESIACZKE MAM MDŁOŚCI ALE TO PO ACARDZIE JAJNIKI MNIE ZAKŁUWAJĄ .STARAM SIĘ NIE MYŚLEĆ O TYM I DOSZUKIWAC JAKIS OBJAWÓW BO PRZY TEJ ILOŚĆI LEKÓW TO RÓZNE DOLEGLIWOŚCI MAMY .NADAL NIE WIEM KIDY ZROBIĘ BETE CHYBA NIGDY STRACH MI NIE POZWOLI. BYŁAM DZIŚIAJ PO LEKI W APTECE I NAWET NIE POMYŚLAŁAM ZEBY SOBIE TEST KUPIĆ.ODNOŚNIE TCHÓRZEWSKIEGO WŁODZI TO JEDNAK IŚC DO MALINOWSKIEGO ON JEST JEDNAK GINEKOLOGIEM .JA PO PIERWSZEJ PRÓBIE BYŁAM U TCHURZEWSKIEGO STRACIŁAM PONAD3 TYŚ I NIC NIE WYKRYŁ DOPIERO MALINOWSKI MAM NADZIEJĘ ZE DOPROWADZI MNIE DO WYCZEKIWANEJ CIĄŻY.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej dziewczyny! Miałam wczoraj jakiś kryzys - pół wieczoru przepłakałam,bo bóle okresowe dawały się mocno we znaki:(Tak się zestresowałam,że nie mogłam spać, całą noc się budziłam i chodziły mi po głowie czarne scenariusze.Dziś już tak nie boli,ale mam jakieś delikatne plamienia.Jak się odważę to pójdę jutro na betę (10dpt),bo życie w stanie niepewności mnie dobija.Poza tym znowu jestem chora!Chyba ten mój organizm oszalał!Drugi tydzień z rzędu to ostra przesada. Bauli - dziękuję za pamięć:)Napisz jak wrażenia po pierwszym usg! Ttina - nie ma reguły,ale twierdzą,że rzadko kiedy się zachodzi podczas 1go ivf.Ja oczywiście jestem tego przykładem podobnie jak Ty i wiele dziewczyn na naszym forum.Może to dlatego,że miałyśmy mało zarodków,sama nie wiem co o tym myśleć.Wiem,że to żadne pocieszenie,ale masz jeszcze szansę na sukces i musisz próbować dalej.Daj znać co Dr doradził na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu trzymam kciuki:) Idz jutro na betę nie będziesz tak się stresować, a brzuch mnie też bardzo bolał jak na okres i okazało się że ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu znalazłam swój wpis więc było tak :ja mam dzisiaj 8 dzień po transferze i przez 3 dni pobolewał mnie brzuch potem 3 dni nic , a wczoraj cały czas miałam ból brzucha i jajnika prawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, U mnie wszystko dobrze :) Progesteron się jakoś trzyma.Oczywiście nadal biorę duphaston i luteinę i pewnie tak już zostanie. Wczoraj na usg zobaczyłam cudną,migającą kropeczkę :) Za 2 tygodnie kolejne usg, po którym lekarz założy mi już kartę ciąży :) Kotek1975 & b_ubu - trzymam za was kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Leon niestety jeszcze w szpitalu ale w środę powinien wyjść. Juz nie możemy sie doczekać. Zmęczona juz jestem tym codziennym jezdzeniem i zapachem szpitala. Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie i za ciężarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - trzymam kciuki za szybki powrót Leo do domku&& bauli - gratuluje pulsującej kropusi🌼 bubu - trzymam kciuki za betke, uwazam ze jest duza szansa:) malwi - daj znac co u chłopców po wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Niestety jutro idziemy już do szpitala. Nie za ciekawe są moje wyniki moczu niestety ze względu na ten cewnik , poza tym zaczyna się jakieś małe rozwarcie i chłopcy już są tak duzi jeden 2700 drugi 2600 z hakiem , że dr stwierdził ,że w każdej chwili mogą mi odejść wody. Tak więc postaram się w miarę możliwości informować was na bieżąco co się u nas będzie działo. Trzymajcie kciuki oby było wszystko ok.:) Zuzia oby Leon był jak najszybciej już z wami w domku. bubu trzymam kciuki za betę. bauli dobrze że z kropkiem wszystko w porządku,niech rośnie. Całuję was wszystkie bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - sciskam kciuki za Was z całych sił&& 6 grudnia juz po jutrze ale by było gdyby...;) uściski i czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - fajnie,że chłopcy będą już we dwóch na święta w domciu.To chyba najcudniejszy prezent :) Wytrzymaj jeszcze troszkę.Za chwilę będziesz miała w domciu dwa szkraby. malwi - no już pora na Was :) I tak pięknie wytrzymaliście.Na pewno wszystko będzie dobrze.Będziecie mieli mikołajkowy prezent.Odezwij się jak będziesz miała możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,, Bauli gratuluję :) super wiadomości, Malwi trzymam kciuki za szybki poród bez komplikacji. Zuzia jeszcze troszkę i bedziecie razem. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję , że szybko urodzę , bo chyba jajko tam zniosę jak będę musiała zbyt długo tam leżeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, moooooooocno trzymam kciuki za Was:-) bedzie dobrze.. Zobacz jak szybko minęło... A będziesz miała CC? Zuzia, ty lobuzie:-) juz wiadomo po kim chłopaki nazwane są lobuzami:-) Bauli, cieszę sie i gratuluje.. Dziewczyńy trzymam kciuki za Wasze bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - kciuki zaciskam za szczęśliwe rozwiązanie !!! Zuza - super że Leonek już wraca do domku. Julcia - a Ty jak się masz ?? Bauli - cudownie że widziałaś serduszko jeszcze raz gratuluję. Bubu - Trzymam kciuki za wysoka pozytywną betę &&&&& &&&&& Monka26 - a ty jak się masz , jak samopoczucie i co tam u brzdąców słychać?? Pozdrawiam Was dziewczynki gorąco i niezmiennie za wszystkie trzymam kciuki i za te którym już się udało i za te które wciąż walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, pewnie zrobią jak odejdą wody lub pojaia sie skurcze.. Bedzieszcw dobrych rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - super wiesci z waszego obozu! Bardzo sie cieszę:) niech sie chłopcy zdrowo chowają i szybko nadrabiaja zaległości wagowe:) malwi - szpital nie taki straszny, zwłaszcza ze czekasz na piekną chwilę którą zapamiętasz do końca swojego życia. Usciski Wam przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - cudnie,że już jesteście razem.Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodzinki. Malwi-trzymam za Was kciuki. Karina,Michaline - jak tam Wasze skarby? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli Dzięki, że pytasz:) Mała niedawno zaczęła "gadać" aguuu, gyyy itp., uśmiecha się do nas i w ogóle jest coraz fajniejsza, a przede wszystkim zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - Fajnie, jak tak dziecko zaczyna reagować na rodziców i zaczyna interesować się czymś innym niż jedzenie ;) To taka radość ogromna. A czy Mikołaj już Olę miał odnotowaną na swojej liście? ;) Mam nadzieję,że zostawił jej coś dziś pod poduszeczką. Ja kupiłam synkowi mały zestaw Lego tylko jakoś nie pomyślałam,że rano będzie chciał to wszystko składać :) Ledwo zdążyliśmy do przedszkola i do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, SzczęśliwaMama u nas narazie dobrze, w przyszły czwartek mam kolejną wizytę u dr Zygler. Narazie mam trochę słabą morgologię i muszę sie podkurować żelazem i witaminami. Mam do Ciebie pytanie jak wspominasz czas w szpitalu bielańskim, chodzi mi o poród i opiekę po. Ty miałaś cesarkę robioną przez dr Zygler tak? Ogólnie jakie są tam warunki? Czy mają dobry sprzęt? Czy gdybyś miala jeszcze raz wybierać wybrałaś być tą dr i ten szpital? Zuzia wspaniały prezent na mikołajki już cała rodzinka w komplecie :) Karinka wspaniałe muszą być chwile jak Twoje maleństwo już gaworzy :) Michaline a jak u Was z Milą już dobrze? Teraz kolej Malwi a później Julci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli przyszedł, ale dopiero po południu:) monka zgadza się, teraz jest taki okres, że można ją już w jakiś sposób zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×