Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato - może właśnie do Ciebie trafiły moje komórki :) bo właśnie w poniedziałek oddałam 3 swoje :) jeżeli dzwonili do Ciebie około godziny 13-14 to jest taka szansa... Tak czy inaczej trzymam kciuki za udany transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki Lato- trzymam mocno kciuki za twój transwer , aby tym razem zostały z Tobą kruszynki na 9 m-cy &&&&&&&&&&&&&&&&&&. Igrek -my to się słyszymy poza forum , ale oficjalne gratulacje jeszcze raz , trzymam cały czas &&&&&&&& zaciśnięte za rozwijającą się pięknie betę , wiesz że jesteś moją nadzieją🌼 Ja miałam histeroskopię 07.05.13 dr Doniec powiedział że mogę podchodzić do transferu , że jest wszystko ok.Dzisiaj dzwonię na konsultację do dr L żeby zapytać o leki . Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i pozdrawiam wszystkie mamunie , żeby wasze dzieciaczki były grzeczne i nie dawały wam w kość. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Kciuki mocno,mocno zaciśnięte trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - trzymam kciuki.;-) Aneczka - Tym miałaś chyba urodzinki, więc źyczę Ci wszystkiego najlepszego i spełnienia tego najskrytszego marzenia.;D Oni zawsze tak z lab dzwonią o tej porze...mi kiedy tam Pani to wszystko właśnie tłumaczyła, dlaczego tak późno...no ale muszą pobrać, pocjentce kartę wypisową zrobić itd. Ktoś tu się pytał nie dawno, co uważam, że wpłynęło na mój udany transfer ! Uważam, że wiele czynników: akupunktura przed i po scratching hodowla zarodków i dr L mi robił transfer Dziewczyny - Julciaaa przede wszystkim: jak radziłaś sobie z leżeniem ? Chodzi mi o organizację czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno miało być razem. Aneczka - podziwiam, że oddałaś komórki.Na pewno Bóg Ci to wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - bardzo Ci dziękuję za pamięć i życzenia... Dzisiaj kończę ćwierć wieku :) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Proszę dalej nie puszczać kciuków. Aneczka_K my też mieliśmy wczoraj transfer 1 zarodka, więc idziemy dokładnie tak samo :) Lato teraz Ty zabierasz swoje kruszynki i czekamy :) musi być dobrze.... :) Nie wiem jak Wy ale ja mam taki problem z wyleżeniem... a właściwie to z nic nie robieniem bo ja niestety należę do tych z nadpobudliwością ruchową i już nie wiem co ze sobą robić. Ostatnio odkryłam stronę stylowi.pl, myślę Lato że Tobie się szczególnie spodoba, piękne pomysły na ogród... aż człowiek się wyrywa do pracy... No nic odpoczywamy i czekamy.... przecież musi się udać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - a jaki zarodek ci podali?? No to testować pewnie też będziemy tego samego dnia :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mama 81 - dzięki, że pytasz.Już coraz mniej skurczy.Akurat wczoraj tylko, jak rozmawiałam z dr Z.Akurat wtedy.Podbrzusze też już coraz mnie mnie pobolewa.Pytałam się o te dwa bóle dr, ale powiedział, że na to nic nie poradzimy. Przerzuciło mi się na wzdęcia tym razem, kolki na lewym boku i bóle żołądka.I słabo mi, jak wstaję czasami, kręci mi się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo leżę, wstaję po leki, do wc, łazienki się umyć i czasami tak na kilka minut. Kiedy 3 raz betę się robi i 2 raz progesteron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato, Aneczka, Alicja Powodzenia :) igrek A to ja pytałam co mogło Ci pomóc :) A pytałam dlatego żebyś napisała, bo może to pomóc innym kobietkom :) Monka Dziewczynki cudne, kruszynki takie małe, ale niedługo będą łobuziary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - piękny gest z tym oddaniem komóreczek!🌼 trzymam kciuki za udany transfer! lato - hop hop odezwij się igrek - na początku jest cholernie ciężko z tym lezeniem, chodzi o psychologiczną ciężkość potem się człowiek przyzwyczaja... co robiłam? różnie - czytałam książki, oglądałam tv, grałam w jakąś gre na kompie, no i dużo w necie siedziałam wybierając różne rzeczy do mieszkania bo akurat wtedy byliśmy na etapie szykowania.... no i tez spałam sporo :) bo w ciąży miałam w ciągu dnia jedną drzemkę 2h :) a Ty już do końca będziesz lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - nie wiem jeszcze, ale myślę że to jest duże prawdopodobieństwo. A dziewczyny - czy to usg 25 dpt to tylko pokazuje pęcherzyk czy już coś więcej: zarodek, serduszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato teraz twoja kolej. Jestem z tobą. Aneczka ,Alicja musi sie udać, kciuki zaciśnięte. Monka dziewczynki cudowne i takie tycie. Już zapomniałam kiedy moja była taka mała. Igrek ja w 25 dpt widziałam pęcherzyk ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - a serduszka jeszcze nie widziałaś ? A kiedy masz wizytę, by serduszko zobaczyć ?? I chciałam się Was jeszcze zapytać, czy przed tym usg w 25 dpt no to robić tylko betę hcg i progesteron powtórnie czy coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Z CAŁEGO SERCA BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :) to jest niesamowite jak tylu osób dostaje się wsparcie i tyle pozytywnej energii jeszcze raz Wam Dziewczyny dziękuję bo gdyby nie Wy to nie wiem czy dała radę przez to sama przechodzić bez Waszej pomocy i wsparcia . Ja już jestem transferze podali mi 2 zarodki i mam nadzieje ,że ze mną zostaną na te 9 miesięcy . Po transferze rozbolała się mi głowa więc jak przyjechałam do domu to przespałam się .Teraz tylko czekanie czekanie .....i oby zobaczyć te dwie upragnione kreseczki . Aneczka - być może , że właśnie do mnie trafiły kto wie . WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OBY WSZYSTKIE TWOJE MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY :) Aneczka , Alicja @ -kciuki za Was mocno zaciśnięte :) Alicja@- ja często kupuję czasopisma :Dom i Ogród : są tam wiele ciekawych pomysłów ale chętnie zobaczę tą stronę dziękuję :) Julciaaa - to fajnie spędzasz czas pogoda dopisuję to aż miło się spaceruję z dziećmi co ? Buziaki :) mena - jak się czujesz ? Pozdrawiam wszystkich mam i buziaki dla ich pociech :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - zobacz u mnie w stopce ja 24dpt widziałam już serduszko, mysle ze to zależy od sprzętu do usg. z badan robiłam tylko hcg i progesteron Dzis się widziałam na naszym osiedlu z taka dziewczyna co w cizy jest i mówi ze się dowiedzieli kilka dni temu ze chłopiec będzie i ze jest rozczarowana bo chciała dziewczynke :o niektórzy kurczaki to maja problemy... tak sobie mysle ze to ze nas los tak doświadczył i ze musiałyśmy/musimy wlaczyc o te nasze szczęścia to nas z głupoty ludzkiej jednocześnie wyleczył! bo żadna z nas tu sobie nie dokucza odnośnie plci tylko się cieszymy ze zdrowych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ile tu dziś miłych wiadomości Aneczka _K , Alicja@ i Lato trzymam mocno kciuki za Was niech to będzie Wasz czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ile tu dzis miłych wiadomości Aneczka_K, Alicja@ i Lato trzymam za Was mocno kciuki , niech to będzie Wasz czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, chciałam zapytać czy może któraś podchodziła do zabiegu IUI lub invitro w białymstoku? Mamy lekarza w Novum,podeszlismy do 1 IUI,teraz czekamy na drugie ,ale tylko kiedy bedzie jajeczkowanie z prawej strony.Jesli sie nie uda,chcemy odrazu podejść do invitro. Mój prywatny ginekolog u którego lecze się całe życie,polecił nam Białystok i ze względu na fachowców a przede wszystkim kasy.Sprawdzaliśmy z M.ceny i się zgadza jest wiele taniej. Może któraś może też polecić dobrego lekarza w Białymstoku. Dzięki za szybką odpowiedż :-) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkie spodziewające się i te które dalej próbują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holka - jak nazwa forum wskazuje " Klinika Novum ", więc raczej większość z nas z niej właśnie korzysta. Lato - a ilu komórkowe miałaś zarodki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wcześniej byłyście może zamiast Novum na jakimś badaniu u innego lekarza ? Zanim to 1 usg w Novum Wam zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76-bardzo mocno trzymam kciuki za Twoj udany transfer,i kciuków nie puszczam, Alicj@ , AneczkaK- za was również mocno ściskam kciuki! Powodzenia Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×