Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Alicj! - ja też dzisiaj dzwonię do Niego. Zapytam też od razu o to siemię. Oglądam na TVP2 " Zaklinaczkę dzieci ".;D Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona mój M nie ma pregnylu dostał zastrzyki merional clo profertil i dexumethuson nie znam tych leków znam clo bo biorę na przywrócenie owulacji .dziewczyny znacie te leki i ich skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądam :) Igrek powiem Ci że ja dopiero teraz zaczęłam się naprawdę bać. Niby wszystko jest dobrze, nic złego się nie dzieje a we mnie jest tyle obaw. Pierwszy raz od transferu mam ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
Alicj@ gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - wiem coś o tym, bo prawdziwy strach zaczyna się tak naprawdę od pozytywnej bety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Igrek ściskam całym sercem i gratuluję. Podobnie i Tobie Alicjo :* Nie odzywałam się bo przeżywałam porażkę za porażką i zaczynam wątpić czy wkońcu mi się uda :( Wczoraj zastrzyk z pregnylu - w sumie to pierwszy raz. Teraz musiał być zastrzyk bo znów zanikł mi okres itp. Po jakim czasie u Was kochane pękał pęcherzyk. U mnie miał wczoraj 20mm i lekarz zdecydował o zastrzyku. Wiary mi brak ale mimo wszystko liczę na kolejny cud ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - oglądałaś dzisiaj Zaklinaczkę dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie dr Z uspokoił :) uwielbiam tego faceta!!! Ten jego luzzzzzz mi się udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - brawo, Kochana ależ wieści:Ddobra passa niech trwa! a TSH się nie martw, dostaniesz leki które można brac również w ciąży na jego zbicie i będzie wszystko ok! wystraszona - mi transfer robiła dr HS, zresztą ona była moim lekarzem prowadzącym. Ciesze się ze podejdziesz do crio już w następnym cyklu:) lato, aneczka - o Was myślę nieustannie!👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzwoniłam do dr Z. Można pić siemię w ciąży. Przepisałam się na 06.06,bo musi być dr Doniec.Dr Z m ustalić, co z tą moją szyjką. No a na tą lutkę żółtą nic nie poradzimy...brać No-Spę o tyle. Dziewczyny - a od kiedy używałyście już tych kosmetyków specjalnie dla kobiet ciężarnych na te rozstępy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja bardzo gratuluje! Takie tsh moze wskazywac na niedoczynosc lub zapalenie tarczyce. Szybko idz do endokrynologa , pewnie dostaniesz Euthyroh zazwyczaj zaczyna si eod 25 i po ok tygodniu 50 lub 75. Tsh jest bardzo wazne, dlatego nie odkladaj endokrynaloga na pozniej. Moje tsh bylo 4,57 i od razu dostalam euthyrox. Spadlo do 2,38 po niespelna miesiacu ale to jest bardzo wazne. ( euthyrox nie szkodzi dziecku, wrecz przeciwnie pomaga utrzymac ciaze poprzez regulacje tsh). Jak pojdziesz do endokrynologa to wszystko Ci wyjasni i przepisze leki Dziewczyny ja jestem po połowkowym, jak na razie wszystko ok. Maluch ma prawidlowe wymiary i wazy 379 gr, termin porodu z pomiaru to 04.10.13 a z miesiaczki 03.10.13 wiec tylko dzien roznicy Trzymajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZULASTAR - moje gratulacje.;D Super, że wszystko dobrze.;-)A jak Ty się czujesz tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijeczka
hej dziewczyny. starałam się przejśc po kolei wszystkie karty ale jest ich bardzo dużo, więc spytam się na ostatniej. do kliniki Novum trafiłam w marcu (z miasta z którego jestem chcieli mnie wysłać od razu na stół operacyjny - miałam torbiel). trafiłam do dr Czerkwińskiego - pierwsza wizyta była bardzo fajna, sporo pytań, wywiad, wytłumaczył wszystko. po miesiącu wróciłam z wszystkimi badaniami potrzebnymi i wyszło, że mam lekko podwyższona tarczycę. Lekarz już na drugiej wizycie nie był taki fajny ( nie oczekuje, że bedzie sie nade mną roztkliwiał) - powiedział, że dopóki nie unormuje TSH to nie mam co wracać do niego, w chcili obecnej jestem po drugiej wizycie u endokrynologa (przepisano mi bromergon - tsh podwyższone, ale ft3/4 w normie, podwyższona prolaktyna), i tak się zastanawiam czy jednak nie powinnam sie udać do NOVUM z ostatnimi wynikami. Ogólnie zastanawiam się czy pojechać ale zarejestrować się do innego lekarza. Byłyście u dr. Cz.? jakie zdanie macie? bo jestem lekko zdezorientowana - tym stwierdzeniem ze niech pani nie przyjezdza, nic tutaj nie zaradzimy. i potraktowaniem tego wszystkiego na drugiej wizycie taśmowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, widze,bo zaglądam,że dużo się zmienia na dobre!!! Cieszę się z Wami i trzymam kciuki do ostatnich dni. Ja dzisiaj wróciłam z Novum,ten cykl mam stymulowany.Owulację mam ,wyniki dobre,M też i nadal nic! Chcieliśmy,pobudzić bardziej prawy jajnik,ponieważ chcemy podejść do II IUI,a ostatnie dwa cykle dominowała lewa strona. Na lewą wcześniej nie wyszło więc zależy nam na prawej stronie. No i nie wiem ,czy się już martwić,ponieważ USG wykazało w lewym jajniku 3 pęcherzyki ( 12mm,9mm,8mm ) w prawym jeden ( 9mm ),to 8dc,więc jeszcze jest czas.W czwartek mam mieć kolejne USG.Nie wiem czy prawy pęcherzyk dogoni lewy 12mm???? i znowu nie będzie IUI w tym cyklu :-( (na lewym nie podchodzimy) Czy może któraś z Was wie,czy jeśli pęcherzyki są podobnej wielkości,to pękają wszystkie po podaniu zastrzyku??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Cześć dziewczyny. Byłam w novum dzisiaj. Udało się!! beta 24dpt mam betę ponad 25000 i progesteron chyba 347. Fraxi chyba odstawię za 2 tyodnie i luteinę już teraz mam zminimalizować . No i będą bliźniaki!!! Boję się czy utrzymam ta ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 - moje gratulacje.Jaki masz ten progesteron ? Nie ma chyba aż tak wysokiego. Widzę,że jednak wysoka beta nie świadczy o ciążach mnogich. Dr Czerkwńskiego każda, która u Niego była go odradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wysoka beta swiadczy o ciąży mnogiej ale Ty mialas podana blastusie i szybko ona się zaimplantowała i zaczęła hcg produkować a czasem tez jest tak ze dwa zarodki się zaimplantuja ale jeden po jakims czasie obumrze a drugi się pięknie rozwija zula - super ze maluch zdrowy jak rybka:) plci nie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ moje gratulacje tak jak dziewczyny pisały jak najszybciej do endokrynologa przepisze Ci lek ale myśle że będziesz jednak musiała być u niego częściej bo kontrola tarczycy w ciąży jest bardzo istotna ale nie martw się zaczniesz brać leki i wszystko napewno będzie w porządku:):) Aga37 gratuluje bliżniaków super wieści:) wystraszona no widzisz nie ma sie co martwić życzę powodzenia ja bym stawiała na dr Z Lato Aneczka_k a co u Was? Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super wieści... Aga,mgratuluje.. Zulastar, jaka płeć? Igrek, ja bym szukała lekarza blisko siebie. To B.wazne, by miec kogoś na miejscu... Jezdzeńie tyle km z brzuchem to masakra tak co miesiac. Poza tym musisz miec opiekę bliżej. Mówię to z doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek nie oglądałam przegapiłam niestety :( Co do kremów to ja stosowałam od samego początku oliwkę i potem krem mustela lub le'maadr. Aga gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Alicja@ bardzo sie ciesze gratulacje dbaj o siebie:) Igrek super wiadomości dzidzia rozwija się dobrze i to najważniejsze :) Aga37 bliźniaki gratuluję z całego serca będzie dobrze zobaczysz, tylko sie nie przemęczaj. Pozdrawiam wszystkie mamusie :) i starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka ja miałam najczęściej pęcherzyki 20 i 21 i pękały ale ja nie mogłam brać zastrzyku bo mi się obkurczały czy coś takiego chodziaż kiedyś mądra osoba mi powiedziała że nie ma takiego zjawiska jak obkurczanie tylko mógł być np błędny pomiar i w sumie to mogło by się zgadzać bo robiłam w swoim mieście a potem w novum albo odwrotnie:) głowa do góry! powidzenia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pyt do dziewczyn które brały pregnyl czy robi sie go w pupe:) czy w brzuch bo zawsze miałam ovitrelle a teraz będzie pregnyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - pregnyl podaje się w pupę. To jest zastrzyk domięśniowy a nie podskórny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 37 Pieknie gratuluje!!! Blizniaki łał no to ładnie! Dziewczyny u mnie chlopaszek hehe Maz dumny jak paw oczywiscie ;) Akurat w trakcie badania trzymal sie za siusiaka wiec mielismy z niego smiechu sporo :) Igrek, Alicja jak u Was? Dbajcie o siebie i oszczedzajcie sie ile sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lena dziękuje za odpowiedź. rano byłam na usg, pęcherzyk wczoraj pękł i czekamy na wyniki mojego wczorajszego wzdychania do męża i trzymania nóg na suficie :P Wiara i obawy przeplatają się :( Powiedzcie mi która z Was brała na samym początku acard i luteinę lub duphaston ( duphastonu nie mam więc ginekolog powiedział, żebym na razie wzięła luteinę ). Jak przyjmowałyście acard i luteinę - ile razy dziennie i w jakich dawkach ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZULASTAR - gratuluję synka.;-) Lato i Aneczka- jak tam u Was dziewczynki ? Malwi - a od kiedyjuż tej Musteli używałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×