Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

michaline - a dużo jest komentarzy które musisz blokować? tak z ciekawości pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, ja na szczescie nie mam prawie wcale negatywnych komentarzy... Bałam sie, ze posty i IVF beda bardzo kontrowersyjne i pojawia sie jacyś katole piszący negaty ale nie ma takich wcale... Aż zdziwiona jestem... Przy pierwszym tylko ktos mi napisał, ze szkoda, ze zanizam poziom mojego bloga, ze pisze i IVF... Tak wiec jest bardzo dobrze... Ale teraz jest mały ruch... Zdziwiona jestem mała ilością komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Julciaaa - ja od razu wiedziałam , że to Ty . Też powiem , że wzruszyła mnie Twoja wypowiedz .Dużo czasu spędziliśmy tu na forum :)i dlatego bez problemu zgadłam . Co do dr L to zadzwoniłam żeby mnie zapisali ale mieli do mnie oddzwonić . gość149838 ja na razie mam czas do zastanawiania się ostatecznie jeszcze nie zdecydowaliśmy jaką opcję wybierzemy , ale nie poddaje się :)Dziękuję Ci bardzo za porady i życzę Wszystkiego dobrego :) moka - kiedy będziesz miała wyniki ? Michaline Ja też z nie cierpliwością nie mogę doczekać się kolejnych wywiadów .Jestem pełna podziwu dla Ciebie ,chociaż to blog o Mili , a poruszasz w nim tak ważny temat . Buziaki :) igrek - jak się czujesz ? Pozdrawiam Waszystkich w ten piękny słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
Natka strasznie mi przykro, wiem że ciężko jest się pozbierać, ja sama się jeszcze nie pozbierałam po stracie mojego Tytuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mam pytanie do Was.Czy któraś brała d*phaston i spóżniał jej się @.Ja normalnie miewam plamienia na 3dni przed @,jestem po 2 IUI biorę d*phaston,dzisiaj się spodziewam @,jest 26 dc(tyle trwa mój cykl). W lutym po 1 iui też go brałam i miałam plamienia przed@,wiem że cykle i reakcja na leki w każdym z nich jest różna,ale zastanawia mnie to mocno. IUI miałam robione w Novum,czy po pozytywnym teście i becie powinnam się pojawić tam na wizycie? To pytanie wyprzedzające,ale mam nadzieje ,że będzie tym razem dobrze :-) Dziękuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) lato Miło,że pytasz o mnie, Na razie nic się u mnie nie dzieje, tzn jestem po 2 wizytach w Novum w tej poradni genetycznej na NFZ, zrobilam muetcje genu Leidena i deficyt progesteonu (czekam jeszcze na wyniki ponad juz 3 tyg.) pani genetyk mówi,że nie wie co mi mozna jeszcze zlecic bo wszystko niby ok. Dziewczyny może Wy mi doradzicie jakie powinnam zrobic badania w kierunku (braku zagnieżdżenia się zarodków) gdzien szukac?? 13.06 M wizyte kontrolną u dr.Wolskiego (3 miesiące po zabiegu żylaków p.n) dr zalecił badanie nasienia ale przy azoospermi chyba nie ma na co liczyć,ze cos sie może pojawić w nasieniu (dodam że zabieg był robiony pod względem dyskomfortu i odczuwalnego bólu a nie z nadzieja na poprawe nasienie) ;( Czy słyszałyście może coś na temat refundacji in vitro, jak ,gdzie i kiedy pary beda mogły zgłaszać się do programu?? A Tobie lato życzę wytrwałości w walce i siły....... na pewno gdzies za zakrętem czekaja na nas te nasze "Maluszki" :) igrek Jak się czujesz,co u Was? Michaline Czekam z niecierpliwością na kolejne historie :) pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i trzymam kciuki za was dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia - dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa dodające sil do tak trudnej dla Nas walki :) Tobie Sylwia życzę żeby Nasze marzenia bycie mamą się spełniły . Nie wiem co Ci kochana poradzić w tej sprawie , może któraś z dziewczyn coś doradzi ? jest Nas tu wiele , więc na pewno uzyskasz jakąś informację . Dziewczyny pamiętacie kiedyś Wam pisała o mojego męża siostrze , jest w piątym miesiącu ciąży . A co najważniejsze , że dopiero teraz powiedzieli rodzinie .Ciesze się bardzo , że jej udało się . Zasmuca mnie tylko jedna rzecz , że tylko My z rodziny nie mamy dziecka . Pozdrawiam Wszystkich mamuś i życzę Waszym małym szkrabom dużo dużo zdrówka :):):) a dla starających się , dużo dużo sił i wytrwałości w tej trudnej walce o dzidziusia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie coś z tą strona bo znowu się zacina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - czy to ta która urodziła trojaczki przedwcześnie? oj nie dziwie Ci się ze taka radosna nowina się miesza ze smutkiem, mnie tez informacje o ciążach jak się staraliśmy bardzo dobijały psychicznie :( michaline - widze ze ktoś napisał ze moje IVF to trochę kaprys i ze wystarczyło cierpliwości... ech ludzie to maja dobre rady, nie ma co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa. Ta dziewczyna czesto komentuje... Raczej nie miała nic złego na myśli... Ona podobno bardzo długi sie starała aż w koncu odpuscila i sie udało, wiec jest takiej myśli, ze trzeba wyluzowac.. Moim zdaniem złe ocenia gdyż jej przypadek nie gwarantuje sukcesu każdej osobie a ona jest ślepo zapatrzona w siebie.. Wiec trzeba ja olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi, michaline - zupełnie się Kochan emoje nie przejmuje tylko tak do was napisałam ze to trochę śmieszne jest taka porada, zbyt dużo przeszłam żeby się słuchac jakiś laików co powinnam zrobić żeby się udało ;) tak jak napisałam niczego nie załuje, gdyby trzeba było podjąć decyzje jeszcze raz to bym podjęła taka samą bo nie wyobrażam sobie nie mieć mojego H przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale mam wiadomość!!! 26.05 w dzień Matki mieliśmy z mężem super seks i na 90% wiedziałam że zaszłam w ciążę. No i dziś przed chwilą zrobiłam test. SA DWIE KRESECZKI!!! Cieszę się baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa -nie martw się Kochana tym komentarzem :) No właśnie to ta osoba , czasami ciężko pogodzić dobre wiadomości ze złymi . Mnie tak jak ciebie też dobiją psychicznie informacji o ciążach . Pozdrawiam Ciebie i napisz co tam u chłopaków ? Agniren -serdeczne gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato Dziękuję, dobrze tylko ząbki trochę dokuczają. A ja się przeziębiłam, dzisiaj już mi trochę lepiej, wczoraj miałam ...stan podgorączkowy... Agniren Ale mnie zaskoczyłaś! Gratuluję oczywiście :) A co u synka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren - gratulacje🌼spokojnej ciązy Ci życzę... lato - niestety z tej deprechy ciąż nieswoich tylko ciaza leczy! zycze Ci zebys się szybko uzdrowiła:) a jaki plan teraz macie z leczeniem? ja na innym forum jeszcze się udzielam i tam jest dziewczyna, która 6 ICSI przeszła, potem 3 razy z KD podchodziła i się nie udało i zdecydowali o adopcji zarodka i się udało :) tylko od razu mówie ze nie znam zbytnio szczegółów, każdy przypadek inny, ale trzeba szukac swojej drogi a na pewno się uda w końcu! U chłopców wszystko dobrze, młody ostatnio pierwszy katar zaliczył, starszy za 3 tygodnie konczy przedszkole....smutno mi trochę z tego powodu bo miałam swietny kontakt z paniami (które zresztą swietne były), on się zzył z kolegami.... no i konczy się pewnien etap, szkola (mimo ze do zerówki pojdzie) to już trochę inna bajka;/ igrek - odezwij się bo się martwię o Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam pytanie do was, znacie może jakieś w miare tanie lab. w Warszawie?? Chcialam dziś zrobić AMH ale cena mnie zaskoczyła, obdzwoniłam narazie 3 lab. i ceny są od 160-207 zł Ile wy płacilyscie za to badanie?? Nie jest ono na NFZ :( Jak jedno mi się uda zalatwić za free (darmowe badanie nasienia M w Novum) to za inne trzeba sporo zapłacić i tak nie da się nic zaoszczędzić. Jeszcze jedno może któraś z was tak miała, dziś nad ranem ze snu wybudził mnie straszny skurcz w dole brzucha, zwijalam sie z bólu, to już któryś raz tak miałam dziś mam 18dc. Masakra jakaś ;( pozdrawiam wszystkich Milego dnia życze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karina U nas wszystko dobrze. Staś jest zdrowy ma już ponad 10kg. Niedawno zaczął pełzać i przymierza się do raczkowania. Jest piękna pogoda więc większość czasu spędzamy na ogrodzie. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z tableta, wiec sorry za ew bledy.Ja od tamtej stosu znow w szpitalu.To samo.Leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igrek jesteś dzielna i dasz radę jak zawsze :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - trzymam kciuki za Was z całych swoich sił. wiem jakie to trudne wszystko ale tez wiem ze to okres przejściowy który szybko minie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, a mi się udało za drugim razem :-) Test słaba druga kreska,beta - 199,7 ,dzisiaj odbieram drugą.Za tydzień w środę mamy wizytę w Novum na pierwszym podglądaniu :-) Dziewczyny,życzę Wam takiego samego szczęścia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, Holka - serdeczne gratulacje! :) dbajcie teraz o siebie! Igrek: trzymam mocno za Was kciuki, życzę duzo sił i wytrwałości, bo doskonale wiem co znaczy ciągłe leżenie w ciąży. Mam tylko szczęście, że mogę leżeć w domu, ale dobrze, że jesteście pod stałą opieką lekarską. Trzymajcie się! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż znam te historie prawie na pamięć wzruszam się tak jakbym słyszała każdą po raz pierwszy.Ślicznie to Ewus opisałas.Zanim przeczytałam wiedziałam,że dziś będzie o was.Super pomysł Aniu.Z utęsknieniem czekam każdego czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holka - serdecznie gratuluję🌼 ewus - cudna historia, mimo ze je wszystkie znam to wzruszam się ogromnie je czytając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×