Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monisOsz , u dr Zygler nie byłam nigdy , więc Ci nie powiedzieć . Nikool , jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, ja robiłam w 2 dc. Czuję się dobrze, dziękuję :) Przestał mnie boleć brzuch, po punkcji bardzo bolał i w sumie żadnych objawów nie mam oprócz tego że urosły mi piersi i pojawiły się na nich żyłki, ale to jest pewnie spowodowane lekami. Troszkę teraz żałuję że zgodziłam się tylko na jeden zarodek a nie dwa, bo szanse na to że się uda są teraz mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato W 3dc ponoc trzeba robić, ja też czekam na @ i robie Fsh. A wiecie może kiedy mogą podac dwa zarodki przy transferze refundowanym? Od czego to będzie zależało? Lato kiedy ruszasz ze stymulują? Igrek Co u ciebie? Pozdawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol , myślałam , że miałaś podane dwa zarodki , ale nie martw się na zapas przy jednym też Ci się uda . :) a poza tym powiększające piersi i td , to też mi wygląda na pierwsze objawy ciąży . Trzymam kciuki :) kiedy będziesz testować ? sylwia , może zrobię tego 3 dc , bo dziś brzuch mi pobolewa i mam już lekkie plamienia . Ja nie wiem kiedy będę miała stymulację , bo zapisałam się na wizytę kwalifikacyjną . Najgorsze jest to , że dr Zamora i Wojewódzki sa na urlopie i będę musiała iść do innych lekarzy . Przy refundowanym iVF podają tylko 1 zarodek ? Nic nie wiem na ten temat . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 przy refundowanym INV podają tylko jeden zarodek i z tego co wiem mogą pobrać maksymalnie 6 komórek. Lato, miałam tylko jeden zarodek bo dr Zamora stwierdził że dość ciężko zniosłam stymulację a moje zdrowie jest dla niego ważniejsze, wiem że się trochę martwię na zapas ale chyba każda z nas tak ma. Ja na Twoim miejscu na wizytę kwalifikacyjną poszła do jakiegokolwiek lekarza a potem w trakcie zmieniła lekarza prowadzącego na Zamorę lub Wojewódzkiego jak już wrócą z urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol , no właśnie lekarz bardziej wie co jest dobre dla Twojego zdrowia . Uważam jeżeli dr tak postąpił , to liczy się przede wszystkim zdrowie . Będzie dobrze ja cały czas trzymam za Ciebie i pozostałych dziewczyn kciuki :) Kurczę nawet nie wiedziałam , że przy refundowanym IVF mogą pobrać maksymalnie tylko 6 komórek ? Tak ja idę do innego dr na wizytę kwalifikacyjną , bo dla mnie szkoda czasu , a potem i tak będę chodzić do dr Zamory i Wojewódzkiego . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piąta kobieta trzymam kciuki :* Ja rano poleciałam znów zrobić krew - dzisiaj wieczorem wizyta u ginekologa i chciałam zabrać świeżą betę :) Jestem spokojniejsza niż ostatnio chociaż coś w środku z nerwów się trzęsie :) Na serduszko wieczorem chyba jeszcze za wcześnie ale może ... zobaczymy jaka beta dzisiaj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisOsz
Dzięki za odpowiedź, to tylko wizyta startowa i ewentualnie przepisanie leków,ale wierzę, że wszystko będzie dobrze to jest mój czas i tego muszę się trzymać i w to wierzyć, życzę sobie i Wam powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Ja jestem zapisana do dr Wojewódzkiego na 5 sierpnia i juz będzie chyba po urlopie. Nikool Wydaje mi się ze nie 6 komorek pobieraja ale 6 zarodkow może powstać. Byc może sie myle. Trzeba zerknąć w ten plan rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83, może faktycznie źle to zrozumiałam, być może chodziło o jednorazowe zapłodnienie maksymalnie sześciu komórek jajowych oraz przeniesienie do macicy jednego zarodka. W każdym razie na pewno są tam jakieś ograniczenia, dlatego ja za pierwszym razem postanowiłam spróbować bez refundacji i nawet nie podchodziłam do rozmowy kwalifikacyjnej. Kasę na jeden raz mam odłożoną i jak się nie uda to dopiero spróbuje z refundacją. U mnie jeszcze osiem dni do testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Coś cisza zapadła :P Moja wczorajsza beta 4620, przypominam, że w czwartek wynosiła 966 więc lekarze powiedział, że przyrost jest ok. Z martwiło mnie tylko, że wczoraj na usg nie było widac jeszcze serduszka. Zarodek jest, urósł ale serduszka nie widać. Lekarz mówi, że niby to 6 tydzień ciąży ale mam być spokojna bo u mnie z tymi wyliczeniami powinno być troszkę inaczej - tydzień poślizgu z uwagi, że późno mam owulację. Piąta kobieto pisz co u Ciebie ? Lato jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,gratuluje kordianka niech dzidzia szybko rośnie,wczoraj byłam na wizycie u starosławskiej bo w sierpniu chcę podejśc do następnego ivf,zapytałam się czy mam szanse na refundacje jestem już po czterech próbach ivf 10 transferów, 2 ciąze biochemiczne,pani doktor poszła na konsultacje i chyba będe mogła skorzystać z pomocy państwa,po wizycie kazali zrobić badanie AMH,pobrać dokumenty z recepcji i w piątek kolejna wizyta na której musze być z mężem bo obydwoje musimy podpisac dokumenty .pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek My tez mieliśmy wizyte kwalifikacyjną u dr Staroslawskiej, tez konsultowała z szefową nasz przypadek bo nie było wiadomo czy biopsja męza może odbyc się tym samym dniu co punkcja moja i czy ta biopsja tez będzie na NFZ?? odpowiedz na te dwa pytania brzmi TAK. Ja właśnie dziś dzwoniłam do novum o wynik AMH - wynosi 4,03 wiec chyba ok. a FSH będę robic w 3dc Dostalas tez pewnie calą liste badan do powtorzenia? Ty wybrałaś dr na lekarza prowadzącego czy po prostu wolny termin wzięliście u tej dr?? Ja chciałabym aby nas prowadził dr Zamora lub Wojewódzki, jestem na 5 sierpnia do Wojewódzkiego umowiona.Zobaczymy jakie wrazenie na nas zrobi ;) Trzymam kciuki aby nam się w końcu udało ;) Kordianka Gratuluje pozytywnych wynkikow aby tak dalej ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy11
dziewczyny, mam klopot i obawy... mialam dzis kriotransfer, po ostatnim czulam jak mi cos wyplywa po jakiejs pol godzinie, nie udal sie. dzis po kriotranferze jakas godzine wyplynal lutinus, ktory zalozylam rano.... czy ktos mial podobnie? ja juz trace nadzieje, ze wszystko sobie poplynelo, chyba zaczne ryczec za chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy11, mi każda tabletka lutinusa wypływa po ok 6 h, też bałam się że chwilę po transferze mi zarodek wypłynął ale doktor mnie uspokoił i powiedział że to prawdopodobnie płyn z którym był podany, podobno to jest normalny objaw a zarodek tak łatwo sobie nie wypadnie:) Więc głowa do góry, musimy wierzyć że się uda. Teraz odpoczywaj, oszczędzaj się i staraj nie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy11
dziekuje Nicole, troche sie uspokoilam.pozostaje czekac. jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny czy progesteron należy robić na czczo? Wybralam się do lab ale pod drzwiami przypomialo mi się,ze jestem po śniadaniu, Wczoraj byłam u rodzinnego aby poprosić o skierowanie na badania które trzeba powtórzyć do transferu (wcześniejsze już sa stare) i nie bardzo chciał dac pow, ze musi zapytać szefa czy on tak może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja progesteron robiłam nie czczo ...fajnie bo ja również wybrałam dwóch lekarzy prowadzących .:) Kordianka -Gratuluję :) i życzę Tobie spokojnych 9 m-cy :) A ja się czuję dobrze dziękuję :) Mam czasami huśtawki nastroju ale to z powodu mojej tarczycy . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Chciałabym podziękować Wam wszystkim które zechcialy mi udzielić wywiadu o IVF. Zapraszam na bloga www.milowewzgorze.blogspot.com Pojawiła sie ostatnia historia. Zagadniecie czyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Dziękuję Tobie , że poruszyłaś temat IVF .. Ja od razu wiedziałam , że to Zuzia :) kolejna wzruszająca do łez historia . Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato Kiedy zaczynasz stymulacje? Robilas badanie AMH do zabiegu refundowanego?? Michaline Ale Milunia szybko rośnie ;) słodka lala z niej :) BeBe Co u Ciebie ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisOsz
Dziś miałam pierwsza wizytę startową, no i klapa jest podejrzenie jakiegoś polipa co uniemożliwiło zaczęcie stymulacji,jak to ponownie się pokaże to czeka mnie histeroskopia za 2000tys zł.No i mam zrobić badanie AMH na rezerwę jajniowa,bo n usg wyszło że na każdym jajniku mam po 4 pęcherzyki.Powiem szczerze, że płakać mi się chce ale też tłumaczę to sobie, że może ktoś czuwa nade mną, żeby tak w 100% się przygotować,i po pierwszej stymulacji i zarazem transferem będziemy już rodzicami :-) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisz, kochana, dobrze wiem jak to jest kiedy ktoś ci każe czekać, ale z drugiej strony trzeba zrobić wszystko aby IVF było jak najbardziej skuteczne, bo w końcu to są duże pieniądze. Zobaczysz już niedługo będziesz odliczać dni do testu ciążowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zostało mi 200 ml Gonalu F w lodówce z dziesięcioma igłami. Szkoda wyrzucić tak drogi lek, może którejś z Was się przyda. Sprzedam za połowę ceny rynkowej czyli 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisOsz
Nikol dzięki tego się trzymam że to już niedługo, dobrze że to forum jest bo przynajmniej można się wygadać, bo u mnie to tylko moi rodzice wiedzą o in vitro, i nie ma tak bezpośrednio komu się pożalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisOsz, po to jest to forum abyśmy się wspierały nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sylwia ja do starosławskiej chodze od 2 ivf a przeszłam juz 4 ,dzis byłam na wizycie podpisaliśmy dokumenty na refundację i zaczynamy jak się pojawi@.ja zrobiłam tyko amh a reszte badań mam ważnych z maja bo podchodziłam do ivf na cyklu naturalnym i histeroskopie miałam też w maju.a odnosnie histeroskopi to w białymstoku też można zrobić prywatnie i za połowę 1000zł,warto sie dowiedzieć.na refundacje zapładniają tylko sześc komórek.pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaXYZ
Witajcie czy któras z Was posiada może informacje na temat urlopu dr. Taszyckiej? planuje tak po "cichu" wyjazd do Novum pod koniec sierpnia, nie chce innego lekarza a z takim pytaniem do kliniki troche głupio mi dzwonić :) Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nikool - powodzenia - ja tez miałam podany jeden zarodek za nomową mojej dr prowadzącej. początkowo załowałam bo to zawsze mniejsza szanasa a potem w zagrożonej ciązy (bo udało się przy pierwszym podejściu) dziekowalam mojej dr bo miałam problemy z szyjka i ciąży blixniaczej bym mogła nie donosić - wszystko ma swój sens i cel. Trzymam za was kciuki && monis _ ja robiłam histeroskopie ze skierowaniem z Novum na Karowej za free - w lato maja krótkie terminy można się zapisac z miesiąca na miesiąc wiec nie przepłacaj tylko działaj na NFZ, będzie dobrze lato - co u Ciebie? pozdrowionka dla wszystkich mamus i starających 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×