Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A ja nadal karmie i przyznam ze juz nie chce... Nie moge wyjść wieczorem bo Milka po przebudzeniu potrzebuje przytulić sie do cyca... No i teraz przymierzam sie do odstawienia ale to przymierzalnia trwa juz ze dwa miesiaca i jest mi cieżko... Boje sie jej płaczu.. Przesylam mnóstwo pozytywnej energii od nas Na dniach bede robiła wyprzedaż milkowej szafy, wiec zapraszam.. A dzis wieczorem ma tlc dokument o in vitro z novum. Widziałam tez w zwiastunie Lewandowskiego i Zamore. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki ,gratuluje zafasolkowanym ,wytrwałości starającym się.nie pisze ale cały czas czytam .Po mojej ostatniej porażce jednak zdecydowałam sie na kolejne badania u kolejnego immunologa teraz u Dubrawskiego ,zlecił badania za 6 tys ,jestem juz po wynikach i klejnej wizycie ,mam podwyższone NK jakieś tam nie pasujące kir,cytoksycznośc co powoduje brak zagnieżdzania zarodków a jeżeli już sie zagnieżdziły to mój organizm je niszczy,mam zlecone wlewy z imunoglobuliny ,KASIAN jaki problem był u ciebie co ci zlecił ,bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje ,gratuluje i życze spokojnych miesiecy do rozwiązania,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kotek, w sumie tak patrząc na Ciebie to chyba mam podobne wyniki. Najgorsze z nich to polimorfizm, który polega na podwyższeniu ilości i aktywności komórek NK. Poza tym powoduje on to, że mój organizm przy zarodku tworzy stan zapalny niszczący dziecko - tak jakby był on zadrą albo komórką rakową. Mój M też ma polimorfizm, który działa tak, że zarodek za słabo się zagnieżdża albo nie jest w stanie się zagnieździć. Mam też rozjechany immunofenotyp, ale to jest związane z komórkami NK, i za dużo antykardiolipin. Sporo tego... Dr D najpierw zlecił mi intralipid (to są te immunoglobuliny, co ty też je pewnie masz), ale mieliśmy tylko mrożone i słabe zarodki więc się nie udało. A przed świeżym transferem zlecił jeszcze 3 razy szczepienia z limfocytów i po pozytywnym teście pilne doszczepienie. Poza tym screatching, encorton, wit. D3, colostrum, probacti, Clexane i wszystko co zleci Novum. Koszmar, ale czego się nie robi dla tego małego stworka w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Dziewczyny-czy jest tu ktos kto jest w programie i mu sie udalo? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rozpoczęty II etap stymulacji. Doszedł Gonal w penie. A za tydzień jeszcze dojdzie prawdopodobnie Menopur (3 zastrzyki to podobno standard). Hormony i USG są ok. I to tyle. A ty E. jak tam? Jaki etap u ciebie? Kiedy wizyta? Ja następna środa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- napisz mi jak się czujesz i kiedy masz następną wizytę u swojego lekarza . U mnie narazie dobrze bez ciężkich objawów tylko piersi odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ile czekałyście na wynik testu friberga, powiedziano mi że się czeka 21 dni a ja się już umówiłam na wizytę za niecałe dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Gosc 71-ja odczuwam mega mdlosci nie biore tych witamin o ktorych pisalas. Bylam na wizycie we wtorek zlecil mi badania i kolejna wizyte mam 5.11.Zrobil mi jeszcze raz usg i zmierzyl tetno plodu. Wszystko ok. A Ty kiedy,bo Ty idziesz do Novum tak? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- ja mam wizytę w novum 23.10 , a ty dostałaś już kartę ciąży bo ja jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
GOSC71-Tak dostalam karte ciazy,wyznaczyla mi termin porodu itd. Pewnie dadza Ci teraz jak bedziesz na tej 2wizycie. Mi pow. Ze moge juz zapisac sie do swojego lekarza za ok. 2tyg od wizyty w Novum no ale bylam u swojego lekarza i pow. Ze za 3tyg bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, ja wizytę mam za 10 dni. Zastrzyki znoszę dobrze, chociaż podobnie jak u Ciebie dostałam 4 dni wcześniej miesiączkę, ale myślę, że to nie będzie stanowiło problemu. Ty już jesteś bliżej końca, będziesz testowała, a ja dopiero będę miała punkcje. A Ty jak się czujesz? Następna wizytę masz w środę, kolejne pewnie będą co dwa dni. Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamusie :) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Troche mnie nie było, ale podczytuję Was i 3mam kciuki za wszystkie. RENIA daj znać, co u Ciebie, jak sobie radzisz ... Ja teraz mam być na tabsach anty przez 3 cykle, zeby endo mnie nie dobiła, a styczeń/luty działamy dalej, mamy 2 mrozaczki. Tylko tyle i aż tyle, przez ta moja endo tylko 4 komórki miałam :-( Skoro za pierwszym razem sie nie udało, to nie ma bata, za drugim bedą bliźniaki ;-) Milej niedzieli, spokoju i relaxu :-) Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś o godz.15.00 na TLC powtorka pierwszego odcinka "Czekając na dziecko" Ja oglądałam już tydzień temu ale powtórkę równie chętnie obejrzę ;) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a wiecie czy da się to gdzie indziej obejrzeć bo nie mam kablówki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Gosc 71,Monis-Jak u Was?Ja przez dwa dni ledwo zyje tak mnie mecza wymioty. Mialam dzwonic do swojego lekarza ale stwierdzilam ze nie bede panikowac pewnie sporo kobiet tak ma. Pozdrawiam wszystkie i zycze dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość84 u mnie jutro się okaże jak jest bo mam wizytę a objawy już praktycznie ustąpiły i to mnie trochę martwi, bo się naczytałam w internecie. Pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- ja nadal nie mam nudności i wymiotów , jutro jadę na wizytę to napiszę co słychać .Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu dziś obejrzałam odcinek na TLC. szkoda tylko ze nie pokazali dalszych podejść tej pary z zamrozonych zarodków:( musieli podchodzić do IVF tak jak my podchodziliśmy bo lekarz spytał jakiego znaku zodiaku byłoby dziecko gdyby się udało i ona odpowiedziała koziorożec czyli tak jak Mój synek...oj wróciły wspomnienia, mój maz stwierdził ze trzeba mieć nerwy ze stali do leczenia, dobrze ze dziecko leczy wszystkie rany i szybko zapomina się o niepowodzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa Na jednym ujęciu widać u dr w gabinecie kalendarz na scianie a w nim zaznaczony okienkiem dzien 24 kwiecień, chyba w tym dniu p.Agnieszka miała punkcje o ile pamiętam ;) Szkoda,że nie podają dalszych info o tej parze,czy im się udało?? Ale za to wczorajsza para zakonćzyla swoje starania podwójnym szczęściem :) Oby więcej takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja juz po wizycie, dzieciaczki rosną i już B-) było widać rączki i nóżki, w 9 tc mają ponad 30 mm. Dziewczyny mam do Was pytanie czy robiłyście test pappa, bo dziś dr zapytała czy chcemy zrobić ale trochę poczytałam o tym,że to nie daje jednoznacznej pewności a może wywołać niepotrzebny stres. Pozdrawiam MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym robiła PAPPA w każdej okoliczności. Czy byłaby to ciąża naturalna czy nie... Stres? Myślę że większym stresem jest zastanawianie się do końca ciąży czy dziecko będzie zdrowe. Te badania prenatalne z krwi powinny być moim zdaniem refundowane w każdym przypadku ciąży. Jak dla mnie absolutnie podstawowe badanie. A wiesz może co wchodzi w skład ceny za ten test w Novum (bodajże 510 zł). Rozumiem że to cały test, czyli badanie krwi+USG+interpretacja. Może polecicie dziewczyny jakiegoś dobrego lekarza ze Św. Zofii, który poprowadziłby ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym robiła PAPPA w każdej okoliczności. Czy byłaby to ciąża naturalna czy nie... Stres? Myślę że większym stresem jest zastanawianie się do końca ciąży czy dziecko będzie zdrowe. Te badania prenatalne z krwi powinny być moim zdaniem refundowane w każdym przypadku ciąży. Jak dla mnie absolutnie podstawowe badanie. A wiesz może co wchodzi w skład ceny za ten test w Novum (bodajże 510 zł). Rozumiem że to cały test, czyli badanie krwi+USG+interpretacja. Może polecicie dziewczyny jakiegoś dobrego lekarza ze Św. Zofii, który poprowadziłby ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym robiła PAPPA w każdej okoliczności. Czy byłaby to ciąża naturalna czy nie... Stres? Myślę że większym stresem jest zastanawianie się do końca ciąży czy dziecko będzie zdrowe. Te badania prenatalne z krwi powinny być moim zdaniem refundowane w każdym przypadku ciąży. Jak dla mnie absolutnie podstawowe badanie. A wiesz może co wchodzi w skład ceny za ten test w Novum (bodajże 510 zł). Rozumiem że to cały test, czyli badanie krwi+USG+interpretacja. Może polecicie dziewczyny jakiegoś dobrego lekarza ze Św. Zofii, który poprowadziłby ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilalu tu nie chodzi o pieniądze, a stres chyba zawsze będzie czy zrobię badania czy nie bo ich wyniki nie są jednoznaczne ich wynik to prawdopodobieństwo. Zrobię pierwsze Usg i zobaczymy co ono pokaże. Pozdrawiam MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Monis a ile Ty jestes w ciazy?kiedy bedziesz miala to USG o ktorym piszesz w powyzszej wypowiedzi?Ja jeszcze nie myslalam czy robic te testy. Ja mam jakies wazne Usg za 5tyg. Ja mam ciaze okreslona na 7tyg i 6dni. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - ja miałam punkcje 28 kwietnia wiec bardzo blisko ich terminu... tak wczorajsza historia super pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja jestem w 9 tygodniu a usg muszę zrobić między 5 a 19 listopada (11 -13 tc). Pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Lillalu. Jak minęła wizyta w dniu dzisiejszym? Kiedy masz następną? Powiedz proszę, czy przy stymulacji odpuściły Ci bóle głowy? Jak myślisz kiedy będziesz miała punkcje? Coraz bliżej końca:-) pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×