Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gosc84
Mi nie mowili o lezeniu,tylko zeby dbac o siebie itd ale zwolnienie dali na 2 tyg. Ja lezelam z 1 dzien ale staram sie rano lezec dluzej w lozku wieczorem klasc sie w czesniej i w ciagu dnia cokolwiek. Dla mnie najgorsza jest niewiedza.....co tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie, u mnie dziś czyli 16 dpt hcg 3260, progesteron 468, czuję się dobrze tylko trochę brzuch mnie pobolewa...powiem Wam, że to co się dzieje teraz w moim życiu to CUD, który sprawia, że jestem szczęśliwa ale także każdy dzień to obawa. Pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- jak się dzisiaj czujesz ? Przypomnij mi proszę kiedy miałaś transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
w sobote. ogolnie dobrze ale dzis prawie wogole nie lezalam i wieczorem kilka razy nagle zabolal mnie brzuch.A Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
ja też trochę leżałam ale dziś mnie nie pobolewał brzuch a Ciebie cały czas boli czy tylko czasami? Ja miałam w sobot o godz 13,30 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,dzieki BUBU potowarzysze ci w dalszej walce tylko musze sie troche pozbierac,mam kłopoty rodzinne do tego nienawidze pogody jaka sie teraz zaczeła,najchetniej wyjechałabym tam gdzie cały czas swieci słonce a temperatura nie spada ponizej 25,a jeszcze do tego wszystkiego od soboty zgineła moja kotka ,maz pracuje wiecznie na noce ,dopuki mieszkała z nami siostrzenica meza nie czułam takiej samotnosci, mieszkała z nami 6 lat .MONSUNN u mnie po badaniach stwierdzono przeciwciała przeciw plemnikowe,wysokie komórki NK,podwyższone limfocyty CD56, prawdopodobnie to wszystko nie pozwala zagniezdzic sie zarodkom a jezeli juz sie zagniezdza to w pierwszym tygodniu komórki NK wytwarzaja cytokiny które niszcza zarodek,to jest teza Malinowskiego.Boje sie ze badania u dubrawskiego wykryja jeszcze cos innego,daj znac jakie badania ci zlecił,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
gosc71-czasami mnie boli. zapisana bylam 13.10 ale sie opoznilo z 15 min napewno. a kto Ci robil transfer? kiedy masz zrobic test bo mi ze za 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
mi tez się opóżniło dr. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
To jesdnak musiałyśmy się widzieć -a Ty po transferze to gdzie siedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
troche bylam na dole ale niedlugo. A Ty jestes z programu NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- nie ja prywatnie się leczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kotek - aż się boję jechać do tej Łodzi,nie umówiłam jeszcze terminu,bo nie mam pojęcia jak to zaplanować.Punkcja będzie pewnie koło lutego więc wtedy powinnam już być po szczepieniu jeśli takowe zleci,prawda?Z tego co czytałam fora te szczepienia działają tylko jakiś czas i nie wiem czy nie będzie tak,ze transfer przypadnie po terminie jeśli już teraz pojadę na wizytę.Najlepiej się umówię na koniec listopada,jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1975
witam BUBU leczenie u malinowskiego trwa długo i jeżeli ivf planujesz na lutego to możesz nie zddązyć.ja pierwszą wizytę miałam w maju 2012 odrazu po wizyce zrobiliśmy badania z męzem ,byliśmy razem i byliśmy przygotowani finansowo,na wyniki czekaliśmy ponad miesiąc pod koniec czerwca kolejna wizyta diagnoza i zlecone szczepienia ,1 na początku lipca 2 .w połowie na początku sierpnia test MRL po miesiącu wynik[na początku wrzesnia]wynik zbyt niski doszczepienie w połowie września kolejny test MRL wynik w połowie pażdziernika -zadowalający , na początku listopada wizyta u malinowskiego czy mogę podejśc do crio,dołożył mi dodatkowe leki których wcześniej nie brałam-fraxsiparina ,acard i większa dawka encortonu 4 tygodnie przed crio,ale ja już znając wynik testu MRL zaczełam przygotowania do transferu który sie odbył 27 listopada -udało sie ale na krótko podobnie jak u ciebie. Tak to mniejwięcej wyglądało,a szczepienia chronią ok pół roku,ale czym dalej pewniej ich ochrona jest słabsza tak mi sie wydaje.BUBU a skad jesteś moż bliżej do Dubrawskiego on też stosuje szczepienia a takze wlewy a i wizyta o 100 zł tansza ,bo badania to wszędzie w kosmicznych cenach.pozdrawiam daj znac jaką podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy w ciąży zawsze muszą być wymioty, czy ich brak oznacza coś złego? Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia83l
Czesc Dziewczyny proszę napiszcie, kogo polecacie w novum, aby rozpocząć.. strania się o dziecko - ale tylko poprzez invitro będę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy w ciąży zawsze powinny być mdłości, czy ich brak świadczy o czymś złym? Ja polecam dr Sowińska, Taszycką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia83l
a doktor zamora jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia Dr Zamora jest stawiany na 1 miejscu zaraz po samym szefie dr.Lewandowskim. Potem chyba dr Wojewódzki, nie polecam dr Lewickiej, tak jak większość zresztą nas tutaj. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka7
kasia 831 co do dr z to mogę powiedzieć tyle, że leczę się u niego 4 lata i 7 razy podchodziłam do transferu (4 wykonywał on sam), niestety do dziś dzień nie udało mi się zaciążyć, tak więc wg mnie wszystko to kwestia szczęścia, albo się je ma albo nie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia831l
Dzieki dziewczyny, ja chce zamrozić moje komórki, i chce aby dr zadecydował - jaki jest najlepszy protokół .... Amazonką , kurczy strasznie mi przykro, tyle razy... Ale kochana - widocznie tak a być, może nie ten czas... Ale wierze, że następnym razem sie uda. Wiem co mówię, bo mam już jedne maleństwo po invitro i wiem, co człowiek przechodzi. I wiem, że jedyna recepta na ten smutek - jest dziecko, i można pocieszać ale to i tak nic nie da.... Mam już swoje lata, i chce zamrozić komórki aby wrócić po nie za dwa lata. Dlatego szukam lekarza, który zadecyduje co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kotek - ja jestem ze świętokrzyskiego więc rzeczywiście znacznie bliżej mam do W-wy,ale o Dubrawskim tyle złego słyszałam,ze nie wiem czy się zdecydować.Może masz rację,skoro metody stosują podobne to warto się zgłosić do Dubrawskiego.Czy ktoś może wie czy ten pan D. przyjmuje w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
gosc 71-jak sie czujesz,kiedy robisz test czy najpierw beta?ja juz sama nie wiem -najchetniej bym juz zrobila ale postaram sie wytrwac i zrobic za 14dn no moze za 13:). ja mam nagle bole brzucha(dol brzucha),dzis tez jakos dziwne bicie serca ale nie wiem czy to z nerw czy z jakis innych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DandM co tam u Ciebie, jak się czujesz? Robiłaś już test? Pozdrawiam MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Monis -DandM niestety sie nie udalo.....:(pisze w Jej imieniu bo nie ma aktualnie dostepu do netu.A Ty jak sie czujesz?Ja jestem 9dpt i wczoraj mialam nahle dosc silne bole brzucha, brzuch duzy i nagle szybki rytm serca,piersi po nadal bola Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze jaka szkoda a tak wierzyłam, że jej się uda,a ja czuję się dobrze, z objawów to bolą mnie piersi, mam niesmak w ustach po niektórych rzeczach,no i brzuch mnie momentami pobolewa i to mnie najbardziej niepokoi. W piątek mam badania krwi i usg i codziennie proszę swoje dzieciaczki, żeby były silne i rosły, no i nie może być inaczej, wierzę, że to jest nasz czas.Pozdr MoniśOsz i trzymam kciuki za staraczki, żeby to wszystko łatwiej szło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84 -sorka że dopiero Ci odpisuję . Mnie czasami pobolewa brzuch ale nie wiem czy to dobry znak , piersi to są tkliwe po lekach a poza tym nie czuję się w ciąży . A Ty jak się czujesz ? Mnie korci zrobić test jutro ale sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
gosc 71-ja w niedziele i wczoraj mialam bole duze az bralam nospe czego wczesniej nie robilam. Mialam nawet konsultacje tel bo dziwnie sie czulam ale wlasciwie oprocz nospy nic nie uslyszalam konkretnego. Jak masz robic test to lepiwj idz na krew-beta hcg. czasem z testu nie wychodzi. Dzis mniejsze bole ale np glowa mnie boli ale czy to ma jakis zwiazek?-nie wiem. To moja pierwsza proba wiec wszystkie objawy sa mi obce i nie wiem o czym swiadcza. Ja zrobie test chba w piatek mowili mi zebym zrobila w sobote .... Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matyldama napisz czy Ci sie udało, czy którejs z Was sie ostatnio udało? zadnych dobrych wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Ja test robie w sobote. Ktos jeszcze w najblizszym czasie? Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki -Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czekam z niecierpliwością na wyniki Waszych testów po transferach... Ja od 1.10 będę miała zastrzyki. Powiedzcie proszę jak "dajecie sobie z nimi radę". Jakieś praktyczne porady jak, w jakie miejsca najlepiej je robić...? Jestem coraz bardziej przerażona :) ale wiem, że dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×