Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa-dzięki za odpowiedź.:)No też tak mi się przecież wydaje,bo przecież to podobnie działa i wszystko w środku widać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwariuje chyba z tej niepewności.. Postanowiłam nie robić sikańca, tak jak Ty Julciaaa, tylko poczekać. Nie czuję się jakoś inaczej, czyt. w ciąży, chociaż zresztą skąd mam wiedzieć jak w ciąży nigdy nie byłam. Oprócz bolących piersi i żółtawego śluzu nic więcej nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem...przeczytałam jakieś kilkanaście minut temu na necie.:/Szkoda Jej-młoda jeszcze była--mogła pożyć !Bardzo lubiłam Jej piosenki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka - jak masz sie meczyc i zastanawiac to moze lepiej zrobic test? ja Ci powiem ze ja nie robie bo ja po prostu czuje ze nic sie nie dzieje, nie ma objawów ciazy to sobie testowanie daruje bo juz wiem i mam porównanie ze jak sa objawy to i ciaza jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mam testu w domu, więc nie zrobię :) Mnie bolą piersi już z tydzień, dzisiaj już mniej i mam taki żółtawy śluz. A jakie mogą być objawy? Wiem, że każda ma inne, ale tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-a jakie Ty miałaś objawy ciąży i kiedy pierwsze? karina1212-wiem,co to znaczy tak się męczyć i myśleć.:/A mierzysz sobie temperaturkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zbliza sie moment rozliczen podatkowych. Prosze was z całego serca, jesli nie macie pomysłu na swój 1% podatku przekażcie go mamie chorego Filipka. Iwonke poznałam na forum, mamy synka w tym samym wieku, filmik o jego chorobie mam w stopce. Bardzo Was proszę pomóżcie _________________ igrek - głownie sennosc, bole podbrzusza wyczulony wech, zaczłęo sie jakis tydzien po owulacji wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no bo wiadomo przecież, że każda z nas może mieć inne objawy i to w różnym czasie, a i one są baaardzo zbliżone do okresu:/Mogą również świadczyć o zachwianiach hormonalnych, no i tak w ogóle wielu wielu innych sprawach ! Ech... A bóle piersi ? I czy mierzyłaś sobie może temperaturę ?? Ja jak najbardziej mogę przekazać ten 1 %......jeszcze się nie rozliczałam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaline
Czesc dziewczyny. igrek, medicover to przychodnia i mam abonament z pracy, dlatego za hormony nie muszę płacić.. Ale muszę mieć skierowanie, więc najpierw do ginekologa a potem na badania.. Mi tez się zaczęły bole piersi, więc czekam na miesiaczka:( Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline-aha czyli to Medicover to w jakimś mieście tylko jest zapewne.:/ Również miłej niedzieli Wam wszystkim życzę.;D Ja jutro 1 dzień do pracy, bo od wtorku ten szpital zaliczyłam! Mi też się zaczęły od kilku dni bóle piersi ( dawno ich już nie miałam, jakby w ogóle nie istniały, więc dla mnie t nowość...hehe ;p ) i temperaturę w pochwie mam podwyższoną o kilka kresek w porównaniu z I fazą cyku ( aż zaskoczona tym jestem, bo od około gdzieś 5 cykli tak nie miałam...ja mierzę codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka ).:-)Raczej staram się tego z niczym nie łączyć--tym baaardziej z ciążą domniemaną, bo u mnie tyle problemów---przede wszystkim to FSH, więc może po prostu hormony wracają do normy ( chociażby to właśnie ), tym bardziej,że piję tą mieszankę ziół od kilku dobrych miesięcy,więc może i to coś uregulowało,ale...jak zobaczyłam taką tempke,to aż się w termometr kilka minut wpatrywałam,niedowierzając,że w II fazie cyku mogę aż taką mieć------w każdym bądź razie dziwne to jest teraz!!Z 1 strony się cieszę,bo coś się ruszyło do przodu mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama... witam.. ja co prawda jestem w 2 ciazy (naturals) wiec nie wiem czy moje objawy sa takie same co maja ososby po zabiegach in vitro czy insem... ale u nie nie bylo zadnych objawowo w dniu przewidywanej@ nic a nic a po 2 tygodniach bylo mi zimno innym razem cieplo... obecnie jestem w 19 tc i dopiero odczuwam tkliwosc w piersiach ale jak ktos pisal tu kazda kobieta jest inna... i kazda moze inaczej odczuwac swoje dolegliwosci zatem nie moge watpic ze mozecie cos innego odczuwac co ja... mnie mdlic zaczelo dopiero ok 8 tc i trzymalo do 14tc mniej wiecej... i ulubionym napojem na poczatku ciazy bylo mleko ktorego teraz niekoniecznie lubie.... ale w poprzedniej ciazy mialam dokladnie to samo.... w pierwsza ciaze nie moglam zajsc przez rok a ciagle doszukiwalam sie objawowo ktore niby odczuwalam a dopiero jak zaszlam to nic nie czulam i wtedy pojawily sie 2 kreski.... wiem jak czekacie z utesknieniem na to i wiem jakie to trudne tak nie robic testu a jednak chcialoby sie, doskonale Was rozumiem.. ja obydwa testy robilam 4dni po spodziewanej @ i w jednym i w 2 przypadku wyszly 2 krechy i to nie z 1 moczu porannego a wrecz po wypiciu szklanki herbaty.. jesli jest ciaza to wyjdzie o kazdej porze dnia... trzymam kciuki za Was kochane i zycze maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie mierzę temperatury, zdaję się na lekarza i działamy wtedy kiedy on mów i:) Folik32 - dziękuję za słowa otuchy, życzę dużo zdrówka Twojemu maluszkowi i Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-to jest mój naturalny cykl,bez żadnych tak zwanych "wspomagaczy".:P Więc dlatego widzę różnicę i ją Wam opisałam.:p Ja się strasznie boję i martwię, bo jak się okaże 31.01 po tym 2 usg u dr Garwolińskiego, że to wodniak, no to będę go musiała usunąć i już nigdy naturalnie nie uda mi się zajść w ciążę.:(Zresztą...jak dotąd przecież przez tyle lat i też mi się to nie udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodatkowo oprócz bólu piersi przed @ mam plamienia przez jeden dzięń i takie, jak to ja nazywam, kręcenie w jajnikach. Dzień po tym jest już @. Często przed @ boli mnie też głowa, wyskakują pryszcze i ostatnio mam większy apetyt. Tak sobie myślę, że ten apetyt to przez hormony, które biorę. Kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne i powiem Wam, że czułam się przy nich super. Żadnych krost (miałam z nimi problem po odstawieniu - strasznie męczyły mnie te krosty, non stop je miałam) i innych uporczywych objawów. Ajjj ciężkie jest życie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że każda z nas by chciała.:)To oczywiste przecież.;D Dzielimy się tutaj różnymi i doświadczeniami i również przemyśleniami swoimi, a to pomaga nam wszystkim.:D karina1212 - a Ty zamierzasz w końcu zrobić ten teścik ? Ja na razie skupię się nadal na mierzeniu tej tempki.:)Szkoda,że w szpitalu nie mierzyłam,ale same wiecie jak tam jest ! Tak no to może miałabym dokładniejszy obraz tego, co się teraz dzieje z moim organizmem. Ja wierzę, modlę się i cały czas mam nadzieję.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Julciaaa- ja mniałam histero po 12 d.c. Tak naprawde to musiałabym zajrzeć w papiery . Powiem że zdiwiło mnie to że dr kazała zrobić posiew 2dni przed @. Ja byłam w Novum w różnych lekarzy to wszyscy zalecały mi robić cytologie , posiew tak w połowie cyklu , a tobie tak pózno ? Igrek - witam ciebie ! Zrobiłam sobie przerwę na odpoczynek , mój organizm kiepsko toleruje leki hormonalne . Dziewczyny co do dr Cz to ja z julcią zgadzam się , teraz moja koleżanka poszła do niego . To była bardzo nie zadowolona , też moim zdaniem taki nieogarnięty jest. Jak już iść to wolę do przyjemniejszych dr , i tak za każdą wizyte płacimy . Igek - a co do histero , ja 1 mniałam robioną w Novum , a drugą w szpitalu na NFZ . Ale jak mniałaś laparo to mi się wydaje że nie potrzebujesz robić histero , a zresztą lekarze by ci powiedzieli . Takie jest moje zdanie . igrek - Medikover jest w Warszawie , ale jest dużo takich istytucji w jakich możesz sama sobie wykupić abonament, napewno w twom mieście również jest tylko pod inną nazwą . Moja koleżanka sobie wykupiła w Damianie , płaci co miesiąc. Dziewczyny jak ja byłam we wszesnej ciąży żadnych objawów nie mniałam . U mnie zawsze tydzień przed @ mam olbrzmiałe i bolące piersi , pobolewa mi brzuch i jestem rozdrażniona. Czasami ale niezawsze przed @ wydzielami się taki śluz . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76-co to znaczy,że kiepsko reagujesz na te leki hormonalne?Może zacznij sobie pić te ziółka--na pewno Ci nie zaszkodzą,a mogą tylko pomóc......tym bardziej,że 1 z dziewczyn tutaj pozwolił na nie dr Zamora.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - dzieńki pomyśle nad tymi ziołami . Mi po lekach hormonalnych strasznie bolaw brzuch , i sporo przytyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
witam serdecznie.jestem tu nowa i tylko proszę o jedną rzecz chcę się poddać leczenia w klinice Novum ,a właściwie mój lekarz mi ją zaproponował tą i Białystok ,ale ta odpada 700km nie mogę .Proszę pomóżcie jakiego lekarza wybrać ,będę wdzięczna za szczerą odpowiedź ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;)Witam Cię bardzo serdecznie ! Ja na razie tylko 1 raz byłam u dr Jakubczyk, bo poleciła mi Ją moja dr z Krakowa, więc też nie mam dużego doświadczenia...dopiero w sumie na początku drogi tu jestem.:(Czytałam,że polecają dr Zamorę.:-)Poczytaj od kilku stron wstecz i na pewno znajdziesz odpowiedź.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę od strony 171.;D Pozdrawiam i życzę Ci, aby się udało.:-)A ile masz km do Warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
ja mam do wa-wy 300 jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
Myślałam o tym Zamora bo czytałam o nim komentarze i były niezłe, ale i o Jakubowskim też myślałam widziałam go kiedyś w tv i wydawał mi się rzeczowy i konkretny .Mam dylemat .Kobiety nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie chcesz kobiety?Dr Jakubczyk ma dobre opinie na necie, ale z tego co wiem, to i Ona ma mnie dalej do innego dr przekazać.:D Może inne kobietki Ci też napiszą, bo ja tylko z opinii na tym forum mogę Ci coś podpowiedzieć, ale w sumie to i ja się nad którymś z nich zastanawiam. A długo się już leczysz, jeśli oczywiście można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
igrek ...mogłabyś troszke opisać co miałeś na pierwszej wizycie ?::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
jeżeli chodzi o mnie i o kobiety to źle mi sie kojarzy kobieta i dobry ginekolog ,ale to moja wizja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×