Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa-wyniku nie mam jeszcze.:/Pani dzwoniła nawet do innego miasta-tam,gdzie jest wysyłane badanie i Panie stamtąd miały Jej dać znać potem telefonicznie co i jak i miała do mnie dzwonić,ale cisza.:(W ten piątek mój partner idzie tam zrobić jeszcze anty HBs,więc zapyta powtórnie.:D Ja dzisiaj robiłam tam jeszcze Test Friberga ( wynik za około 3 tygodnie dopiero ), przeciwciała w kierunku różyczki IgG i VDSL - za około coś 4 dni będą wyniki.;D Pani z Laboratorium mi powiedziała, że tamte Panie tak tylko sobie napisały te 10 dni roboczych czas oczekiwania, nie przewidziały jednak, że trzeba je zawieść, przywieść itd.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-w sumie to temperaturę mam podwyższoną dopiero kilka dni, bo w szpitalu jej nie mierzyłam ! Jednak tak jak pisałam tu wcześniej--ja wcześniej od września miałam taką samą w II fazie cyklu co w I i dlatego dla mnie to jest coś nowego.;D A nic nie biorę - ani Luteiny ani Duphastonu...w ogóle nie jestem na żadnych lekach hormonalnych w tym cyku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-moje gratulacje,brawo ! Cieszymy się o oczywiście zazdrościmy Ci.;D Nadzieję daje to, że kolejnej z nas się udało, więc niepotrzebnie wcale jest Ci niezręcznie pisać.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE-w poniedziałek zrobiłam posiew czystości pochwy i posiew z kanału szyjki.:)Udało mi się na NFZ umówić jeszcze przez szpitalem,gdyby mi tam nie zrobili.:)No i się nie pomyliłam, bo na takie konsultacje się niestety czeka na inne Oddział.:(Wyniki mi dzisiaj partner odebrał i Pani w Laboratorium Mu powiedziała, że są dobre.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline-a Ty kiedy planowo powinnaś mieć @ ? Będziesz testować ? Mi 28 dc wypada we wtorek.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli miałam rzeczywiście tą owulację no to konkretnie 15 dc ( 16.01 ).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - nie patrz na lekarza, bo to nie tylko od niego zależy czy zajdziesz w ciążę:) W pierwszym cyklu z Clo Puregonem i Ovitrelle byłam pod opieką dr Anny Lewickiej, robiliśmy wszystko tak jak kazała, ale niestety nie udało się. Mi z badań zrobionych przed leczeniem wyszło, że mam podwyższoną prolaktynę(na obniżenie brałam bromocorn) i widocznie wtedy jeszcze nie spadła i nie udało się zajść, poza tym wszystkie inne hormony były ok. W drugim cyklu byłam pod opieką lekarza (zwykły ginekolog) u mnie na miejscu. Brałam Clo i potem zastrzyk z Pregnylu, miałam późną owulację, pękły dwa pęcherzyki. Tak myślę, że to ta prolaktyna spadła i udało się. To jest 4-ty tydzień ciąży. Teraz widzę, że już tydzień po zapłodnieniu miałam objawy. Byłam senna (i dalej jestem) i miałam wilczy apetyt. Grunt to wyregulować hormony, a jak to nie one to szukać dalej. Trzymam kciuki za Ciebie i za Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-a Ty jak długo się starałaś? Ja testować no to nie będę, bo w wtorek jadę do Novum na usg, więc i tak wszystko się okaże.;D A po 2 no to raczej trudne by to było do uwierzenia, że i mi się udało, zważywszy na fakt, jakie mam problemy.:/Pozdrawiam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-a i jak się Kochana czujesz jako już mamusia ??? Bałaś się odebrać betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie. Trudno w takich chwilach napisać coś co nie brzmi banalnie.Dużo siły ci życzę i całym serduchem jestem z tobą. Karina Serdecznie gratuluje:) Oby więcej takich newsów na forum. Captcha, Szczęsliwa mama U mnie czas pędzi jak szalony. Jestem na etapie szukania niani dla małej bo niedługo czas wracać do pracy.Jak to szybko zleciało:( Mała jest coraz fajniejsza. Śmieje się radośnie, gaworzy. Jest cudna. Dzisiaj jadłyśmy pierwszą zupkę:) Zaczyna chyba ząbkować bo ślini sie niemiłosiernie i jest jakaś marudna.To super okres. Uwielbiam ją:) Dziewczyny miło tu wpadać i czytać, że coś się dzieje.Czytam was jak tylko mam możliwość i trzymam kciuki za każdą z was. Dzielne z was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Karina oby jak najwięcej takich wiadomości Gratuluję z całego serca! Captcha u Nas w porządku. Właśnie skończyliśmy półtora roczku i jesteśmy już takim małym fajnym człowieczkiem..... Teraz Ty kochana na dniach zobaczysz swoje fasolki! Ale radość!!! Mena życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach niani bo trafić na fajną i odpowiedzialną osobę nie jest najłatwiej. Jedynie co Ci mogę doradzić to pytaj się wśród znajomych tych bliższych i dalszych. Bo w takich chwilach informacja najszybciej przychodzi od osób o których w pierwszym momencie byśmy nawet nie pomyślały. Reasumując rzucaj hasło wszędzie nawet Pani w sklepie u fryzjera. Tu działa poczta pantoflowa. Powodzenia! Captcha powiem Ci szczerze, że byłam bardzo zdziwiona czytając Twojego posta, że za obecność dr Lewandowskiego przy transferze trzeba zapłacić 500zł. Po prostu o tym fakcie nie wiedziałam. Cały czas myślałam, że jest obecny przy transferach w "szczególnych przypadkach".( Ale jestem naiwna bo tak naprawdę to każda z Nas jest szczególnym przypadkiem bo inaczej w Novum by Nas nie było.) A Wam wszystkim , życzę szczęścia, żeby się udało; 1) zajść w upragnioną ciążę, 2) donosząc ją szczęśliwie do końca, 3) witając na świecie zdrowego maluszka lub maluszków........... POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
karinko - Z całego serca ci gratuluje !!!!!! Julciaaa - Przykro mi że ten posiew do bani , ale głowa do góry ja równierz był taki czas że mósiałam 2 razy powtarzać i dopiero za 3 razem było dobrze . Trzymam za dobre wyniki . iza - Przykro mi bardzo że coś takiego nie miłego cię spotkało . Doskonale cie rozumiem , równierz mniałam podobne załamanie . I mnie prowadzi dr Obuchowska . U mnie zapłodniło się 9 , a teraz zostało 3 . Mniałam 2010 r transfer za świerzych , a 2 mniałam z krio w 2011 . Równierz mniałam poronienie i byłam w szpitalu . Masz jeszcze 6 śnierzynek , nie możesz poddawać się . wierze że tobie i mnie i innym dziewczynom udasie . Trzymaj się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Igrek - trzymam za ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
mena 27- Życzę ci powodzenia w poszukiwaniach dobrej niani dla twojej królewny . Moja szefowa znalazła przesympatyczną nianie przez ogłoszenie w gazecie . Ale ten czas szybko leci ? Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
monka26 - Co tam słychać u ciebie ? Pozdrawiam wszystkich dziewczyn i życzę powodzenia !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - leczyłam się 1,5 roku i gdybym nie trafiła do kliniki, gdzie miałam zrobione mnóstwo badań możliwe, że trwało by to dłużej. Nie czuję się jeszcze mamą, w ogóle nie dociera to do mnie, że jestem w ciąży, nawet dziwnie mi tak mówić :) A betę odbierał mój mąż, a ja i tak czułam co się święci. Dziewczyny dziękuję za miłe słowa, kochane jesteście :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina moje ogromne gratulacje. Wiem jak to jest, radość na maxa. Masz ochote krzyczeć z radości ze szczęścia. Gratulacje z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato 76 kiedy moglas kolejny raz probowac. po pierwszej nieudanej probie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capchta jestem w szoku jak może Lewandowski brac dodatkowa kase za transfer. Ciesze sie że Ci pomogl i jestes teraz w ciąży ale jak mozna zdzierac kase z osob ktore tyle przechodza. Zastanawiam sie nad ta akupunktura,kiedy ja mialas robiona i gdzie. Tuz przed transferem czy wczesniej zeby psyche odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - cieszę się, ale teraz boję się czy wszystko będzie dobrze. Wiem przez co teraz przeszłaś, trzymaj się, w końcu i Tobie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-a Ty jaki miałaś problem ? No to dobrze, że beta Ci rośnie.;D I ją trzeba robić co 2 dzień czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie temperatura nadal taka sama i piersi mnie bolą ! We wtorek jedziemy do Novum na badania nasienia i na to moje usg.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, że przyrost po dwóch dniach powinien być o 66%, czyli jest dobrze. igrek - mam PCO i podwyższoną prolaktynę. Widocznie udało mi się ją zbić i dlatego zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×