Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość śmietanka ;)
oj długo leczę się juz 7 lat i to jest najgorsze ,że lekarze nie widza co jest wszystko ze mną i z meżem okey na 100% miałam jedna ciąże naturalnie 3 lata temu brak echa serca w 12 tyg.w ciąże zaszłąm naturalnie po histeroskopii .u mnie diagnozy zawsze brzmią nie wiemy co jest dlaczego pani nie m oże zajśc w ciąże to my nie wiemy .Dlatego chcę już invitro i zakończyć moje starania bo 7 lat starania już mnie powoli męczą .oj długa historia moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
smietanka z jakiego jestes województwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
ja jestem z WLKP..Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
uwierzcie dziewczyny ,że siedem lat leczenia dają się we znaki tym bardziej jak nikt nic nie wie dlaczego ,ja już powoli mówię że zwariuje tylko lekarz i lekarz ,nie mogę powiedzieć ,że byli źli wręcz przeciwnie .Ale naprawdę lata już moje nie pozwalają mi na taka męczarnię psychiczną ,dlatego już invitro nich się robi co chcę od razu podchodzę do niego bo miałm już robione 6 insyminacji w ciągu trzech lat i nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;)-ja siedziałam z moim partnerem na tej wizycie około 2 godzin, więc baaardzo długo mi się wydaje.Pełny wywiad nami przeprowadziła,najpierw ja,potem mężczyzna.;)Wszystkie choroby,dokumenty itd.Spisywała w papiery dużo,potem usg zwykłe,a później dopochwowe,też długo i dokładnie...dużo mówiła,odpowiada na każde pytanie,nie owija w bawełnę--już na koniec wszystkiego powiedziała,jak Ona to widzi dalej i co mamy jeszcze zrobić - jakie badania!Wszystko więc weź ze sobą tam,całą dokumentację.Im więcej masz wyników już,tym mniej będziesz musiała ich robić.Obsługa miła i na recepcji i Ona sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;)My tutaj ze wszystkimi dziewczynami nie dziwimy się tego, że masz już dosyć.:/My też czasami!Miejmy nadzieję,że Ci pomogą w Novum! Tak, jak Ci pisałam,poczytaj sobie posty od 171 strony--ja tam opisałam moją sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
no czyli wrażenia jak na pierwszy raz to masz miłe ,oby tak dalej ,a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;)-a w jakim Ty wieku jesteś ? Ja 32 w tym roku skończę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
Poczytam.A co do kartotek i wyników to troszkę ich mam ,no i bedę miała opinię mojego lekarza prowadzącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;)-no tak, ale i tak wyszłam zapłakana, ale...myślę,że wiele z nas tak reaguje, jak ktoś w końcu przestaje owijać w bawełnę i mówić,że będzie dobrze i że się uda, a mówi Ci po prostu,że jest tak i tak.:/Ja od razu do in vitro zostałam zakwalifikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
oj to ja starsza 36 :) ile lat sie leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze-im więcej tym lepiej-Ona większość spisuje sobie na kartce i myślę,że każdy z Nich,a co ważniejsze, to mogą o ksero poprosić(tam jest),by w karcie było.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwijmy to tak,że nigdy się nie zabezpieczałam i od 2002 roku z przerwami.:/Trochę próbowałam z lekami hormonalnymi w 2006 - 2008,no i teraz od około 2 lat bez skutku.:/Sporo przerwy miałam ze względów osobistych, o czym już tu pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
ale lepiej wiedzieć uwierz lepiej znać prawdę jak być czarowanym.Jesteś jeszcze młoda i będzie dobrze .Wiesz ile będzie ciebie kosztować ta przyjemność ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
śmietanka co do dr Zamory to dobry wybór.Jest on bardzo dobrym specjalistą ,i to on może prowadzić cie w stymulacji do ivf . Dr SZULC też może nie jest zły ale zamora badrzej doświadczony .Jeszczę możesz zastanowic sie nad dr Wojewódzkim też bardzo dobry dr .A co do zabiegu ivf musisz też się nastawic na wielką cierpliwośc ,nie chce cię straszyć ale za pierwszym razem żadko komu się udaję ,ja przeszłam 4 programy i za 5 transferem dopiero mi się udało .Muszisz wykonać szereg badań ,zacznij jak najszybciej bo to wszystko trwa .Trzymam kciuki i oby pierwszy raz był twoim najszczęśliwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie poddawałam się inseminacji, bo partner nie ma problemu, więc plemniki są ok.:P Tylko ze mną jest źle.;(I skupiliśmy się na wzroście pęcherzyków,pękaniu i endometrium...bez rezultatu!A teraz doszło wysokie FSH,prawdopodobnie wodniak jajowodu,więc tylko in vitro mi pozostało, bo normalnie szkoda czasu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyślam się, jaka to może być kwota, ale ja już wiele lat jestem na to przygotowana, chociaż wciąż miałam nadzieję,że naturalnie się uda ! Poza tym rodzice mi powiedzieli, że 1 ivf mi zasponsorują od początku aż do samego końca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
smietanka pisałam już na 171 str o sowoich staraniach. http://optymaln.republika.pl/dz17.html może zmiencie diete? mysle że mi pomogóla. jestem do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
captcha -będę jeszcze myślała nad nim .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
mi udało sie za pierwszym (icsi) z jedną komórką:) wszystko może sie zdarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-a powiedźcie mi, czy się różni badanie HIV od tego HIV Combo, które każą robić w Novum ? Pytam się, bo mój partner oddawała krew i tam ma wśród tych wielu badań anty HIV negatywne, więc czy jest sens to 2 robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
mi nikt kosztów nie pokryje ,ale licząc moje wizyty zabiegi w ciągu roku to te same pieniądz mnie wynosi.Więc muszę sobie skrócić czas oczekiwania .Moja ostatnia nadzieja jest in-vitro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jakby miał złe wyniki tych wirusowych badań itd., no to nie mógłby być dawcą krwi ! To jest logiczne.:)Chodzi mi o koszty,dlatego pytam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanka ;) - ja też mnóstwo czasu na to straciłam, jeżdżąc do Lublina.:/Na dojazdy,wizyty,badania,leki itp.:(I to samo by wyszło też, co bym ivf zrobiła.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka ;)
na razie dziękuję za info ...wejdę jutro po telefoniku i po dzisiejszym przemyśleniu i dam znać do kogo zadzwoniłam :)A może ktoś z was ma numer tel do Zamory ,lub Lewandowskiego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócę do moich wcześniejszych wypowiedzi, to Ci skopiuję o dawstwie.;D Jak możecie-oddajcie krew i poproście o wszystkie badania,że Wam do starań o dziecko potrzebne do lekarza--wydają bez problemu,a zaoszczędzicie kasy na robienie ich prywatnie.:D Mój partner tak zrobił, bo ja mam chorobę autoimmunologiczną,więc nie mogę.;/ Albo połóżcie się do szpitala na badania-tylko wiem,że to nie takie proste,bo ja np. się leczę długo,więc jak teraz byłam, no to kilka udało mi się wysępić.;D Ale---o wszystko człowiek się musi prosić,a i wręcz żebrać czasami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam ogólnie na Novum-tam pytają się, do jakiego lekarza chcesz się zapisać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
śmietanka dr lewandowski to tylko prowadzi stymulacjie a przygotowac cię do ivf musi inny dr . Jeśli tego sobie zarzyczysz oczywiście ta przyjemnośc kosztuje dodatkowo 500 zl lewandowski będzie przy transferze ,mój szczęśliwy transfer prowadził dr lewandowski z wojewódzkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×