Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

postaram sie byc juz dzis na bierzaco ale jak nie pisze to nie znaczy ze was nie czytam mnostwo dla was na przyjscie wiosny i poprawe humoru 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj gad ale produkacja jak w jakiejs fabryce;) lato, rene - witajcie zaczernione :) Odebrałam wczoraj wynik prolaktyny, w końcu mam ja na własciwym poziomie i nie bede musiala brac bromka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Tak w ogóle to przepraszam za błędy. Pisałam po ciemku i jeszcze z komórki. Kordianka Mój mail to mena27@op.pl Wyślij zdjątko i ja ci odeśle swoje Igrek A jak ci wyszła ta pana cotta? Robiłaś tą z reklamy czy jakiś domowy przepis?Ja tak strasznie tęsknię za mlekiem że obawiam się czy sie nie rozchoruje jak już będę mogła sie go napić:) Miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Wczoraj nie mogłam nic tu napisać...strona się zablokowała :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!! W końcu działa!! :) :) :) Kochane! Mam się w końcu czym pochwalić! Wczoraj byłam na sprawdzanku i PĘKŁ PECHERZYK!!! Miałam owulację pierwszy raz od 4 miesięcy!!! :) Niestety w tym cyklu nie wierzyliśmy w to, ze pojawi się owu i nasze staranka były mało intensywne...Dr DJ jednak powiedział, ze powinno wystarczyć. Jak ma być to będzie! ;) Teraz czekamy 12 dni i testuję. Mam jeszcze sprawdzić 14 dni po, jak wyjdzie wcześniej jedna krecha. Hmmm.. Nie nastawiam się jednak na nic bo to, ze owulacja była to nie znaczy, że się udało prawda? Jednak uważam to za nasz mały sukces ! :) Witam nową Koleżankę!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka! widzę, ze mamy podobny problem... Ja mam za dużo testosteronu przez PCOS. Brak owulacji mnie dobijał przez ostatnie 4 miesiące. Wczoraj się okazało, że jednak miałam!!!! :) Tzn.że IVF nie jest jedynym wyjściem!!! Jeśli nie masz @ to pewnie nie masz owu... Pękają Ci pęcherzyki po zastrzykach na pęknięcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek będę wiedziała jak u mnie z owulacją bo właśnie byłam na clo i w poniedziałek wypada 10 dzień i czas wizyty :) No a za tydzień w piątek planuje pokazać się w novum. Dzisiaj stanęłam na wadze - w niecałe 2 miesiące spadło mi 9kg. Cieszę się po odstawieniu tabletek dużo przytyłam ale przez to wszystko jestem osłabiona i wszystko się mnie czepia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że w tym cyklu wypróbowałam dodatkowo ćwiczenia (zwykłe "brzuszki") i ciepła kąpiel przed.. Wyczytałam gdzieś w necie, że to pomaga na pękanie ;) Oprócz tego już 4 cykl biorę metforminę i ograniczyłam węglowodany do minimum. Dodam, że nie jestem otyła i jakby problem z tuszą nie wiąże się z moją niepłodnością. Dr mówiła, że często wystarczy jak pacjentka schudnie i wraca jej owulacja!! Swoją drogą, nieźle, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych strasznie przytyłam ale waga zaczęła już spadać. U mnie przyczyna PCO nie leży po stronie wagi bo nawet jak byłam szczuplejsza to PCO już było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 kg!? Sporo!! Ja teraz ważę 61 kg na 170cm. Myslalam, że by tak zejsć do 55 kg, ale Dr stwierdziła, że schudnięcie u mnie mogłoby właśnie wyrządzić więcej szkód niż pożytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak to jest z korzystaniem z sauny bo jestem małą maniaczka na tym punkcie ale gdzieś wyczytałam, że sauna w naszym wypadku nie jest rzeczą dobrą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój album też zaczyna się od takiego zdjęcia. Wzruszają mnie strasznie takie filmy sama nie wiem dlaczego i beczę sobie właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Izka - Ja już obejżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
nucia - Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Mena - Wiem że to wzruszające ,ale sąto łzy szczęńścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
A ja wciąż walcze z tą pomarańczuwką . Zaraz mnie szlak trafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam zeby ktoras z was połakała chodziło mi o to że mowi sie o naszej klinice ze jednak ludzie sie interesuja. a to ważne moze nasze "kochane" Państwo zdecyduje sie kiedys na to żeby INV było refundowane przez nich chociaz w części jak nie w całości. Wkurza mnie to że ludzie piep... ą głupoty nie wiedzac co to jest z czym to sie je. wymądrzają sie a nie wiedzą i nie rozumieja ludzi nas co sie z nami dziejie. OBY CORAZ WIECEJ TAKICH ARTKUŁOW OBY NASI RZADZACY KRAJEM ZADECYDOWALI W KONCU I ZEBY NASZE PAŃSTWO BYŁO MADZREJSZYM PAŃSTWEM DLA LUDZI A NIE DLA SAMYCH SIEBIE POPLECZNIKÓW I KOLEŻKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Tak właśnie też jestem tego zdania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
rene74 - Witam , jak tam po nocki ? Wyspana jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam funkcjonować poprawnie ,bo wczoraj poszłam spać dopiero o 2:30 więc wstałam dopiero o 8:30 . ale już po śniadanku jestem i kilku drobnych pracach porządkowych. Kłaniam się raz jeszcze wszystkim stałym forumowiczkom-nowy nabytek rene74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś sobie niefortunnie zastrzyk zrobiłam i dokucza mi cały czas to ukucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
A czy bieżeżesz może zastrzyki z Fraxiperine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kciuki się przydadzą :) Obejrzałam.. i też płakałam! Życzę Wszystkim by już niedługo mnóstwo albumów wypełniło się zdjęciami naszych Szkrabów !!! ;) Biegnę teraz popracować!!! Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - WITAJ NA FORUM . FRAXIPARINA TAK NIE BOLI MUSIZ TYLKO UWAŻAC ZEBY CI sie nie zrobiło zaczerwienienie wokoło miejsca zastrzylku. rob to bardzo pomalutku powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×