Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dobranoc dziewczynki ! Jutro czeka mnie ciężki dzień , praca pózniej wizyta . Kolorowych snów , życzę Wam kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze w ten wtorek kolejne usg, więc do wtorku na pewno nie będę miała tego transferu i tak się zastanawiam nad tym, do kiedy ewentualnie mogę ten sex uprawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - dobranoc Kochaniutka.:D I oby była ta ciąża jednak--trzymam kciuki ! Coś zaciążone się coraz mnie do nas odzywają-no nie ?? Oj nieładnie nieładnie... monka26 - co z Tobą ?? Kordianka --- puk puk ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):) cały czas w pracy o Tobie myślałam ale byłam spokojna musiało się udać nie mogło być inaczej! bardzo sie cieszę. Dziewczyny potwierdza się po raz kolejny - rok 2012 jest NASZ!!!!!!!będę to powtarzać do znudzenia, a wiadomo słowa ponoć maja siłę sprawczą:) igrek malwie dziekuję za ciocię... sylwia83, ttina witajcie:) igrek dziś miałam na drugą zmianę bo pracuje w systemie zmianowym niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc jutro mam wolne to będę sie mogła bardziej poudzielać:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena6 dzięki oby tylko beta rosła. Igrek jak jak się pytałam gina przed transferem teraz to mi powiedział, że spokojnie możemy współżyć. Komóreczki ci zapłodnią z zamrożonego nasienia więc mi się wydaje ze spoko. M też przecież nie musi mieć abstynencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Malwi, no bo my już mamy oddane i zamrożone niesienie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - będę trzymała kciuki.;D A zapisaliście się na 1 czy na 2 komórki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - ja to od razu.;D Od razu o tym rozmawialiśmy chyba już na 2 wizycie.:-)A Ty jak reflektujesz ? I napisz mi, jak Ty się czułaś po tej Progynovej w momencie jej brania ?? Bo ja we wtorek wieczorem 5 razy wymiotowałam i już kilka dni boli mnie brzuch jak na @ ( zaczęło się może od niedzieli ) i trwa nadal codziennie po trochu,ale nie tak ciągle.Poza tym żołądek mnie bolał dziś i od jutra piję siemię lniane rano na czczo, by się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mogą być takie objawy, ale ja z tymi wymiotami no to jeszcze łączę, że mogłam się przytruć jedzeniem ( jajko z dnia poprzedniego choć z lodówki z sosem ze śmietany i z majonezu ), poza tym stres o ten dług i może grypa żołądkowa,bo bolały mnie mięśnie i było mi zimno.:/Więc sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja się czuję dobrze ,nic mnie nie boli ,nie mam wymiotów . Ja też rozmawiałam z lekarzem o tym czy 1 czy dwie ale tak naprawdę to nie podejmowaliśmy decyzji ,ale myślę że 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się o endo jakie mi wyjdzie bo ostatnio przy usg to lekarz powiedział że mogę mieć polipy ale nie jest pewien .Jeszcze by mi tego brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a miałaś histeroskopię, HSG lub laparoskopię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za wysoki estradiol i stąd mogą być te objawy, ale endo jest jak na razie ok.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś w Novum od 09.01, a ja od 05.01.;D Czyli prawie równo zaczęłyśmy w tej Klinice.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam HSG x 2 i 3 laparo ( 2 - usunięcie torbieli na prawym jajniku, a 1 - usunięcie wodniaka wraz z prawym jajowodem ).;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 32 w tym roku kończę, a walczyć będę dotąd, dokąd będą mi chcieli zarodki podawać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×