Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A wiecie, co mi się teraz przytrafiło ? Dopiero co sobie siadłam na kanapie, by wypić to winko i telewizję popatrzyć ( jakiś film leci na HBO2 ), no i ... napiłam się łyka i rozlałam.:/Na spodnie i kanapę !! Dobrze,że spodnie czarne dresowe, to nie szkoda i nie widać, a kanapa skórzana, to starłam, bo inaczej no to nieźle bym się urządziła.Nie wylało się wszystko, ale wystarczająco......no i dolewka musi być---hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek niezla z Ciebie akrobatka ;) Dobrze dziewczynki ja za niedługo koncze prace i lece do domu przygotowac sie na jutro. Trzymajcie kciuki za moje jajca :) Dam Wam znac w sobote cie sie tam u mnie kluje :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato to tak jak ja a ile miałaś pęcherzyków w ogóle jakoś na ciebie to clo wpłynęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ale mniałaś z tym winkiem co ? Ja kiedyś rozlała równierz na kanape , ale nie skórzaną i do tej pory mam małą lekko widoczną plamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - kciuki oczywiście będą trzymane.:P Lato - właśnie rozmawiałam z moim M,że jakby była z materiału, no to byśmy sobie nieźle ją tym załatwili.:/ Choć 1 plus skóry...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczę się od 7 lat. Mąż ma bardzo słabe nasienie, choć terez po lekach wyniki nma nieco lepsze. Ja mam problemy z tarczycą . W tamtym roku po invitro miałam małą tolerancję do leków hormonalnych. Miałam zawroty, wymioty, pośliznełam się w łazięce, straciłam przytomność i wypadło mi w kręgosłupie jądro miażdzyste w efekcje czego straciłam dzieciątko. Miałam operacje i przechodziałm rehabilitacje roczną. W kwietniu podeszłam do invitro. Powstaly jedynie dwa zarodki, które nie zagnieździły się. Muszę więc zebrać sily, by do calej procedury podejść jeszcze raz. Dużo dawało mi czytanie waszego forum. Wiedziałam że nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - Kciukasy zacisnięte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łucjaż1979 - witaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 no widzę dziewczyno,że dużo przeszłaś mam nadzieję, że teraz wszystko już pójdzie w dobrym kierunku życzę ci tego z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 - Pisz do nas kochana , zawsze znajdziesz od Nas wszystkich mega wsparcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no własnie co skóra to skóra , przynajmniej żadnych plam nie widać , a na materiale to sie nie da . Mam sobie kupić do salonu skurzane kanapy ze dwie , ale narazie wstzymuje się z tym zakupem . bo w tej chili całą uwagę skupioną mam na badaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 - widzę, że też dużo przeszłaś.:/Zostań z nami Kochana ! A ile miało Twoje dzieciątko i czy ta ciąża była po IVF czy IUI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - przeczytałam komentarze do tego artykułu...ale ludzie są durni.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak mój żołądek zniesie to wino i te orzechy--już czuję, a leki jeszcze biorę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek a mi się wyswietla podana strona nie istniej lub została przeniesiona do nowej wersji serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek oczywiście , ze będę się odzywać , nie wyobrażam sobie tego inaczej!!!! A co do firanek to kupiłam z Eurofiran makarony z takimi koralikami - bardzo porządne i grube. Ja mam makarony w całym domu , bo je lubię , ale oczywiście na zmianę z innymi normalnymi firankami. Wyglądają super !!! Julcia trzymam kciuki za punkcję piątkową!!! Igrek i za endo na pewno podrośnie po tych zwiększonych lekach. Michaline mi jest wszystko jedno co będzie może być i chłopczyk. A jak u ciebie było z jedzeniem , bo nie pamiętam? A !!! Ty chyba masz manię na lody co? Dobrze pamiętam? Rudzia za ciebie też oczywiście trzymam kciuki za wizytę:) Witam nowe dziewczynki:) Zaglądajcie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam gości i dopiero poszli. Byli nasi znajomi z dzieciaczkami. Ale małe łobuzy:) Mieszkanie mi poprzestawiali do góry nogami , ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża moja była po invitro. w tedy miałem jedynie jeden zarodek. Po stymulacji powstała tylko jedna komórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek chciałam żebyś mi przysłała zdjęcia Rudzi , leny 66 i linki do nk lub fb bo też się gubię z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałaś lena66 - komentarze ? Beznadziejni są ludzie co niektórzy-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-proszę o zdjęcia okien z firankami Twoimi na e-maila.Dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×