Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ja już w domku.:P Mam problem od kilku dni, bo mi coś urosło pod skórą w okolicy dolej wargi.;/Myślałam początkowo, że to po prostu mi coś tam wyskoczyło jakiś pryszcz czy coś takiego, ale chyba nie.;(Zresztą nie wiem.Kilka dni temu ugryzłam się tam od strony podniebienia i taka gulka mi się zrobiła--strasznie mnie to boli.Nawet jak językiem dotykam mocniej lub palcem.Nie wiem,co to jest i się przestraszyłam !! Nigdy nic takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się boję każdej dziwnej rzeczy,która nie jest normalna.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, Iza, Lato - czytam to, co piszecie i po prostu brak mi jest słów.:/Nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji...nie chcę tego nawet ! Bardzo Wam współczuję, że Was to spotkało.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to jest brak słów w takich sytuacjach i nie da się pocieszyć... Bardzo , bardzo mi przykro Kinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 2 dni temu rozważałyśmy na temat owu, czy jest raz z jednego, raz z drugiego jajnika. Pamiętacie jak twierdziłam, że nigdy nie miałam owu pod rząd z tego samego jajnika? I dlatego stymuluję się co drugi cykl. Więc... Zobaczyłam u siebie wczoraj śluz owu, a nie biorę w tym miesiącu żadnej stymulacji, bo przecież cykl na złą stronę ( brak jajowodu). Poszłam dzisiaj z ciekawości do Novum, a tu pęcherzyk 23,5 mm po dobrej stronie, drugi miesiąc z rzędu, endometrium 13 mm. Także nigdy nie mów nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia Ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ Ale nie wiem jak to jest przy transferach. Powiedz co dokładnie powiedzieli Ci lekarze. Czy już wszystko stracone? Może jeszcze nie wszystko stracone i oby lekarze się mylili Zuzia-zu Ale niespodzianka, pewnie w szoku jesteście marla0000 Super! I co dalej? Przebijasz pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek to nic groźnego, przegryzłaś sobie i zrobiła się taka jakby krostka, też tak czasami mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia Z tego co pamiętam to lekarz mówił mi, że serduszka powinny pojawić się najpóźniej do 7 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam pregnyl dzisiaj na pęknięcie. Ale szok, że sam urósł, bez stymulacji, tylko dzięki Sioforowi na cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - no widzisz Kochana ! Masz rację: "nigdy nie mów nigdy".;D A to dobra wielkość pęcherzyka i endo - tak ? Który masz dzisiaj dc. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 i Kinia - Michaline tu chyba wczoraj pisała, czy to nawet dzisiaj,że ciąże po transferach liczy się od dnia transferu a nie @ ostatniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ale to coś ma wielkość tak mniej więcej małego paznokcia u ręki - taka kuleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - to Fata Morgana testowała a nie Janko Muzykant. Widzę,że za dużo dziewczyn na forum i łatwo się pogubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek wiesz ja miałam owulację dopiero 21 dnia cyklu (o tydzień poźniej niż normalnie), a pęcherzyki miały 19 i 24mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam już to 3 usg i mam nadzieję, że już ostatnie w tym sensie, że jak coś no to ewentualnie kolejne będzie już w Novum.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- lekarz powiedział, że dobry i endometrium też. Chyba 14 dc bo typowego okresu nie miałam, tylko plamienia. Ale jak byłam14 dni temu na usg to nic nie było i endometrium było cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek właśnie tak mi chodziło po głowie, że któraś to pisala, ale nie chcialam pisać głupot przymierzam się zrobić zdjęcie, więc Wam prześlę jeżeli chcecie Wiecie zauważyłam już wcześniej,że brzuszek mam nierówny, z prawej strony bardziej wystaje niż z lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - ja też walczę do upadłego.:P Masz profil na naszej-klasie i Facebooku ? Ja piję sobie winko czerwone-już 3 dzień pod rząd...na to endo, by rosło ! Ale tylko 3/4 kieliszka, bo nie chcę przesadzać przy takiej ilości leków, a poza tym ja nie przepadam jednak.Wolę piwo. Jak myślicie--może być półsłodkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ja to bym robiła co miesiąc o tej samej porze.:P Potem jak szybko się zmienia, to fajnie widać, jak brzuszek rośnie ! Może zrób sobie i Ty tak !! Ja oczywiście,że chcę zdjęcie.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - no to nieźle musi ten brzuszek wyglądać...hehe marla0000 - ja miałam ten wtorek ( to był mój 12 dc. max 7,4 mm ).Dr Dobek mówiła,że jakby było 8-9, to by było dobrze.A znowu dr Starosławska 10-11, więc już nie wiem,komu wierzyć.Ja od zawsze mam z endo problem.:/Biorę tą Progynovę 3 x dziennie po 1 tabletce od 1 dc.Najpierw ładnie wzrosło,bo w 7 dc. było 6,4 mm,a dr tu ode mnie mówi,że w tym dc. normalnie się ma 1-2 mm.No ale jak poszłam potem,to było jak wyżej napisałam.:(Trochę mało i mówił,że przy tej samej dawce leku może nie urosnąć i stać w miejscu i jak dzwoniłam zaraz do Dobek na konsultację,to mi zwiększyła do 4 x 1.I tak biorę od wtorku.Jutro usg...zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się trochę.:/Tak bym chciała, aby było chociaż 8.Choć po tej zwiększonej dawce chyba powinno jeszcze nieco urosnąć-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja myślę, że od wtorku na pewno trochę urosło.. 8 mm to na pewno będzie miało, ale myślę że będzie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×