Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny myślicie żeby robić jeszcze betę przed wizytą? Dr mi nie kazał , ale zastanawiam się czy nie zrobić dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata_morgana - gratulacje jestes w ciazy. Koniecznie skonsultuj przed wemkendem progesteron bo jest niski i dlatego prawdopodobnie plamisz... no to kolejna ciężaróweczka na forum:)Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - moje gratulacje...to ciąża.;D Nasza Michaline miała tylko 6, więc jest dobrze.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - jak narazie bylo widac tylko dwie plamy :) nastepna wizyte mam 8 maja i wtedy maja bic juz serduszka. To bedzie ostatnia wizyta w novum. Dr Z powiedzial zebym sie zastanowila nad lekarzem prowadzącym. Jak cos to on mi kogos poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata_morgana - gratuluje bety!!!! co do konsultacji to zadzwon jutro rano do novum popros o wyjecie karty na konsultacje telefoniczna z lekarzem. Pani poda Ci o ktorej twoj lekarz odbiera telefon i wtedy dzwonisz jeszcze raz. Mozesz sprawdzic na stronie internetowej novum w jakich godzinach Twoj lekarz prowadzacy ma konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie pamietalam czy kazal mi zrobic wiec sie Michaline podpytalam i jej kazal wiec ja tez zrobilam. Przed nastepna wizyta tez mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wczoraj wysłałam tą apelację.;D Dostałam wyrok w piątek i miałam na to 15 dni.A na uzasadnienie wyroku mam 30 dni od dnia otrzymania, więc na spokojnie sobie napiszę i wyślę.:P U mnie dzisiaj mniej ludzi i jest nas 3, więc spokojniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- Gratuleję blizniaków Superrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zawsze marze żeby mieć blizniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata morgana - gratuluje ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, zrób i betę i progesteron. Fata Morgana, ja bym juz zwiekszyła luteinę lub duphaston ze względu na te plamienia. Jeśli bierzesz luteinę, to ona jeszcze podwyższa ten wynik. Jesli z kolei bierzesz duphaston, to jest to Twój progesteron, bo te tabletki nie podwyższają. Zadzwoń do nOvum teraz. Na wszelki wypadek. Ja bym nie czekała do rana. Napewno Ci poradzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - przykro mi bardzo i sciskam cię kochana mocno . Wiem co to oznacza , bo ja równierz byłam w ciązy blizniaczej kiedy mnialam wyłyżeczkowanie . To jest ból , że nieda się powiedzieć . Wiem kocha jak to jest kiedy idziesz na usg i widzisz 2 bijące serduszka , a za jakis czas nic nie widać . Siedze teraz i płacze bo przypomniały się moje czasy . Ja równierz mniałam juz kupione kilka rzeczy dla dzieci , pózniej wszystko oddałam koleżance . Mniałam wyłyżeczkowanie jak byłam w 7 tygodniu ciąży . Jestem całym serduszkiem z tobą ! I pamiętaj , że czas leczy rany . i napewno będziesz mniała jeszcze szanse być w ciąży , i zostaniesz mamusią swoich dzieciaczków . Tego ci z całego serca życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata - moja koleżanka równierz po transferze w początkowej ciąży plamiła . Ale najlepiej jak zadzwonisz , bo każdy przypadek jest inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata Morgana, wiem, że się martwisz ale napewno wszystko jest ok :-) Zadzwoń tylko do dr i spytaj co robić. To sprawa wyjątkowa, więc Cię połączą :-) Albo recepcjonistka pójdzie do lekarza i zapyta co robić :-) Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, Lato, Iza... to bardzo smutne przeżycie, nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Trzymam za Was mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - już ci kochana piszę . Choroba kocięgo pazura , to najczęściej można nią zarazić się przez zadrapanie . To jest bakteria która w początkowej fazie nie daje żadnych oznaków choroby . Poprostu mieszka w człowieku i za jakiś tam czas objawia się w róznych postaciach . Ta moja koleżanka mniała zapalenie węzłów chłonnych , i wszyskie kości jej bolały . Była w szpitalu zakaznym na Woli . A jak była na wizycie to pani dr zapytała się jej czy ma koty. A dodam ,że ona brzydzi się kotów , i wogóle nawet nie dotyka . Dr powiedziala , że może tak być , że w dzieciństwie jakis kot grapnął ją i dopiero teraz ta choroba dała weznaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -to jest bardzo przykre , więc ja doskonale rozumiem kinie . Bo sama mniałam wyłyżeczkowanie w szpitalu MSWIA . Do tego szpitala dała mi skierowanie moja dr . Dlatego teraz jak byłam ostatnio na wizycie to dr kazała mi zrobić badania cytogenetyczne . I pytała się mnie czy w rodzinie mojej lub mojego M zdażały się porody jakies przypadki . A Ty już jesteś po pracy , czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato :-) Jeszcze w pracy :-( Myślałam, że uda mi się może szybciej wyjść ale chyba raczej nie.. co u Ciebie? jakie plany na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - powiedziała , że muszę udać się do specjalisty , a jeszcze że na takie badanie czeka się około 2 miesięcy . Więc dałam sobie spokój . A udało mi się za to załatwic badania na tarczyce . Jest tego sporo , więc sobie pomyslałam , że dobre i to . Więc w przyszłym tygodniu jade do Novum i zrobię te badania genetyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja równierz jestem w pracy , mam wyjazd do Marek . Więc będę przejeżdżać w Twojej okolicy . Ja raczej długi weekend spedze w domu , bo nic nie zapowiada się żebym gdzieś wyjechała . Zrobię grila , zaprosze znajomych , i tak przy winku i piwku posiedzimy sobie , żabki nam będą spiewać i będzie super . A TY wyjeżdżasz gdzieś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bedziemy konczyc remont, musimy kupic listwy i je wymienić. wiec raczej nie jedziemy nigdzie.. ale jakoś wcale mi nie zależy. najważniejsze, że będę miała wolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
Lato przykro mi ze musialas to przechodzic to jest straszne nie zycze nikomu. Wolalabym szczerze zeby mi sie nie udalo niz ze jest czlowiek sie cieszy a tu nagle ponosi taka strate:( Powiedzcie mi jak to sie liczy ta ciaze bo nie rozumiem mmowia mi ze to szosty tydzien ciazy a przeciez transfer mialam cztery tygodnie temu to mi sie wydawalo ze to czwarty tydzien i mialam cicha nadzieje ze w czwartm tyg nie ma jeszcze serduszek to dlaczego szosty jak do zaplonienia doszlo 4 tyg temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×