Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka ja też mam niedoczynność biorę też tak jak iza EUTHYROX tyle że zamiennie 25 i 50. aneczka_K no to faktycznie najmłodsza dziewuszka z Ciebie, trzymam kciuki za dzisiejsze USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny jak zwykle podniosłyście mnie na duchu. Jak można też poproszę o linki do zdjęć dziewczyn doszło kilka i nie mam nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
NIe mam tu w pobliżu nikogo kto by mnie za ręke złapał i zaciągnął na badanie... a najlepiej jeszcze w łeb zdzielił, żeby mi się zemdlało na ten czas. Ja jestem straszny cykor. Nie ma mowy, dziś nie idę. Na razie leżę, czytam sobie o was i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj z rana zadzwoniłam zapisać się do dr Z - jestem z nim umówiona na 25 maja - akurat będę po okresie no i mąż tego dnia będzie miał wizytę u androloga :) Może będę miała przyjemność spotkać tego dnia którąś z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- OJ szkoda ze mnie w poblizu nie ma JAK CIE KOPNE W TYLEK TO NATYCHMIAST POJDZIESZ NA BETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BABOJAGO!!!!!!!!!!! :):):):):):):):) obiecaj ale to jkuz tak na powaznie ze pojdziesz jutro ranoo i zrobisz badanie prosze cie nie szwlekaj ja wiem ze sie denerwujesz ale co ma byc to bedzie teraz juz nic nie zmienisz. O własnie mozesz zmienic swoje konto i uzupelnic stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Jutro rano to już na 100% obiecuję, że chociażby śnieżyca przyszła, dom mi zasypało, gradowe kule leciały, powódź była, trąba powietrzna przeszła... to pójdę. żeby tylko do jutra wytrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nigdy nie czekałam tak na @ jak teraz jak ma ta cholera przyjsc to jej nie ma zawsze przychodzi w nieodpowiednim momencie. Wczoraj biegalam po domu i sobie podspiewywalam ale sie bedziecie smialy. Kochane malenstwa mamusia juz niedlugo weźmie was z tej zimniej lodowki do cieplego i kochanego domku. Strzezcie sie wszystkie zle rzezczy dzieci spokojnie mamusia nadchodzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata - a ja cie rozumiem bo tez mam odzrut od bet i sikańców, ale dziewczyny mają rację idz bo po co sie denerwować codziennie i rozmyslać... iza - no fajna pioseneczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - no trzymam Cię za słowo a jak nie to klaps będzie oj będzie. Izula zabieraj maleństwa:). A jak się czujesz bo Ty tak jak ja miałaś chyba dostać okres jutro ja już czuję że się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- narazie kochana cycki mnie pobolewaja a brzuch zasami zakuje ale nic innego zadnych odczuc zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- wczoraj nawet z tego wszystkiego zrobilam sobie goraca kapiel zeby ta malpa przyszla ale niestety nic dzisiaj bede sprzatala bo mam tez malowanie w domku wiec troche pocwicze . Chce wszystko zrobic do konca tygodnia te wszystkie ciezkie prace ze jak bede miala brac leki i stymulacje to zeby sie za bardzo nie przemeczac. Bede odpoczywala czytala i pachniala :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dobrze zrób sobie teraz wszystko a pożniej będziesz odpoczywać i pachnieć:) fata_morgana bo wiesz my potrafimy przytulić, pogłaskać ale jak trzeba to kopniaka i klapsa w pupe damy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- pieknie dzewczynka sie slucha no ładnie. Stopka uzupełniona kolezanka nie jest juz pomaranczowa tylko czarna no ładnie ładnie. Prosze nie bój sie nas my zartujemy i sie wspieramy wierz mi czasami takie potrzesienie osoba daje niezle rezultaty cos wiem o tym. Dziewczyny sa kochne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to mam dziwnie zawsze moim objawem nadchodzacej miesiączki byl ból brzucha a od pół roku gdzieś tak chyba na tle nerwowym gdzieś tak 4 dni przed zaczyna mnie boleć kręgosłup i krzyż w marcu 2 dni po IUI już mnie też zaczął boleć więc przypuszczałam, że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak czuję i dlatego tutaj jestem. Wspieram was z całych sił, życzę mega cierpliwości i woli walki. To miłe, że "obca" osoba ma więcej zrozumienia niż długoletni przyjaciele... którzy są fajni i mili tylko wtedy kiedy się chcą czymś pochwalić, albo czegoś potrzebują. Tak to mają cię w nosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata_morgana wiesz to jest tak, że niestety ten kto tego nie przeżył nie zrozumie tego nawet jakby się starał i chciał ja wiecznie słyszałam i słyszę nie martw się wyluzuj się albo np,że za późno zabieram się za robienie dzieci krew mnie zalewa, niestety nieświadomość problemu i brak wyczucia jest towarzyszy wielu ludziom, szczególnie tym którym coś przyszło łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet tego nie ma, że będxie dobrze, uda się,itp... nie ma znajomych, rozpłynęli się... w czterech literach mają mnie mojego m, nasze samopoczucie. Ja tak nawet mysłe skrycie, że oni siedzą gdzieś tam w kącie i sie cieszą z naszego niepowodzenia. Smutne to, straszne, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja tych bóli krzyża też z żebym je miała odf zawsze to nie pamiętam. Pytałam nawet lekarza, czy to przypadkiem czegoś wpólnego z endo nie ma, ale mnie uspokoił i kazał się nie martwić. Taki psa urok, niestety. Jakby ból brzucha to już było mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- teraz wiesz na kogo mozesz liczyc jak liczyc to tylko na siebie Teraz wiesz kto jest twoim przyjacielem. Wiem ze to boli ale to jest zycie Miej to wszytko w DUPIE !!! Ja nie moge narzekac na przyjaciol bo oni wiedza o wszytkim i nas bardzo wspieraja teraz ze jade po mrozaczki nic nikomu nie mowie wiecie tylko wy i nikT inny. Moja mama nawet nie wie co sie dzieje moja siostra nawet nie przypuszcza ze to juz niedlugo. Powiedzialam sobie ze jak sie uda i w momencie kiedy zobacze bijace serduszko dopiero powiem calemu swiatu a co niektorym dopiero po 3 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, mój mąż to już za życia powinien mieć zapewnione miejsce w niebie. Naprawdę święty człowiek. Co on ze mną ma... Przecież ja już od tych wszystkich leków, przez tyle lat to już nawet nie wiem kim jestem naprawdę i jaki byłby mój humor i samopoczucie jeśli bym ich nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata_morgana - jak w zeszłym roku leżałam ponad 3 tyg w szpitalu to ten pobyt zferyfikował mi prawdziwych przyjaciół lepiej móc wyliczyć ich na palcach jednej ręki ale żeby byli prawdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam zamiaru mówić nawet najbliższej rodzinie, ale potrzebowaliśmy pożyczyć troszkę kaski. Oj, na rodzinkę nie narzekam, też są w nerwach tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta ! Już 2 połowa dnia, a ja dopiero się witam z Wami.:/Dzień Doberek.:-) U mnie jak zwykle młyn w pracy.:/Jestem już dętka.:(Tyle ludzi, a my na 4 jesteśmy we 2 dziś.PORAŻKA !!Przynajmniej nie myślę o tym endo.Mam nadzieję,że zwiększenie tego leku mi pomoże i w piątek będzie już idealnie !! Zaraz biorę się za nadrabianie lekturki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×