Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983 - kurcze...chyba się pomyliłam i Kordiance wysłałam.:/Jej e-mail to pysiaczka ? Ona podawała tu na forum.Już zaraz poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. ja mialam transfer 2.04 czyli dzisiaj jest 24dt a dzisiaj mi dr powiedzial ze to 6 tydzien. karina - najpierw nie moglam uwierzyć ze jestem w ciazy a teraz nie moge uwierzyc ze to blizniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je mam z Eurofiran , a na nich nie ma nazwy . Jest tylko napisane paski dekoracyjne z koralikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Igrek ten link , ale zaraz poszukam czy tam są. Bo ja je kupowałam troszkę okrężna drogą .Nie będę tu pisać. Poszukam na stronie , a jak nie to wyślę zdjęcie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja byłam kiedyś na targach w żywcu z tej firmy. Oni mają piękne rzeczy , ale nie najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok-bo na tej stronie to nawet cen nie ma.:/Napisz mi tą drogę na e-maila.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam taka fajną firankę z oferty Ewy MInge ale w salonie mi zaśpiewali 290 zł za metr .Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja poroniłam w 14 tc mialam zawroty głowy, przewróciłam się w łazience , wypadł mi dysk groził mi paraliż i musiałm mieć operacje - teraz chcę o tym zapomieć.dziś wyjeżdzam na Słowacje odpocząć i nabrać siły. pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Malwi - dzięki,już przeczytałam.;D Teraz czekam na zdjęcie.;)I to najlepiej już powieszonych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 - no to też Kochana przeszłaś.:/Współczuję !! Teraz jedź,odpocznij i zbieraj ziły do dalszej walki.;) Malwi a jaka ta firanka od Ewy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - M zadowolony ale podchodzi do wszystkiego na spokojnie... chyba sie troche boi ze cos moze pojsc nie tak. Rodzice bardzo sie ciesza ale tez sa ostrozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nie wiem od kiedy liczy się ciążę przy transferach. Michaline mówi coś innego niż zuzia-zu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina lekarz wie najlepiej:) Ale ja ostatnio policzyłam że mam 5 tydzień tak mi wyszło z kalkulatora ze strony o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, Zuzia. Tak czytałam. Czasami bowiem jest tak, ze stymulacji trwa chyba dłużej. Nie wiem, być może są rożne przypadki :-) Trzeba poszukać w necie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziałam ją...ładna.;D Też zwróciłam na nią uwagę, ale...niestety baaaardzo droga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia -zu ja też się martwię . Tu się człowiek cieszy a tu myśli żeby było wszystko ok. Ale musimy być dobrej myśli. Musi być ok i koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×