Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Całkiem o tym zapomniałam . Iza ty już odpocznij kobieto , bo przed transferem tez kazali się nie przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe gratuluje z całego serca. Alex bardzo mi przykro. Ja też zawsze po każdej nieudanej próbie wyłam w niebogłosy ale z czasem przychodził spokój czego i tobie życzę. Jeśli chodzi o negocjowanie cen to sama jestem ciekawa jak to wygląda. Dziewczyny pisały na forum że dostawały zniżki ale nie wiem na jakich warunkach. Ja przeszłam w sumie dwie pełne procedury i 7 transferów i nikt mi takich zniżek nie proponował a chętnie bym z nich skorzystała. Ja tam zostawiłam mały samochodzik całkiem niezłej klasy. Julcia, Rudzia trzymam kciuki. Igrek mam nadzieję że @ nie przyjdzie a oni w końcu zadzwonią. Ja staram się nadrabiać zaległości forumowe wieczorami ale z mizernym skutkiem. Ta moja pannica zachowuje się ciągle jak by miała 2 tygodnie:) nie sypiamy ze starym wcale.Czy to jej kiedyś przejdzie? Plan był taki, że jak skończy 1,5 roku to wracamy do novum po rodzeństwo ale teraz jedna myśl nieustanie krąży mi w głowie, jak się wstaje do dwójki płaczących dzieci? To nie są broń Boże narzekania, proszę tego tak nie odbierać. Wszystkim nie zaciążonym życzę tylu nieprzespanych nocy:) A tak poza tym u nas ok.Wczoraj jak wróciłam z pracy posadziłam ją na dywanie, obłożyłam poduszkami, zabawkami i zasnęłam. I nagle słyszę ma-ma. Otworzyłam oczy w tempie błyskawicznym i zapytałam co ty powiedziałaś? A ona z takim rozkosznym uśmiechem na ustach mówi ma-ma. Na takie momenty warto czekać:) Buziaki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena na pewno to było cudowne wrażenie, usłyszeć te słowa ! Super.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena- ma-ma miekne slowa zapewne warto na nie czekać. Ja wlasnie bede do skutku czekala na te piekne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Michalina - super . ze u Ciebie wszystko w porządku . Dobrze , ze idziesz na zwolnienie , bo to jest Twój czas i musisz jego wykorzystać. Julciaaa - No właśnie bardzo dobrze , że przyszła u mnie @ , jutro mam zrobić kolejne badania . I od jutra mam brać te tabletki antykoncepcyjne . Jakie to wszystko skąplikowane , jak podchodziłam na krótkim protokole , to było wszystko szybciej . A tak mam dwa cykle do tyłu , ale to nic , żeby tylko były efekty , to da się wszystko pokonać . Trzymam Kochana Kciuki Za Jutrzejsze Testowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rudzia _krk -Kciuki cały czas zaciśnięte . To Ty masz tyle samo lat co ja . izka - nie martw się kochana wszystko będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwie sie ale jakos jestem taka podekscytowana nie wiem jak to nazwać moje odczucia dzisiaj czuje sie jak by jutro miala dostac ważnych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - Ależ to musi być super usłyszeć słowo ma ma . Mam nadzieje , że ja i inne dziewczyny równierz nie długo tego doświadczą , Buziaczki dla Was ! A propo zniżek . Ja w każdym bądz razie za wszystkie 6 IUI płaciłam tyle samo , i za transfery równierz nie mniałam żadnych zniżek . Bebe - Ciesze się , że Tobie udało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Kochana wyluzuj , jutro Twój dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam wszystko zeby sie przygotowac na ich przyjscie.posprzatalam domek ,umyłam okienka,posciel zmieniona, ogord w posprzatany. wyprasowane poukładane. Wszstko gotowe tak abym nic nie musiala robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i życzę ci z całego serca ( a mam teraz 3 :) ) ,żeby tam już zostały na 9 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że warto czekać:) I wy się doczekacie, na pewno. Iza lepiej sie przygotować nie mogłaś kochana. Na pewno im się spodoba:) Kciuki już zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze szybki manicure i spac bo jutro najważneijszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam dziewczyny za slowa otuchy i za wsparcie Moze dlatego jestem taka spokojniejsza bo wiem że mam Was i ze mnie wspieracie z Takim zastepem kciuków i dobrych fluidów ciążowych nie może sie nie udac, mimo ze pani dok dala nam 20-25% szansy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie popatrzylam na kalendarz i wyliczylam sobie ze testowac sie bede 25.05 w piatek a sobote dzien mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Trzymam za Ciebie kciuki kochana i wiem że będzie ok!!! Nie stresuj się jutro Twój wielki dzień będę jutro o 15 o Tobie myśleć i zaciskać kciuki z całych sił buziole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dopiero po pracy uffff kilka godzin mnie nie było a tu taka lektura. maggi34 manuela80 witajcie:) BEbe moje gratulacje:) Mena to chyba jedno z najpiękniejszych słów jakie można usłyszeć:) izula nie zadzwonią bo wszystko jest ok i jutro transfer przebiegnie bezproblemowo moje serdelki ściskają kciuki:) a na odstresowanie dlamnie tak jak dla igrek MUZYKA! Igrek nie zamartwiaj sie zadzwoń jutro na konsultację bo widze że Ci to spokoju nie daje JUlcia - trzymam kciuki jak najmocniej potrafię. Alex pisałam wczoraj ale powtórze zuch dziewczyna z Ciebie tak trzymać:) malwi , lato dużo zdrówka:) A ja dziś przeżyłam istną hostorie jak w skaczu kabaretu ANI MRU MRU pt HIPERMARKET, miałam iść dolidla po te koszulki co Wam pisałam wieć poszłam pani mi powiedziała żeby tylko rano przyjsć bo później już pozamiatane:) więc ide rano a tu już sznur ludzi przed zamkniętym sklepem wrota się otworzyły do startu gotowi i ruszyli ba biegli masakra i zaczęło się wyrywanie asortymentu no jakbym nie widziała to bym nie uwierzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzieki za kciuki za wszystko ide spac Oczy zamykaja mi sie same. wstaje codziennie o 6tej wiec o 22:00 padam:) Jutro moj dzien wiem ze bedzie dobrze:) Dobranoc ps. dam znac zaraz jak bede po wizycie mąż szczesliwy bo jego dzieciaki sa dobrze odmrozone bo nie zadzwonili :) :) mowil ze sie nie bedzie stresowal a jednak niby twardziel a chlopiec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza widzisz mąż szczęśliwy i Ty też bądź kolorowych snów, a jutro niech kolorowy sen sie spełnia:) dobranc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - trzymam kciuki i jestem z Tobą całym sercem.;D Dobranoc Kochana.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, trzymam mocno i nie puszczam! Powodzenia :-) bedzie dobrze.. Julciaaa, zaciskam piastki za wysoka bete..!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI IZA1978- BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA MROZIACZKI -NIECH ZOSTANĄ Z WAMI NA 9 M-CY.Trzymaj się . JULCIA -KCIUKI ZACIŚNIĘTE ZA BETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za maleństwa:) Julciaa i za ciebie również bardzo bardzo mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja narazie nie jestem strasznie aktywna bo mam remont na zewnątrz domu .Jak to z remontami bywa coś trzeba zadecydować ,coś trzeba przywieżć,coś załatwić i jeszcze do pracy ,także jak się z tym wszystkim obrobię to Wam wszystko napiszę .Lekturę staram się czytać na bierząco ,ale jak kogoś pominęłam to przepraszam.TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WAS wszystkie i witam nowe forumowiczki .ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA . MALWI -jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×