Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Wasza forumowa koleżanka - po ostatnim Twoim wpisie stwierdzam, że nie jesteś 1 z nas, tylko to jest tak jak Michaline napisała --prowokacja-- To tyle mam do napisania w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie , ze ktoś tu jest nienormalny szkoda słów.... Igrek nie przejmuj się rób swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
jestem igrek jestem a to o tym ogórku to nie ja napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate bete robiłam na struga i miałam wynik po 13 zazwyczaj. Telefonicznie też ci podadzą jak się z nimi tak umówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - mi też się tak wydaje, bo żadna z nas by takich głupot nie wypisywała.:/ Zgłosiłam te wpisy do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
mój ostatni post to był ten Wasza forumowa koleżanka igrek - ja nie chciałam tu pisać pod własnym nickiem bo wiedziałam że wszystkie dziewczyny mnie zaatakują a chciałam zwrócić Twoją uwagę na to że może niektóre z nas czują sie Twoim zachowaniem urażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza forumowa koleżanka
I dlatego potrzebuję czegoś grubszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza forumowa koleżanka a gówno mnie już to obchodzi, jaki był ten twój ostatni wpis.:/ Bo wydaje mi się, że żadna z dziewczyn, którą tu poznałam, nie ma obok siebie nikogo nienormalnego, jeśli to prawda, co piszesz, że to nie ty napisałaś.;( Trzeba być nie w pełni rozumu, by takie bzdury wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a ciśnienie pewnie miałaś podwyższone z przejęcia hehe. Ja też tak mam jak mi dr W zmierzył to miałam dosyć wysokie i na ostatniej wizycie zmierzył mi dopiero po USG i miałam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi bo mi powiedzieli by zrobić 10 dpt w novum albo u siebie.Jeśli wyjdzie ciąża to mam sie umówić na wizytę.Ty też tak robiłaś ,umawiałaś sie do N czy do dr W ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dajcie sie prowokować🌼 Jestem po wizycie. Moj kwiatuszek ma juz raczki nózki i ma 33,3mm:D krwiaczek praktycznie sie wchłonął. Moge powoli chodzic ale oczywiście bez saleństw zadnych;) Zapisałam sie tez na usg prenatalne w Novum micheline - u kogo robiłas? moze u dr Garwolińskiego? kate - trzymam kciukasy żeby sie udało, juz za długo nam cięzaróweczki nie przybyło, to sie musi zmienić! zuziu - jak Twoja wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja zadzwoniłam po odebraniu bety do novum na konsultację do dr Z, bo on mi robił transfer. Powiedział, żeby się umówić na wizytę do niego w 25 dniu po transferze. Ale ja też tego samego dnia zadzwoniłam do dr W naszego i powiedział, żebym do niego przyszła, bo mi się kończyło zwolnienie , a nie chciałam wracać do pracy. Dr W kazał mi powtórzyć betę za 2 dni żeby zobaczyć jak przyrasta i na wizycie jak z nim rozmawiałam , to nie kazał mi jechać do Novum tylko powiedział , że u niego już mogę dalej wszystko kontynuować. I poszłam do niego za 2 tygodnie i już biły ❤️ 2 u moich dzieciaczków. Pewnie powie ci to samo. Na razie to się nie denerwuj , myśl pozytywnie i codziennie rozmawiaj z brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa bardzo się cieszę , ze maluszek zdrowy i ,że krwiaczek poszedł precz. Masz racje , ze wreszcie przydałaby się nam tu jakaś nowa dobra nowina , bo dawno jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie pojade do dr L na ostatnią wizytę a później będe już u dr W bo to zdecydowanie blizej i pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no julcia super bardzo sie cieszę oby już teraz bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki juz doczytałam przez te pomarańczowe wpisy które omijam szerokim łukiem nie zauważyłam relacji ZUZI:P Kochana najważniejsze ze dzieciaczki zdrowe jak rybki a płeć to sprawa drugorzedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate nie licz dzisiejszego dnia, dzisiejszy dzień to dzień zero. Wiec u ciebie będzie w sobotę, jakbyś się zdecydowała w sobotę to możesz zrobić rano na słowackiego w medice bo tam mają do 15 i tego samego dnia wynik, a na struga pracują w sobotę tylko do 9 i trzeba na wynik czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate mi w 10 dniu wyszedł sikaniec :) ale to pewnie dlatego ze mam bliźniaki i miałam wysoką betę , ale zawsze możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Julciaa, super, zecwszystko ok i krwiak sie wchlonal :-) Tak, ja byłam u Garwolinskiego na genetycznym a na polowkowym u Jaczynskiej. Tak mi polecił Zamora. Garwolinski bardzo sympatyczny i kompetentny. Mozna sie o wszystko wypytac. Zrobi dokładny opis :-) i da zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki malwi - u mnie nic się nie dzieje , narazie biore euthyrox. I za 6 tygodni mam z wynikami do dr zgłosić się . Julciaaa - ciesze się , że krwiaczek wchlonoł się i że z maluszkiem wszystko ok . Ja ostatnim czasem mało pisze bo poprostu nie mam czasu . Pracuje po 10h, a jak przyjeżdżam do domu to równierz mnie czeka praca . A pozatym wiesz jak się ma dużą działkę to niestety trzeba napracować się . Chociarz ja bardzo lubię robić w ogrodzie . Tak właśnie w ogródku mam zielono i kwitnącą . Wczoraj zebrałam truskawki i zamroziłam . Są już wiśnie , maliny i czarna porzeczka zaczyna się , a czeresznie już dawno zostały zjedzone . Mam jeszcze pare krzaczków poziomek , przepyszne są . W sobote wybieram się do znajomych mamy iść do lasu na jagody czarne . No i to tyle umnie . Zuzia - najwarzjesze , że dzieciaczki są zdrowe . Fajnie , że masz blizniaki , ja równierz chciałabym mieć . ewuś74 - dzięki , że tak wszystkim dodajesz wsparcia . Witaj Sroczka ! monka lena - mam nadzieje , że wszystko pójdzie u Was dobrze . candy2203 -hej , nieprzejmuj się tą pomarańczówką . Pisz do nas , jedną nie miłą osobą niema co przejmować się . Przecierz jak zauwarzyłaś są tu tyle fajnych dziewczyn . igrek - nie daj się sprowokować . Igrek - mnie równierz atakowano , wiec niestety wiem że to jest nie miłe . Ale tym nieprzejmuj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 my niestety nie mamy gdzie jechac do rodziny a od swojej działki tez musze odpoczac bo tam to tylko robota na okragło i zero odpoczynku, jeszcze dom w trakcie budowy, na dokonczenie kasy brakuje i tylko serce mi peka jak sie wlocze po pokojach pustych :( Mam nadzieje ze nad morzem odpoczniemy i nabierzemy nowych sił. Tobie zycze tego samego :) sroczka84 dzieki za info o tym crio, mi co prawda na razie nie było to potrzebne bo nie miałam mrozaczkow ale moze nastepnym razem bedzie przydatne. Skoro nasz dr W byl juz na urlopie to moze juz wiecej nie bedzie sie urlopwac :) Fajne stwierdzenie z tym wyglada Pani na płodna. No mnie tez tak diagnozowano wczesniej na oko, miało byc wszystko pieknie ale niestety nie jest. Wierze ze Twoje pokoiki juz niedługo sie zapełnia dzieciaczkami i bedziesz miec rece pełne roboty :) kate1974 piekne zarodeczki miałas podane i w takiej asyscie ze na pewno sie uda :) Trzymam kciuki. Dbaj teraz o siebie tym bardziej ze wracasz od razu do pracy. Julcia ciesze sie ze juz wszystko dobrze i maluszek zdrowo rosnie :) Lato76 piekny musi byc teraz twoj ogrod, ale wyobrazam sobie ile pochłania czasu i pracy. My sadzilismy ostatnio borowki, jagody, aronie i czeresnie ale na plony to bedziemy musieli jeszcze troche poczekac ;) Igrek wiem ze to trudne ale nie daj sie Kochana prowokowac. To Twoje zycie i sama wiesz co jest teraz dla Ciebie najlepsze. Skoro taka decyzje podjelas to nie musisz sie nikomu tłumaczyc. Jak widzisz wszystkie to rozumiemy...no prawie wszystkie. Miłego dnia zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×