Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

michaline - wczoraj własnie ogladałam wyroby tego sprzedawcy, bardzo fajne ma i w dosc przystepnej cenie:) malwi - u nas było kilka typów: najpierw Wojtek ale kazdemu z członków rodziny (włacznie z moim synem) tak średnio sie kojarzy znamy kilku niezafajnych Wojtków i w sumie takich ciapowatych wiec odpadło...potem Jaś (Jan) ale jak weszłam na stronke najpopularniejszych imion w Warszawie to załamke zaliczyłam bo to w tej chwili nr 1 wśród nadawanych imion a ja nie chce zeby 3-4 dzieci potem w przedszkolu czy w szkole miało na imie tak jak mój syn bo wiem ze to uciazliwe bardzo jest... teraz syn wymyślił Hubert i my sie z męzem ku temu imieniu skłaniamy najbardziej...ale są jeszcze 3 miesiace wiec zobaczymy czy nam sie nie zmieni;) Maksymilian bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu szwankuje bo już drugi dzień nic nie chce się zapisać. Kordianka jak ja rodziłam to ciebie chyba jeszcze na forum nie było. Proponowałam ci kiedyś spotkanie bo rodziła u was moja siostra ale chyba nie doczytałaś i jakoś nie wyszło.Ja pamiętam że jak leżałam w szpitalu to nie było tak dużej kluski jak moja i każdy lekarz na każdym kroku powtarzał, że duuuuża jest.Zresztą pućka z niej wielka do dzisiaj ale o takiej wadze to dawno nie słyszałam. Lato co u ciebie,jakoś zamilkłaś ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe Co u was, jak się czujecie ?? Igrek mam nadzieję,że to milczenie oznacza tylko jedno, bardzo trzymam kciuki Co tak tutaj cicho ostatnio ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
Dziewczyny, gratuluję dzieciaczków :) Pisałam ti na forum już jakiś czas temu 17 września miałam z mężem wizytę w Novum. Wyniki męża nieźle się poprawiły więc unikniemy inseminacji. U mnie jak zwykle brak owulacji. Od tego cyklu przystąpiliśmy do działania. Brałam CLO i jak na razie mam 3 pęcherzyki - 13mm, 13mm, 12mm. Jutro jade na kolejne usg i następnie zastrzyk. Nie wiem czemu ale nie wierzę w to że od razu się uda ale ciszę się że coś zaczynamy robić w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak mena pamiętam, że proponowałaś spotkanie ale doczytałam to po fakcie. A mieszkasz gdzieś w okolicach Wołomina ? Bo jak tak to możemy się spotkać na jakąś kawkę. Przez pół roku jestem wolniejsza więc mam sporo wolnego czasu :P Ja jutro idę do lekarza ale podejrzewam, że ze staraniami przez pół roku będziemy musieli się wstrzymać bo i tak męża nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka W okolicach nie mieszkam ale w Wołominie bywam. Mieszka tam moja siostra. Także jak będę kiedyś na dłużej to się odezwę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
sylvia83 - ogólnie czuję się dobrze, dolegliwosci ciążowe są, ale codziennie zastanawiam sie czy wszystko jest ok. W tym tyg idę zrobic badania i na usg i wtedy będę wiedziała więcej. Na pierwszym usg, które było 2 tyg temu było tętno ale troche za wolne... pocieszam się że dwa dni później zaczełam juz przyjmować leki więc jest nadzieja. Narazie staram sie myśleć pozytywnie i nie zamartwiać za bardzo bo zrobiłam wszystko co mogłam... A wy na jakim etapie teraz jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE, Agniren, karinak gratuluję :) teraz życzę Wam spokojnych i przespanych nocy. BeBe super wiadomośc, będzie dobrze :) Jestesmy na przybliżonym etapie ciązy ja zaczęłam 9 tydzień :) Dziewczynki troszkę mnie nie było, ale od ostatniego wpisu czułam się fatalnie cały czas osłabienie i wymioty... nic przyjemnego, nie maiałąm siły laptopa włączyć, jutro mam wizytę i zobaczymy co słychać u moich Dzieciątek. Dziewczyny czy miała, któraś z Was cytologię robioną w czasie ciązy? Moja dr chce wlaśnie jjutro pobrać mi wymaz, czy to jest bezpieczne? Czy któraś z Was zna dr Jacko z św zofii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - cytologia jest w pełni bezpieczna! w ciazy nalezy ja wrecz pobrac na poczatku i potem pod koniec ciazy wiec nic sie nie bój...a tego dr nie znam niestety, poczytaj opinie w necie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
monka26 - to teraz trzymamy kciuki.... za ciebie podwójne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - trzymam kciuki za wysoką betę bo pewnie na dniach będziesz ją robiła &&&&& &&&&&. Myślę o tomie i naprawdę mam nadzieję że do trzech razy sztuka w twoim przypadku się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Mam do Was prośbę, czy mogłybyście mi napisać jak najszybciej dojechać z dworca centralnego do novum? wybieram się pociągiem, a ponieważ nie znam Warszawy to każda podpowiedź będzie dla mnie cenna. Zawsze jeździliśmy samochodem, ale już mój mąż nie może wziąść urlopu. Dojazdy nas wykańczają bo jeździmy z małopolski więc cały dzień nam to zajmuje. Ja od piątku biorę już gonal..więc powolutku zbliżamy się do celu. Jak czułyście się po zastrzykach gonal? ja znoszę je kiepsko bo bardo mnie boli głowa, podbrzusze i mam mdłości, czy któraś z Was też miała takie doświadczenia? monka trzymam kciuki za usg, napisz jak już będziesz po :) Wszystkim mamusiom gratuluję dzidziusiów :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy moglaby mi ktoras z was przetlumaczyc te wyniki Cytomegalowirus w kl igg 39,380 U/ml Cytomegalowirus w kl igm 0,210 S/CO Toxoplazma w kl igg >650.IU/ml Toxoplazma w kl igm 0,330 S/CO pytam bo w internecie sa sprzeczne informacje a ja mam wizyte dobiero za 10dni z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
dziewczyny, jaka jest najlepsza wielkość pęcherzyków przed zastrzykiem Otrivelle? dzis byłam na kolejnym usg i ich wielkość to 12mm, 13mm i 16mm ale wydaje mi się że są jeszcze małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kamilama-u mnie Dr zlecił zastrzyk na drugi dzień po usg,gdy pęcherzyki miały około 16,17,18 i 19 mm więc jeszcze chyba poczekasz Kamilko ze 2 dni aż Ci podskoczą.Mnie Dr przetrzymał o dzień dłużej,bo chciał żeby były większe szanse na dobrej jakości pęcherzyki.Normalnie kobiety stymulują się krócej,ale ja miałam za I ivf słabe komórki więc tak zdecydował.Trzymaj się kochana,już bliżej niż dalej do celu:) Candy - powiedz lekarzowi o swoim samopoczuciu,mi zmniejszył dawkę leku po tym jak miałam silne bóle głowy i migreny po zastrzykach.Po prostu dla mojego organizmu ta dawka była za duża i bardzo źle reagowałam.Prawdopodobnie u Ciebie jest to samo. Igrek - czekamy na dobre wieści od Ciebie.Trzymam mocno kciuki żeby się udało!!! Monka - dzieciaki dają Ci popalić,ale spokojnie, jeszcze troszkę i z tych mdłości nie pozostaną nawet wspomnienia:)Trzymaj się i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy2203 witaj, ja co prawda nie jestem z Warszawy ale tez dojezdzalam do kliniki z małopolski wiec służe pomoca w sprawie dojazdu. To naprawde nic skompkikowanego wiec na pewno sobie poradzisz. Wysiadasz na dworcu centralnym i kierujesz sie wyjsciem od ulicy Emilii Plater i idziesz w strone ulicy Swietokrzyskiej do stacji Metra. Jesli nie bedziesz wiedziała to po prostu zapytaj gdzie jest stacja metra to ci ludziska powiedza. Po lewej stronie po wyjsciu z dworca sa Złote Tarasy a w oddali z lewej strony bedziesz widziala Pałac Klultury. Musisz isc cały czas prosto taka niby alejka. Z prawej jest tez jakis dworzec i takie budki z kebabami. Po drodze w kiosku ja zawsze kupowałam bilety, najlepiej wychodza te 40 min kosztuja chyba 3,80. Jak bedziesz szła prosto to miniesz Pałac Kultury i dojdziesz do schodkow. Beda dwa wejscia do stacji metra, ty idziesz do stacji metro KABATY. Kasujesz bilecik, zjezdzasz schodami ruchomymi i wsiadasz do metra na stacji Centrum, nastepnie sa stacje:Politechnika,Pole Mokotowskie,Racławicka, Wierzbno, i wysiadasz na Stacji Wilanowska. Idziesz schodkami w gore i szukasz dworca autobusowego Metro Wilanowska. Wsiadasz w autobus 709 i wysiadasz na przystanku Grabów ( po drodze sa jeszcze Al. lotnikow, Wyscigi, Poleczki) Przystanek jest na zadanie. Przechodzisz na swiatlach na druga strone i praktycznie na wprost masz Klinike. Powrot jest identyczny tylko pamietaj ze z powrotem szukasz metra w kierunku Młociny i wysiadasz stacja Centrum. Mi podroz z dworca do kliniki zajmowała max. ok 35 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy2203 jeszcze jedno nie wiem torym pociagiem zamierzasz wracac ale ten o 12:35 do Krakowa jest z wczesniejsza rezerwacja miejscowek. Ja sobie kiedys nie zarezerwowalam wczesniej i niestety musilabym cala droge stac. Na szczescie wpadlam na to by leciec do Warsu i przesiedzialam na stołu barowym ponad 3 godziny. Niezbyt wygodnie ale zawsze to lepiej od stania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
rudzia_krk - jak siostra i jej synek? który to już tydzień? mam nadzieje, że dzielnie walczą oboje:) i jak twoje samopoczucie i nastawienie do dalszych zmagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra nadal w szpitalu to juz ponad 6 tydzien kiedy lezy. Wczesniej lezala 3 tyg. Teraz jest w 31 tc i raz jest lepiej raz gorzej. Wczoraj miała np. straszne plamienia zywa krwia, na szczescie nie nasilaja sie tylko raczje slabna. Caly czas odchodza jej te wody wiec musi caly czas lezec. Ktg wychodzi w normie ale po usg dzieciatko troche za male do wieku ostatnio wyszlo. Poza tym caly jest na diecie cukrzycowej i dalej bierze insuline. No i wlasciwie to tyle, lekarze kaza czekac tylko pomalu juz wysiadamy psychicznie. Ja po namowach siostry zdecydowalam sie jednak sprobowac bo badania mi sie konczyly, poza tym dostalam tez przymusowy urlop w pracy to byla okazja by jechac do Warszawy. Juz jestem po calej procedurze i transferze i niedlugo robie tescik ale za wiele sie nie spodziewam. Objawow nie mam zadnych poza tym po tym stresie ktory przechodze to nie wiem co z tego bedzie. Na szczescie tym razem mam troche mrozaczkow i w nich moja nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia-krk, no to mocno trzymam kciuki żeby sie transfer powiódł! Igreczku-kochany daj chociaż znać że żyjesz, bo jak widzisz jajo tu niedługo zniesiemy! A wogóle to super jak nam tu dobrą nowinę ogłosisz! A ja z niecierpliwością wyczekuje pierwszych ruchów dzidzi, bo to już 20 tydzień, i byc może że one juz są ale ja nie potrafię ich rozpoznać bo sa delikatne, ale czekam bo w czwartek na wizycie p. doktor powiedział że jest wszystko ok! pozdrawiam Was wszystkie pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilama
wczoraj robiłam usg i pęcherzyki mają już rozmiar 16,13,12. Dzwoniłam do novum, zastrzyk w czwartek i w weekend działania :) Rene ja czułam ruchy malucha dopiero w 22 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Candy ja miłam podobne objawy w czasie stymulacji więc nie martw się, nie jest to wszystko miłe ale dasz radę!!! Rudzia, Igrek trzyma kciuki za pozytywyną betę!! Rene już nie długo i poczujesz ruchy jak ten czass szybko leci. Ja mam o 17-40 wizyte tryzmajcie kciuki. Julcia, Michaline, Malwi jak się czujecie? I jak nasze świeżo upieczone mamy :)? miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, Odebraliśmy z M wyniki immunologii. I chyba jeszcze nigdy tak się nie ucieszyłam z tego, że badania coś wykazały! W poniedziałek za tydzień idę do lekarza, żeby mi je przetłumaczył. Z tego co sama rozumiem to mam za dużo komórek NK, nieodpowiednie coś z immunofenotypu i nie taki test MLR. Zalecenia to wlewy z intralipidu, no i szereg innych np. witamina D3. Rety, mam tysiąc pytań do dr D., ale na szczęście leczenie nie jest podobno zbyt drogie ani zbyt długie. Trzymajcie się, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monka pomalutku dochodzimy do siebie i uczymy się siebie nawzajem :) A Ty jak? igrek, lato co u Was? Agniren jak tam? Michaline teraz czekamy na Ciebie i małą Milę Odbierzcie pocztę, wysłałam Wam zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Karina niunia cudna:) Dzięki za zdjęcie. Rene jak ten czas szybko leci -20 tydzień już. Monka ja się dobrze czuję. Na razie z nerkami mam spokój nie dokuczają mi. A chłopaczki moje rosną. W czwartek zaczynamy 30 tydzień. Maluszki moje ważą prawie po 1500 g. Doktorek mówił , ze robi się bezpiecznie. Obaj w sobotę byli odwróceni główkami w dół, ale ten jeden jest jakimś małym wierciuszkiem i co wizyta ma inne ułożenie :D Mam nadzieję , że tak zostanie- główką w dół- bo chciałabym jak się będzie dało rodzić sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zadna z was nie potrafi mi przetlumaczyc wynikow ??? ja robilam pierwszy raz Wy juz chyba po badaniach tego typu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia: bardzo dziękuję za wskazówki dojazdu, napewno skorzystam :) cieszę się, że napisałaś, bo ostanio myślałam o Tobie i Twojej siostrze, kilka dni temu powróciłam do Twoich wpsiów z okresu kiedy jeździłaś do Warszawy i teraz doskonale Cię rozumiem bo to naprawdę jest trudne..Super, że zdecydowaliście się na kolejne podejście, wierzę, że Wam się uda, a kiedy testujesz? mocno trzymam kciuki za Twoją siostrę i za pozytywne testowanie. Monka: dzięki za pocieszenie :) jak po usg? ttinna: niestety nie potrafię Ci pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×