Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśkaa

Co na wypadające włosy?

Polecane posty

Gość martuśkaa

Czy znacie jakiś skuteczny srodek zapobiegajacy wypadaniu wlosow? Moje wychodza doslownie garsciami, niedlugo chyba calkowicie wylysieje...A to wszystko przez stres, wszystkie badania juz robilam i wyniki mam dobre. Co pomaga przy wypadaniu wlosow?? Dzieki za pomoc, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
...a badania na tarcycę robiłas? Mnie wypadały, okazało się--nadczynnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśkaa
Kiedys robilam takie badania...Problemow z tarczyca raczej nie mam, jestem prawie pewna, ze to przez stres-straszna sesja, zerwalam z chlopakiem i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
...musisz zatem leczyc przyczyne, nie sutek. A doraznie---Radical ampułki, skrzyp w tabletkch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
skutek oczywiscie :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśkaa
skrzyp w tabletkach bralam dosyc dlugo, ale efektow nie zauwazylam, mialam tez szampon i spray radical. Skonczyly sie, ale nastepnych nie kupie, nie przypadly mi do gustu. Podobno Dermena jest dobrym szamponem, slyszalas cos o nim? Dzieki za rady!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedrgfgbf
mi pomogl vitapil, ale zjadlam dwa opakowania. polecam merz speziell, radical nie pomogly ktos mi polecal dercos vichy. podobno rewelacja. nie wiem, czy to sila sugestii (cena), bo sama nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wypadającymi włoskami
mam ten sam problem i czekam na jakies porady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky pollard
vitapil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
a miał ktos moze apteczny szampon (odzywki tez sa) KLORANE na wypadnie włosów? Chciałabym kupic, ale nie słyszłąam nigdy opinii na ten temat. Pomaga cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza bez woza
piszcie , piszcie dziewczyny bo sama mam ten problem :(( wlos sypie mi sie garściami.../ to koszmar :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jest tak,ze jak sie ma za dlugie wlosy to cebulki po prostu nie wytrzymuja ich ciezaru i wlos wypada.Tak mi powiedziala fryzjerka.Sama mam wlosy srednio dlugie i obcinam je mniej wiecej co 2 miesiace-2 cm.Moze to komus pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewewewe
długośc włosa nie ma nic wspolnego z wypadaniem to sa jakies bujdy!!! mozna miec bardzo długie włosy i nie beda wypadac, wystarczy połaczyc kuracje wew z zew, bo jedna nic nie da np. kupic ampułki+szampon radical i do tego tabletki ale po miesiacu nie bedzie oszalamiajacych efektow trzeba sie wysilic i poczekac troche. ale nie ma tak, ze raz sie taka kuracje zastosuje i bedzie ok, kto ma takie problemy musi ja powtarzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie pomogl
merz special,po dwoch miesiacach zauwazylam efekty,tak wiec-jak widac to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest skuteczna kuracja dla mężczyzny, któremu wypadają włosy??Szukam jakiegoś dobrego preparatu dla swojego narzeczonego.Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko, a jak stosowałaś Vichy?Bo rozumiem,że chodzi o ampułki Aminexil SP94?I czy tak samo stosuje się dla mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz coś więcej jeszcze napisać o tym preparacie Aminexil SP94 bo jestem skłonna namówić swojego narzeczonego na ten właśnie preparat bo z innych kosmetyków tej firmy Vichy jestem zadowolona więc może i to okazałoby się skuteczne. Jak się stosuje tą kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno merz special to tabletki dla starszych kobiet tak koło 40, bo są tam jakieś hormony czy coś? teraz jets na tvn style program o urodzie nawet fajnie prowadzony i są tam ciekawe porady. właśnie tam jedna z prowadzących powiedziała, że merz special jest dla starszych Pań. ja bym Ci poleciła domowe maseczki. jęsli masz ciemne włosy to 2żółtka, 2 łyki oliwy z oliwek i 1 łyzka olejku rycynowego, jeśli masz blond to wyciśnij do tego sok z połowy cytryny. mi pomogło po ok 2 tygodniach rewelka. tylko rób co jakieś 3 dni. mogą sie bardziej włosy przetłuszczać. pamiętaj musisz być systematyczna i konsekwentna i się nie poddawać szybko. a z takich kapsułek to piję skrzypovitę a i te panie powiedziały, że lepsze są kapsułki niż tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Krysia
stokr0tka ma rację ja też stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
odżywka w aptece wax-polecana nawet dla tych po hemioterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam tabletki Humavit - zestaw ziół, witamin i minerałów na włosy - po 2 tygodniach widac dużą różnicę. Polecam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj tych vichy dercos ja uzywalam ale efekt raczej znikomy zainwestuj w jakas dobra kuracje a nie te skrzypy itd FORCAPIL pomaga ale nie wiem czy jest w polsce ktos pisal ze jedzenie cebuli wskazane ale sie nie przekonalam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosowałam Aminexil SP94. Miraacle, kuracja jest i dla mężczyzny i dla kobiety. I najlepiej ją stosować 2 razy w roku- na wiosnę-czyli teraz jest odpowiedni czas i na jesień powtórzyć jeśli zajdzie potrzeba. A ampułki, tak jak Kuraiko pisała, trzy w tygodniu wcierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyraffka
Jak ja lubię takie wypowiedzi: mona19 nie kupuj tych vichy dercos ja uzywalam ale efekt raczej znikomy zainwestuj w jakas dobra kuracje a nie te skrzypy itd FORCAPIL pomaga ale nie wiem czy jest w polsce ktos pisal ze jedzenie cebuli wskazane ale sie nie przekonalam jeszcze Mona19,Tobie nie pomógł ten preparat, ale innym może pomóc. Ja jestem np. z tego Dercos Aminexil SP94 bardzo zadowolona.Każdy preparat ma określone działanie i należy wybrać odpowiedni dla siebie,dla swoich potrzeb i określić intensywność wypadania włosków i wtedy dopasować. Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxpapapappap
proponuje cebule,codziennie wcinaj po kawaleczku i zobaczysz po miesiacu efekt-mi pomoglo,a wlosy garsciami wylazily mi,teraz sa puszyste,lsniace i zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga sto
---krotko jestem wręcz oburzona !!!!!!!!! ponieważ do 40-stki brakuja mi 4l ata ( niecałe nawet ) i wcale nie czuję sie SRARSZĄ KOBIETĄ .Przeciwnie kto dowiaduje się ile mam lat robi wielkie oczy .Dają mi duuuuuuuuuuuużo mniej . A mnie to b. cieszy . Aha i muszę cię zmartwić --- mnie włosy nie wypadają !!!!!!! Są za to piękne , długie i lsniące . Zupełnie jak z reklamy . Może jak przestaniesz pisać takie bzdury o "starszych kobietach " to twoje włosy się też poprawią ???!!! Kto wie , spróbuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrobimy takie podsumowanie co komu pomogło aby zapobiec wypadaniu włosów?Pozostałym osobom będzie łatwiej się zorientować:)A nam stwierdzić co tak naprawdę z tych wszystkich preparatów jest skuteczne.Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
Zynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich :) Ja równiez mam problem z wypadaniem włosów. I mój narzeczony niestety też(u niego gorzej). On winę zrzuca na wodę, jest teraz w anglii (juz 2 latka ) i twierdzi ze odkąd tam jest własnie mu tak strasznie wypadają. W imię ratowania tych jego włosków zdecydował się je nawet ściąć - miał długie, ale nic to nie pomogło. Jeśli ktoś zna skuteczny specyfik to proszę o wpisik:) Mnie również się przyda.. :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×